Som zaslepený láskou, alebo len nerozumiem partnerke?

xyzxyz007
26. mar 2024

Poraďte mi lebo asi už neviem rozlíšiť objektívne niektoré vzťahové problémy. Mám partnerku boli sme nejaký čas spolu a strašne dlho sa rozhodovala medzi svojím priateľom a mnou. Zachvilu to bude 10 mesiacov čo sa takto rozhoduje. S ním býva a so mnou sa stretáva, všetci o sebe vieme. Včera prišla za mnou s tým že teda by to chcela skúsiť so mnou, bol to fakt krásny deň. Bývame od seba 80km. Sľúbili sme si oporu, pravdu, jednoducho všetky tie pekné veci. No prišiel taký malý háčik, že nechce sa ku mne hneď nasťahovať, ale že začneme spolu chodiť ( i keď toto už máme za sebou ) a že sa potom časom všetko ukáže. Odišla odomňa a že ide domov a že dnes tam bude sama lebo že teraz s ním nemajú dobrý vzťah ako sa dozvedel že bude so mnou. No ale dnes som ju chcel prekvapiť doma a dozvedel som sa teda že ona je s ním na chate na ktorú za ním išla ešte vtedy keď odomna odišla. Prišiel som až tam lebo som bol zvedavý na jej vysvetlenie. Miesto toho bola viac menej ticho. Žiadne ospravedlnenie, nejaké výhovorky typu že sa mi to bála povedať, lebo že by som bol nahnevaný.... Povedal som jej že ak teda to nie je tak ako to vyzerá a stále platí to čo sme si sľúbili aby išla so mnou ku mne. Aby sme prežili pekny večer a nejako tu neistotu vo mne potlačila. Na to mi povedala, že nikam nejde a že príde za mnou niekedy po veľkej noci. Som ozaj zaslepený laskou alebo to niekomu dáva zmysel??? Ďakujem za každú konštruktívnu radu alebo názov.

fido69
28. mar 2024

@vvvvb Vo viacerých témach vidím, že príspevok nepíše žena ale muž. Viaceré témy sa opakujú neustále dookola (recyklujú sa). Dôvod môže byť zábava teenagerov, ale aj zvýšenie návštevnosti servera a zvýšenie počtu klikov kvôli reklame...

katkami123
28. mar 2024

@xyzxyz007
Nie nebolo by to mega, aj keby ste sa stretli za iných okolností, lebo je to obyčajná mrcha povaha. Nacapí sa na dobráka a využíva a cicá a cucá, kým ťa psychicky nezničí. K nej patrí ten jej basista. Sviňa si bude vždy vážiť iba sviňu. Preto je z neho hotová. Ty si len ťuťko, také dobráčisko, ktoré jej zobe tie rozprávky, ktoré ti natára, z ruky. Veď musíš vidieť, že to s tebou vážne nemyslí, len celý čas trepe.

jeronymo
28. mar 2024

Prečo mam z toho taký pocit, že tu na základe tohto"prispevku" chceš zapôsobiť na nejakú na tejto stranke, ktorá presne hľadá vyprofilovaného beznádejného romantika ako si ty, ktory zene vsetko kupi, ktory nema problem sa postarat o cudzie dieťa (veľa je tu mamičiek bez partnera) a hrá to, že ma namiesto mozgu v hlave brokolicu ? Keby Inge Lidströmova chodila na MK, tak tu má námet...

vvvvb
28. mar 2024

@fido69 toto je blázinec... A ja som si myslela, že je to pomoc ľuďom 😀 ale tak, nakoniec, každá platforma tak skončí, že to zahltia nezmyslami. Aj taký Pokec bol na začiatku slušný....

fido69
28. mar 2024

@vvvvb Hej, pamätám pokec plný zaujímavých a inteligentných žien. Teraz je to slušne povedané plné predavačiek svojho tela. ☹

jenny04
28. mar 2024

@xyzxyz007 veď si z vás robí dobrý deň.Skoda toho času stráveného s ňou.Teraz je herečka na koni lebo má dvoch ale mala by pocítiť keď o nich príde,..

vvvvb
28. mar 2024

@fido69 Takže to tu nemám sledovať, aby som sa dozvedela ako to skončí? 😀 Fakt by ma zaujímalo čo urobí 007, čo urobí tá žena a čo urobí ten kriminálnik.
Ale čím viac nad tým tak rozmýšľam, tým viac mi to príde až príliš knižné, než z reálneho života.
Ako celková zápletka je to dobré, drží to pohromade. Avšak keď opisuje jednotlivé scény, no ja neviem, ale niečo mi tu nesedí. Akoby fakt opisoval filmové alebo knižné scény, než skutočnú realitu.
Navyše 007 sa až príliš snaží štylizovať do úlohy ukrivdeného milujúceho romantika.
Pokiaľ je tá žena reálna, tak sa jej ani nedivím, že ho veľmi nechce, že tú svoju lásku k nej skôr iba hrá.

nazli24
28. mar 2024

Či pána....ona si ťa nezaslúži ty vole....už aj s tým prestaň..to čo je ona miss že toto znášas. Chlap s hrdosťou by v živote na niečo také nepristal. Už prestaň zo seba robiť Saša v jej rukách prosím ťa. Nájdi si niekoho kto ťa bude naozaj mať rád.

fido69
28. mar 2024

@vvvvb Ale nie. V pohode sleduj. Možno je to začínajúci spisovateľ a hľadá inšpiráciu ako pokračovať v zápletke, aby to vyhovovalo ženskému publiku. Sadni si do kresla, daj si popcorn a relax... 😉

vvvvb
28. mar 2024

@fido69 😀 OK. Ale netušila som, že romány pre ženy píšu aj muži 😀

ouwecka
28. mar 2024

@xyzxyz007 prosim ta vaz si sam seba a ukonči to
Hovorím ti to ako ze poznám taketo správanie zien

fido69
28. mar 2024

@vvvvb V Čechách sa hovorí - "Za peníze v Praze dum..." 😉

vvvvb
28. mar 2024

@fido69 Normálne som si to musela vgoogliť, presnú definíciu... 😀 No ale na takéto biedne tentonoce lákať čitateľky? Nech mi nikto nehovorí, že nech hocako romantiku milujúca žena by uverila tomu, že nejaká žena na úrovni by bola schopná ako výhovorku vymyslieť, že sa k nemu nenasťahuje lebo má migrénu... To znie skôr ako ironická hláška zo seriálu MASH a nie ako výhovorka femme fatale 😀 To už aj ja by som si vedela vymyslieť lepšiu výhovorku

fido69
28. mar 2024

@vvvvb Migréna je skôr bežný dôvod na odmietanie sexu. Ale možno tam bola chvíľková autorská kríza a nevedeli ako pokračovať ďalej. Tak to zachránila migréna hlavnej hrdinky. 😀

MASH je MASH, a toto je predsa len love story. ❤

katka700
28. mar 2024

@fido69 @vvvb Možno sa to odohráva na Zitnom ostrove a volá sa to Búrlivé nížiny 😂

fido69
28. mar 2024

@katka700 @vvvb
To je gól! 🤣

rozculena
28. mar 2024

neverím 😂😂😂

viera
29. mar 2024

Som zvedava na pokracovanie…🫵Skoda ze autor prispevku uz asi spi😭😀

wiqux
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika2405
29. mar 2024

@xyzxyz007 ... tak je zamilovaný..prečo ho všetky hneď urážate?? Vidno aspoň z toho čo pisal,že je dobrák od kosti...
nezaslužite si ju,nájdite si lepšiu,naozaj...ona v tom nemá vôbec jasno,mámdojem,ze si s vami len užíva,ked stále odchodí od vás...držím palce

anketkarka
29. mar 2024

@xyzxyz007 toto akoby som čítala príbeh môjho dobrého kamaráta. Pred rokmi mal takýto vzťah, strašne ho to zničilo a keď sa pozbieral, tak si zasa nabalil ženu čo ho dva roky takto ťahala za nos a teraz ho odkopla. Myslím, že ste rovnaký on a Ty a preto kým v sebe nenájdete sebadôveru a hrdosť, tak si vždy nabalíte takéto ženy, čo vám to budú ukazovať ako v zrkadle, kým to pochopíte. Nevážiš si samého seba. V mene lásky si ochotný všetko jej toletovať (aj blbé výhovorky) a vždy pre ňu budeš len rohožka a nie chlap. Žena chce oporu. Chlap s ktorým môže zametať nikdy nemôže byť opora. Už len logicky sa pokús niečo podoprieť metlou 🤷. Emocionálny chlap je super. Ale len ten čo vie zvládať svoje emócie, lebo potom bude zvládať aj tie od ženy.

xyzxyz007
autor
29. mar 2024

@gleep1 nie sme fake, ja som jej poslal link nech si to prečíta...to je celé. Nikto sa pýtal na vek. Som v strednom veku a ona o cca 10 rokov mladšia...

xyzxyz007
autor
29. mar 2024

@jeronymo keby si mala pravdu, tiež by som radšej robil takú vec ako písal že sa mi to vážne deje

nika185
29. mar 2024

no podľa mňa ona nemá rada ani jedného ani druhého, využívala ťa kým otca svojho dieťaťa mala vo väzbe, robil si pre ňu všetko, aby bola šťastná a pomáhal jej aj s dieťaťom , keby ťa mala rada, je s tebou, pozri sa nato aj z tej strany, či by si chcel po svojom boku ženu, ktorá podvádza svojho partnera? Takto sa správajú....urobi raz, urobi zasa, píšeš že k tebe chodi na sex, tak sme doma, využíva ťa a keď ti nevadí, že spáva s tebou, s nim a ktovie este s kým ok, ale šťastnejší by si bol so ženou, ktorá by ťa milovala srdcom, lebo táto ťa určite nemiiluje vôbec, nájdi si ženu, ktorá si bude vážiť, čo pre ňu robíš, ktorú budeš mať len pre seba , s touto to nebude dobré, alebo si predstav, že bude bývať u teba, ale utekať zasa za tym svojim, proste naopak, toto chceš? Neboj sa odmiluješ sa, dobrých žien je dosť , nechaj ich, majú spolu dieťa, ona mu dala šancu, tým to pre teba malo zhasnúť, lebo inak budeš len nešťastný, trápiť sa a život ti utečie pomedzí prsty, držím palce, aby sa slnko na teba usmialo a našiel si ženu, s ktorou si založiš rodinku o ktorú sa nebudeš musieť s nikým deliť a potom pochopíš co sme ti tu písali, môj názor na tú terajšiu je, ze je to manipulativna a využívajúca mrcha, prepáč

ayfer
29. mar 2024

@vanilkovazmrzka určite,ale k rannej káve dobré čítanie 😀

nika185
29. mar 2024

@gleep1 nuž registrovaný je marec 2024, mohlo by to aj tak byť

martinuccia
29. mar 2024

@xyzxyz007 Vzdaj to..teraz podvádza priateľa s tebou a potom bude teba s niekým ďalším..Je to určite ťažké, ale treba to s ňou ukončiť.To je najlepšie čo môžeš urobiť a uvidíš potom. Ak by to ozaj myslela vážne, tak príde za tebou a dá do toho 100%.

nika185
29. mar 2024

@xyzxyz007 tu odpovedaš svojej drahej tinka878, prečo jej odpisujes ako žene, ktorú nepoznáš, ked sa tu o vašom pribehu vyjadrila sama ona, tu pisala o tebe, alebo ste jedna osoba a je to celé výmysel?

misisika
29. mar 2024

@xyzxyz007 Vlado vykašli sa na ňu už prosím ťa

lenka1441
29. mar 2024

@xyzxyz007 ako sorry ale ty si čo ? :D chceš byť druhá možnosť ??? To dievča tá nemiluje keby áno hneď je s tebou otvor oči ,,,, :D