Stále mám sny s bývalým partnerom

14. okt 2023

Ahojte.. prosím poraďte čo mám robiť.. mám partnera s ktorým som 6 rokov máme spolu 2,5r dcérku, máme vlastne bývanie, sme šťastní. Milujeme sa všetci…
Problém je, že mám neustále sny s bývalim, s ktorým som už 7 r neni, bol mij prvý.. po každej stránke.
Veľmi som ho lubila ale rozišla som sa ja, lebo už potom začal vymýšľať, uprednostňoval ine veci nie mňa… predtým ako násťročný sme sa aj niekoľko krát rozišli, vrátili spat. Boli sme spolu (bez rozchodov a pauz ) spolu okolo 4r

Ide o go, že tie sny sú o tom ako sme sa stretli, dali znova dokopy, že som ho niekde stretla a povedal mi že ma stále strašne Ľubi a stále stále dokola nejaké sny.
Neviem čo už mám robiť. Tieto sny ma ničia lebo potom na to myslím - nechcene proste mozog stále mi ho prehráva.. prečo sa go po takom dlhom čase stále deje a ako to zastaviť ? 😅
Ďakujem

stellarstar
14. okt 2023

S bývalým sa aj mne sníva a nič si z toho nerobím

autor
14. okt 2023

@stellarstar ja áno lebo potom na neho myslím 😭

vahcaac
14. okt 2023

No, pre niečo ste sa rozišli a tie dôvody by tam pravdepodobne bolo aj dnes. Takže ti radim nechaj sny snami a ži realitu v ktorej si tiež spokojná 🙂. Zastavíš to, keď to prestaneš riešiť

stellarstar
14. okt 2023

Tak zabudni na sen a ži v realite 🙈

autor
14. okt 2023

@stellarstar žijem. Som šťastná nič mi neprekazí môj život s mojou rodinou. Od neho už bolo dosť pádov a nikdy si k nemu nechcem nájsť znova cestu.

stellarstar
14. okt 2023

Tak čo riešiš?

autor
14. okt 2023

@stellarstar riešim otázku, ktorú som položila. Že prečo sa to deje a ako to zastaviť 😉

brendaa
14. okt 2023

No tak si predstav svojho manžela na tvojom mieste, snívalo by sa mu s bývalou, co je možno normálnejsie, ako to, ze by na ňu počas dňa myslel...🤦‍♀️😮😲
Je toto korektne? Takto si kazit manželstvo?
Je dôvod prečo nie si s bývalým..a za tie roky sa ľudia menia...
Takže ak ti za bývalým ozaj nie je ľúto, objim manžela a vaše deti.. To je tvoja rodina... Nerob podpasovky, ked nechceš aby sa robili tebe.
Peknu sobotu prajem 🙂

kitycat
14. okt 2023

Rozid sa s tymto a hladaj ex...

Ocividne ti spokojna rodina nestaci a treba vzruso

zildo
14. okt 2023

Možno máte niečo nedoriešené a v sne sa ti to vracia..neviem..cez deň si zamestnaj hlavu z niečom iným aby si naňho nemyslela.

ildiko36
14. okt 2023

Rychlo na neho zabudni inak sa ti pokazí terajší vztach

huxy
14. okt 2023

Pýtaš sa, prečo sa to deje a ako to zastaviť? Napíšem ti o sebe. Počas manželstva (problémového kvôli chľastu), sa mi dosť často snívalo s platonickou láskou z detstva, s ktorým som nikdy nič reálne nemala. Ani o tom nevedel. Tiež ma to trápilo, že sa mi takto sníva, lebo vždy na ďalší deň mi to stále behalo po rozume, nevedela som, ako tie sny odohnať.
Dôvodom mojich snov bolo, že som nebola v manželstve šťastná (skrz ten alkohol, a muzovho správania sa), ale na to som prišla až časom. Po odchode od muža tie sny úplne prestali. Je to už vyše 3 a pol roka 🤷🏼‍♀️

ruxandra
14. okt 2023

A si s tym ex v nejakom kontakte? Ak nie, mozno by si sa mohla skusit mu ozvat, čisto kamarátsky samozrejme, ide mi len o to, ze 7 rokov je strasne dlhá doba a ten clovek sa mohol velmi zmenit, pripadne zostat uplne rovnaký. Takze dôvod vášho rozchodu tam stale je a stale ho budes vidiet. Mozno by teda pomohlo si to pripomenut. Ja som tiez v kontakte s jedným mojim ex, normalne sa kamarátime a som za to velmi rada, lebo prave v takomto vztahu vidim presne to, preco je dobre, ze sme ex. Ako priateľ mi proste nechýba a to, ze sme sa pred asi 5-6 rokmi rozisli bola jedna z naj veci. Uvedomila som si to ale vďaka tomu, ze sa normalne bavíme a ako kamarati vychádzame fakt skvele (a tiez mi istú dobu po rozchode velmi chýbal a tiez to bol moj prvy, ale uz je to proste prec..)
Samozrejme, ak ma stretnutie s tvojim ex zruinovať tvoj aktuálny vztah, tak do toho proste nechoď. Ja som ti len chcela ukazat aj iny pohľad..

marianarem
14. okt 2023

Mozno to nemas v sebe uzavrete a vlastne si sa nezmierila s tym, ze sa viac nesnazil a "musela" si sa s nim rozist. Skus mu napisat list, ktory ale neodosles, ale spalis. Napis tam napriklad aj o tych snoch, o vasom rozchode, ak mas este k tomu co povedat, a cokolvek, co ta napadne.