Rozvod a nový vzťah

13. júl 2021

Ahojte zenušky, po dvoch rokoch manželstva sa rozvádzam, manžel má podvádzal ☹️ medzičasom som sa spoznala s jedným mužom,máme k sebe strašne blízko, sme spolu stále keď sa dá, je galantný, milý chápavy... Strašne som sa zaľúbila.... Chcela by som s ním vyskusat sex, strašne po ňom túžim a on tiež, len neviem či nie je ešte skoro, keďže nie som ešte rozvedená, poznáme sa 3 mesiace, som bezdetná, aký mate na to názor? Je to podľa vás normálne? Ďakujem za rady 😘

zuzubb007
13. júl 2021

Nemate deti to je rozdiel, ak ste dohodnuti na rozvode nevidim problem chod do toho urcite

pukavica
13. júl 2021

jasne, ved sa idete rozvadzat tak preco by si mala cakat? a navyse mu to hned nemusis vesat na nos, ze si s niekym spala, zatial to robte potajomky a potom uvidis ako to pojde dalej.

pribinak
13. júl 2021

Ja neviem, podľa mna by si mala ešte počkať. Nemáš ukončené ani prvé a už začínaš druhe
Nemáte deti, ok, ale aj kvôli sebe by som pockala

elizabet173
13. júl 2021

@pribinak veď s ním nejde bývať, iba sa s ním chce vyspať, ak nezabudne na antiku, nevidím dôvod prečo by mala čakať

deti95060810
13. júl 2021

po 3 mesiacoch sex? tak ja som asi inej galaxie....ešte by som ho nechala dusiť sa...😉

lubkavargova1
13. júl 2021

No neviem....manzel ta podvadzal...este nie si z jednych sraciek vonku a zenies sa do druhych...sorry za vyraz...mne to priapada, ako taka pomsta z tvojej strany "ze aha aj mna niekto chce a aj ja to dokazem"... ale ako rob ako uznas, ked ti toto dopomoze ku stasnej dusicke, tak kludne.

lilke
13. júl 2021

Kamoška, bezdetná, takto v rozvodovom konaní si začala. Otehotnela a mala obrovský problém s otcovstvom. Nový priateľ otcom, rozvod sa naťahoval, a potom papierovo otcom mal byť ex. Neostalo jej nič iné, ako v 8.mesiaci narýchlo svadbu na úrade. A veru, toho tiež úžasného muža by aj poslala dakam. No zvažuje, kvôli deťom, aj 2.x rozvod... Prirýchlo sa dali dokopy. Tehotenstvo nebolo plánované.

marty_4
13. júl 2021

nevrhaj sa bezhlavo do niecoho ked nemas este predosly vztah ukonceny, dopraj si cas bude to aj tebe lepsie 🙂

riderka1
13. júl 2021

ja keď som bola v rozvodovom konaní, žila som si už život podľa seba, keďže rozvod bol v našom prípade iba formalita a rozhodnutie ísť od seba padlo už dávno predtým.. nič neľutujem, v srdci som bola rozvedená už dávno 😉🍀 držím ti palce, aby si zažila aj ty samé príjemné veci a dala si svoje vnútro aj telo do poriadku...

elizabet173
13. júl 2021

@deti95060810 v 17 rokoch určite dlhšie, ale zrelá žena, ktorá bola už raz vydatá, tam nevidím dôvod čakať, ak sa teda za tie tri mesiace nestretli dva krát 😎. Inak dusila by aj seba nemyslíš? Môj partner mi už roky hovorí, že musíme teraz dobiehať tie prvé mesiace 🙂

pribinak
13. júl 2021

@elizabet173 ale tu nejde iba o samotný sex, ale aj o psychiku, akože za mna je to skoro

78787878
13. júl 2021

Uplne v pohode... ak mas jasno ohladne manzela, rozvod je formalita, ja nevidim najmensi problem

sense
13. júl 2021

Aký mám názor? Taký že urob ako chceš, ako cítiš a nemusíš to nikomu vešať na nos a na čele to tiež nebudeš mať napísané... A nemusíš si od nikoho pýtať povolenie...

elizabet173
13. júl 2021

@pribinak tiež za iných okolností, najmä ak sú vo vzťahu deti, radím ukončiť jeden vzťah, dať si pauzu, až potom začať druhý, ale tu by som asi nečakala. Otázkou je, prečo sa s manželom nerozviedla hneď, keď ju podviedol, ale možno sa to naťahuje kvôli pandémii, ťažko povedať. Jej muž musel byť tiež hrdina, keď ju podviedol chvíľu po sobáši.

alaguema
13. júl 2021

Skákať zo vzťahu do vzťahu je blbosť, ktorú asi aspoň raz za život urobí každý. Aby väčšina došla k poznaniu, že najprv treba odsmútiť a spracovať ten predošlý. Potom byť chvíľu sama a integrovať nadobudnutnú skúsenosť a až potom sa postupne otvoriť novému vzťahu. Ty si sa pravdepodobne "strašne zaľúbila", rozumej zbláznili sa ti hormóny, lebo si zranená neverou manžela a asi si sa s tým chvíľu trápila a potom prišil on a prerušil tie potrebné procesy a my tak strašne radi pre nimi unikáme, že sa dokážeme zblázniť do kohokoľvek, len aby sme náhodou chvíľu nestrávili sami so svojou bolesťou.

ab727
13. júl 2021

Mať s ním sex nieje problém,je to ľudská potreba...skôr by som bola opatrnejšia v otázke vzťahu po skúsenostiach s manželom,držím palce🍀

simca_13
14. júl 2021

Pokiaľ je jasné, že rozvod bude, že je to vlastne ozaj len formalita, tak by som v tom problém nevidela, len si dávaj pozor aby tento vzťah nebol pre teba len takou náplasťou. Osobne by som potrebovala čas na zotavenie.