Sny o bývalom

16. nov 2020

Čaute, stále sa mi sníva s bývalím.. boli sme spolu 8 rokov, od mojich 14 až do 19 vtedy som sa s ním rozišla a som s manželom. Minimálne raz týždenne sa mi s ním sníva, ale niekedy aj každý deň. Netúžim byť sním ani ho neľúbim, rozišli sme sa v dobrom ale nie sme vôbec v kontakte, nevidela som ho už 4roky. Dnes sa mi snívalo že, som mu hovorila, že jeho manželka je tehotná od iného muža. Vadí mi to, neviem prečo sa to deje. Máte to tak niektorá? Čo spraviť aby to prestalo?

denden77
16. nov 2020

aj mne sa obcas sniva o Exovi.. rano sa na tom vzdy dobre zasmejem a mam v pazi 🤷‍♀️😊

autor
16. nov 2020

@denden77 ale mne naozaj už každý deň celú noc. Celkom živé podrobné sny

tncka
16. nov 2020

Podvedome riesis,preto sa ti o tom sniva. Uz len to ze rozoberas ze sa ti o tom sniva a potom sa ti ozaj 🙂 Napisala som to ako madar ale hadam sa xhapeme🤣🙈

autor
16. nov 2020

@tncka takže si myslíš že, preto sa mi s sním sníva stále viac lebo to nechcem?.😁

acer11
16. nov 2020

Tak sa venuj matematike a slovenčine....zamestnáš si závit a si OK

autor
16. nov 2020

@acer11 ja už do školy nechodím 😁

dannyelle
16. nov 2020

odporucam tento snar, vela veci z mojich snov vysvetluje... http://www.zverokruh.sk/snar/byvaly-priatel-exp...

moonlight1210
16. nov 2020

asi si zo skoly uz dlhsie, takze:
"boli sme spolu 8 rokov, od mojich 14 až do 19 vtedy som sa s ním rozišla" (19-14=5)
"s bývalím" (s bývalÝm)

preco sa ti to sniva? zrejme prvy sen bol taky prekvapivy a odvtedy to podvedome cakas.
preco take "prorocke" sny? kto vie. mozno budes mat pravdu. mozno sa ti len kombinuju rozne veci zazite v nedanej dobe (hoci aj citane na nete, v knihe alebo videne v TV, alebo len zapocute o niekom) do jedneho celku.

ak sa dozvies viac, napr. ze si mala pravdu, daj vediet, to by bolo zaujimave, keby sa to vyplnilo.

autor
16. nov 2020

@dannyelle pozriem ale neverím takým veciam, skôr som chcela psychologické vysvetlenie

autor
16. nov 2020

@moonlight1210 áno lebo prestávky som nepočítala 😄 a skôr to bolo od 13, ešte som nikdy nepísala slovo bývalý ale ďakujem za gramatickú a matematickú opravu, vôbec som si neprečítala po sebe inak😄 dobre dám vedieť

panelacikova
16. nov 2020

autorka: musím nadviazať na
@moonlight1210 a totiž v tom autorka, že si danej pani odpísala: áno, lebo prestávky som nepočítala... nuž, tak počítať nevieš vôbec v tom prípade. pretože ak by som brala do úvahy aj počiatočný a koncový rok, stále je to menej ako 8. konkrétne: 14. rok, 15. rok, 16. rok, 17. rok, 18. rok a 19. rok. Stále som napočítala IBA 6 rokov. Kde ty máš prekristapána prestávky? ako potom nahrabeš 8 rokov? 🙂 vieš čo, choď sa nudiť kdesi inde, napríklad si urob úlohy, lebo budeš taká tupá, že ťa fakt nik nebude chcieť a ostanú ti už len tie sny...

autor
16. nov 2020

@panelacikova lebo potom som ešte chodila s ním ale aj s manželom naraz 😄 ale to už nepočítam do toho celkového

asia83
16. nov 2020

19-14=5. Kde je tých 8 rokov? Musíte s ním mať ešte niečo nedoriešené, keď sa vám pripomína v snoch.

katkami123
16. nov 2020

To si manžela podvádzala s bývalým 2 roky?

katkami123
16. nov 2020

Ak by si s ním bola aj od 13., stále to nie je 8 rokov

nela6
16. nov 2020

@katkami123 to ešte nerata prestávky, ja už vdaka tomu príspevku ani neviem rátať 🤪

katkami123
16. nov 2020

@nela6 Možno sa naučíme nejaký nový matematicky vzorec chodenia a jeho výpočet 😀

autor
17. nov 2020

@katkami123 ešte sme neboli manželia

autor
17. nov 2020

@nela6 😁🤷

linexys
17. nov 2020

Jejda, nie som jediná. Mne podobne, raz týždenne minimálne 😂 a to si na neho ani nespomeniem, len keď sa mi zasníva. Nerobím s tým nič mám na háku, i keď príde mi to už fakt divné 🥴

evica01
17. nov 2020

To prejde. Nevsimaj si.

autor
17. nov 2020

@linexys áno presne aj mne preto príde zvláštne, že po toľkých rokoch (radšej nepíšem už koľko 😂🤣)

ewka0012
22. nov 2020

Mne sa to deje často , s bývalim som chodila len rok keď som mala 18r, bola to velka láska ktorá skončila katastrofou, a mám dojem že aj ta prava, rozišli sme sa a o 4roky dali opäť dokopy, zase len na rok, odvtedy prešlo 10rokov, v kontakte sme boli minimálne , 5 rokov som ho nevidela a často sa mi s ním sníva, bud že sme spolu alebo že ho niekde hľadám, sú to veľmi živé sny a vždy som z toho vyplasena cely deň, ja som lásku k nemu udupala úplne a schovala niekde na dno ale stále tam niekde je, podvedomie ani sny neoklames, bud k nemu stále čosi cítiš alebo máte medzi sebou niečo nedopovedané , ja som vydatá a mám dve deti , jemu sa práve prvé dieťa narodilo, neviem či to niekedy skončí alebo to takto bude navždy len sme si neni súdený , ale možno raz, veď nikdy nevies

cukroska
6. okt 2023

nie-ze podvedome na neho myslíš