Stretnutie sa s bývalým partnerom

4. jún 2021

Ahojte. Minule som stretla svojho bývalého na poste. Keď ma uvidel otočil sa a odišiel. Čakal pred poštou v rohu než som odisla já. Rozišli sme sa tak ze sa mi prestal ozývať. Pochopila som ze uz nechce so mnou nič nechce mať. Co si o tom myslite. Prečo sa na tej poste tak zachoval. Ďakujem vám za odpovede.

kkovacovak
4. jún 2021

Je to proste zbabelec a nevie sa ti ani pozrieť do očí. Kašli naňho. Normálny človek, ktorý s niekym prežil aj keď malú časť života normálne pozdraví. Toto je detinské správanie

mariejenka
4. jún 2021

No očividne nic s tebou nechce mať. Absolútne ste si rozchod neodkomunikovali?? Možno mu niekto nadristal na teba nepravdy,alebo take nieco,on tomu uveril a tak sa zaťal,ze sekol s vaším vzťahom, neviem len hadam,spekulujem....

bloger
4. jún 2021

Tak vieš možno ho trápia výčitky že sa s tebou rozišiel a prirodzene sa hanbil ked ťa stretol alebo možno s tebou už naozaj nechce mať nič spoločné v každom prípade je to smutné určite ste spolu niečo prežili pekné a nestojíš mu ani za to aby ťa pozdravil smutné

syslik81
4. jún 2021

moznosti je vela ale pravdu vies len ty a on.. moznosimuublizilaa taksa s tebou prestal razne rozpravat auz s tebou nicnechce mat.. a mozno o tebe niecozle zistil a moznojeozaj lenzbabeleca moznoa mozno a mozno... mala si byt ty ta silnejsia a ist k nemu a spytat sa ho priamo preco je aky je...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
okydana
4. jún 2021

Prečo tak konal nevieme ale poviem Ti moju skúsenosť.. keby niekde stretnem jedného mojho bývalého tiež sa zachovam rovnako...nedovoli mi!!! sa s ním rozísť, zbalila som mu vsetky veci a zaniesla mame do detskej izby...obťažoval ma cez všetky možné siete, kontaktoval kamarátov, kolegov, proste som sa ho nevedela zbaviť, napriek vysvetleniu že je koniec a že to nefunguje...3 mesiace po rozchode a mojom ignorovani mi napísal že ak mu chystám darček k narodeninám, že nech mu nekupujem parfum ale radsej niečo ine lebo že už si kupil :D netvrdim ze toto je tvoj pripad, ale teda nepozname ako to medzi vami bolo, takze odpoved ti nikto nedá...

jana_eyre_2
4. jún 2021

Čo si o tom myslím? Že takto sa zachová len divný človek, myslím že môžeš byť rada že si sa ho tak ľahko zbavila.. 😉 nerieš ho vôbec..

autor
4. jún 2021

@okydana samozrejme že já sa nikomu vtiskat do zadu nebudem.. Ja som mu ani nevolala.. Proste on sa mi neozval a tým to pre mňa skončilo

stanulienkat
4. jún 2021

Ja vôbec nechápem čo riešiš jeho konanie? Ste od seba, si dospelý človek. Načo ťa to zaráža a máš potrebu zakladať diskusiu na fóre o blbosti?

autor
4. jún 2021

@stanulienkat pretože nemám nikoho s kým by som to mohla prebrať. Mne na ňom veľmi záležalo a veľa som pre neho urobila a preto to riešim

stanulienkat
4. jún 2021

Neries. Nie je co.

danieladugard
4. jún 2021

@stanulienkat necitlive. Tak to nečítaj.

apolka77
4. jún 2021

Takto sa zachovajú len nezrely jedinci. Proste nemal gule sa pristaviť a povedať ahoj. Určite ho hanba fackovala že nevedel odkomunikovať ani že sa chce rozísť...proste zbabelec. Pustí to z hlavy...problém má on nie ty...

tykat
5. jún 2021

Ako davno to bolo co ste boli spolu?...Keby sa pozdravil tak dalej co? "Ahoj" a ide prec? Aj to by ti bolo divne, preco sa neprihovoril. Alebo "Ahoj ako sa mas?" ...doteraz ho to nezaujimalo, no ako asi ked si sa prestal ozyvat. Alebo by mal na poste zacat vysvetlovat preco ti nezavolal?
Proste sa hlupo rozisiel a dufal ze ta uz nestretne. No a teraz na teba natrafil a utiekol. A kedze na tu postu potreboval ist tak cakal vonku kym bude vzduch cisty. Vobec by som ho neriesila. Hlavne to vyries v sebe.

monka105
6. jún 2021

Že je to trápne nevyzreté decko a máš šťastie, že ste sa rozišli. Aby som kvôli bývalému čakala vonku na pošte kým odíde. 🙈😄 čo má 15?

laco0111
3. júl 2021

Zalezi na tom,ako ste sa rozisli. Ci ste si to vykomunikovali alebo nie a iba tak sa jeden na druheho vykaslali..., tam by som hladal mozno odpoved.
Ale odporucam ju uz nehladat.Ja som sa tiez rozviedol skaredo. Osobne ju tiez ignorujem nakolko bola neuveritelne protivna hlavne ked odisla .Ked sme sa stretli,pozdravil som ju s otazkou "ahoj,ako sa mas" a odpoved znela asi v zmysle : "konecne super..", tak taku druhy krat ignorujem aj ja aj ked som s nou zil 20 rokov (z miesta ale neujdem )!