S priateľom sme spolu v práci a on chodí na kávu s kolegyňou

bibi502
9. dec 2023

Ahojte, potrebovala by som váš názor... S priateľom sme spolu v práci. Zoznámili sme sa tam, chodili na kávu.. Začal chodiť na kávu s kolegyňou. Je od neho síce staršia, ale proste vadí mi to, lebo doteraz na kávu nechodili. Povedal mi, že on sa obmedzovať nebude a keď mi to vadi, je to môj problém... Ked som sa spýtala ako by to bral opačne ze ja chodím na kávu takto s kolegom nejakým a neberiem na neho ohľad, bol ticho...
Ako by ste sa zachovali vy?

bibi502
autor
9. dec 2023

@ibatanecnica a máš ty alebo on v práci partnera a ktorým od začiatku vzťahu chodíš na kávu??? V tom je rozdiel ze ma tam mňa a vzdy sme chodili na kávu spolu

bibi502
autor
9. dec 2023

@petronelag keď jej robil auto ja som pri tom bola akurát som s nou nekomunikovala. S takou p.... Sa nemam o com bavit. Bol tam aj jej muž to si nemyslím ze by s ňou niečo mal. Mne vadí ze ju uprednostňuje a jej dáva najavo ze ma v paži môj názor

bibi502
autor
9. dec 2023

@katkami123 s nou určite nič nemal... Tomu by som neverila. A ze opravoval auto? Robil to týždeň. Ona auto doviezla s mužom a takisto aj pre auto prišli.. Ide o to ze odvtedy kávičkuju. Keby mu kúpila ľavú raz ako prejav vďačnosti nič nepoviem.. Ale rok? A este keď vie ze mi to vadi? Tak tiež nemá všetkych pokope krava

bibi502
autor
9. dec 2023

@katkami123 ja som vydatá už bola. A rodinu nechcem. Neviem prečo to všetci berú ako automatiku ze ma človek toľko a tolko rokov tak musí mať rodinu a svadbu... Ja toto nechcem.

muchacici
9. dec 2023

@bibi502 Ja by som tiež penila, tak ako ty 😃 ale riadna mrcha je tá stará. Veď tu predsa nejde o to, že "nemať kontakt s ľuďmi", tak ako tu mnohí omieľajú. Ale keď si to predstavíš, ona sa musí pri ňom cítiť sebaisto, že on uprednostňuje ju namiesto teba, že ťa to žerie a to ON to má poriešiť, starouš. Ja by som sa hanbila na jej mieste, keby ma chlap odháňal a jeho partnerka neznášala, ale očividne on si ju vie obhájiť a ona akože "vyhráva" v tomto, ešte kvôli nej máte aj rozbroje doma, ale sú také baby, čo proste z toho žijú. Ale to je chrapúňske takto ťa odignorovať, keď už to dlhšie trvá, tiež by som zvážila odchod zo vzťahu. Čochvíľa budeš natierať nohy alpou svojho prezretého kasanovu a neužiješ si nič zo svojich najlepších rokov, len aby si deduľka neobmedzovala v jeho hladkaní (si) ega

bibi502
autor
9. dec 2023

@muchacici konečne niekto kto ma chápe😊 tiež mi to príde ze ona sa v tom výživa keď sa pohadame kvoli nej.... A on ako pako to nevidí ze len robí zle a všetko preto aby sme sa pohádali. Už keď sme sa dali dokopy mu povedala ze si mal nájsť seberovnu a nie mna. Tak nech sa necuduje ze ju mam v zuboch. Ona tiež seberovna nie je. Tak nech nenamysla o sebe ze je viac ako ja

muchacici
9. dec 2023

@bibi502 Ja si myslím, že on to vníma tak, aj ona mu asi naznačila nejako "milo, kamarátsky", že keby ťa popočúval a akože za tebou doliezol, tak tým by utrpela jeho mužská hrdosť. Chlapi sú ješitní, tu určite výčitky a hádky nepomôžu, treba zvoliť inú taktiku. Vieš, ty mu robíš výlevy, všetko mu vyklopíš ako je, ale ona naňho ide takticky, stará je prefíkaná, vie čo robí, keď ho chce dostať. A v tom sa určite nemýliš, keď to je očividné, či ženská ide po chlapovi, či je to len niekto o koho nemá záujem. Inak neviem prečo by to robil, ak spolu nič nemajú.

macekovam
10. dec 2023

@bibi502 začni sa tuli.. Bud iniciatíva.. Ta druha zrejme je a on je z toho hotový.. Tak pome!

ibatanecnica
11. dec 2023

@bibi502 u nás sa to mení. S kým si mám čo povedať, s tým idem na kávu a môj muž tiež. Tak isto si s kolegami aj radíme ak má niekto nejaký problém. Záleží na vzťahu, aký s kolegami máme. Nebudem robiť stíhačku, keď si niekto nájde partnera, to neznamená že sa nemôže baviť aj s niekým iným. Možno si má s ňou čo povedať. Ak je to tak, tak tomu nezabrániš. PRečo ja by som sa nemohla byviť s kolegom, keď máme nejaké spoločné témy. To už je dosť, cez. Mimo práce sa nestretávame. Nikoho pri sebe neudržíš, ak mu niektoré sadne viac, tak to neovplyvníš.

mdsk
11. dec 2023

Podla mna ty sama citis kedy je kava v poriadku a kedy nie. Aj ja som mala kolegyne kolegov a sli sme pocas prace na kavu, samozrejme, na tom nic nie je, ved kazdy vedel kde ma svoju rodinu a polovicku, s ich respektom voci kavuckovaniu. Vtedy ta kava nic neznamena, len kolegialny pokec.. Avsak su vo firmach aj take, co zvolavaju kadejakych na kavicky, bedbintom, tenis a ine aktivity za ucelom svojho zisku, kadejakeho, povysenia, lepsieho pracovneho miesta, financii, alebo najdenie si partnera, ine… Taketo skusaju a behaju od jedneho k druhemu a cakaju kto sa nalepi. Ak citis, ze to nie je dobre, ver svojej intuicii a nepodcenuj ju. Keby bolo dobre, na kavicku by zavolali aj teba, alebo by ti vykyvoval z dialky, pripadne sa na teba usmial.. Ty by si vedela, ze je to len pracovna kavicka a nic ine.. Tvoje vnutro ti vela napovie, mame to v sebe, len to musis pocuvat. A kludne aj cirkus narob, ze nie? Aj to pomaha, neboj aky bude mat ona pred tebou respekt potom.. Ale samozrejme, tym si chlapa neudrzis, ak si uz, zial, nerozumiete. Mal by sa potom zachovat voci tebe ferovo a nie takto poza bucky..

simca06022011
11. dec 2023

Myslela som, že beha po.kaviarnach a on až k automatu ide s kolegyňou. Nepreháňaj. Ak sa kvôli tomuto vadite tak to je fakt úžasný vzťah.
Áno vyjadril sa divne, ale podľa mňa ty preháňas. Asi stále s niekym na tu kávu tam chodí...
Najlepšie by bolo keby ste spolu nepracovali :D

kassandra25
11. dec 2023

@bibi502 zbytocne sa tu na mk ohanas s uplnymi zbytocnostami, ci raz bude vasa svadba, alebo dieta. Vsetko je mozné. A naco to tu s tebou vobec aj niekto rozoberá, ked to nie je predmetom témy, kedy bude a nebude svadba, prípadne ine a ty sa tu mochles a vysvetlujes a presviedcas a cudzích ludí! Len to jedno ti uniklo, ze tvoj priatel je klamár, ktory tebe povie A a kolegyni povie B. Aj to ti uniklo, ze ovela viac nez na tebe, mu zálezi jednoznacne na vlastných klamstvách, a sebe samom, iba to, co chce on. Co chce druhý, je mu u riti a mozes sa cudovat kolko len chces. Ty mu kolegynu zo zivota neodozenies, s ktorou uz má nieco rozbehnuté, a na verejnosti majú akoze kavy, jej musel dobre o tebe nakecat: pozri sa, keby som ju lúbil, bol by som tu s nou, ale ty ked ma zavolás, ja hned idem, ja cakam iba na to! - kecy sú jedno a konanie druhé. A konanie vidis sama. Vidi ho aj ona a kecy pre nu sú iné ako pre teba. Na vine nie je tá falosna kolegyna, ale asi on rozpraval o sebe, ze on je falosnym, ked teda s nou zo strachu pred sikanou na pracovisku chodi kazdy den a nie s tebou. Od samej lásky ku tebe ti oznámi, ze nic s tvojim problemom robit nebude, ale seba a svoje kontakty nadalej bude rozvíjat, ktoré jemu vyhovujú a nie o kúsok casu strávený s tebou. Keby ta tak velmi lúbil, kolegyni by bol povedal: no dobreeee, idem s tebou, ale len zo slusnosti, nech neurazím, ale zobereme aj moju ženskú, lebo vy zeny ste také vsetky rovnaké! A vzal by rychlo aj teba. Lenze to by musel byt sikovný , a to on nie je, mas klamlive hovad. , a on hlada iba vyhody pre seba, a svoj penis uplne vsade aj na úkor sprítomnených. Je mu to jedno, ze ty to vidíš aj na vlastné oči. A co s tym robit? No urazit sa! Ked s nou pojdes este raz na kávu sám, koncim s tebou! A musis to ale ozaj skoncit. Vtedy uvidis, co uvidís. Musis si stát za svojím a mozno, ze mu ostane vydata kolegyna, ktorá mu je ovela viac, on vie, ze preco.

kassandra25
11. dec 2023

@bibi502 ináč, ktohovie, možno ze aj ty raz dospejes a pochopís, ze tvoj chlap jej na ich spolocných kávach neospevuje teba, a nerozpráva litanie o tom, aky je zeravy na teba, ale kedze ho voláva ona ( vraj), maju spolocné temy, o ktorých si rozumejú, a obaja su si podobní, ty tam nepatrís. To ti do ksichtu nepovie, ze sa mu ona páči. Uz dospej, žena!

maminazosatnika
11. dec 2023

@bibi502 prečo neberie aj teba ?
Nepáčilo by sa mi to rovno pred očami