Švagriná

6. júl 2023

Baby čo si myslíte o danej situácii...moja švagriná má syna 3 roč.,býva spolu s mojou svokrou v jednej domácnosti a ich návštevy u nás sú zriedkavé cca 1 krát za 2- 2.5 mes....ide o to že všetci z rodiny potrebovali ísť na pohreb vrátane môjho muža s tým že synčeka jej nemal kto postrážiť a keďže my máme malé bábo ja som aj tak musela ostať s deťmi doma,no a ide o to že ona chcela aby som postrážila aj jej malého to by nebol problém ...skôr ide o to že mňa sa nikto neopýtal či som ochotná ,zavolala len môjmu mužovi teda svojmu bratovi či môže byť malý u nás kým bude preč a mne nikto nič ani mu ani bu a tak doniesla malého keďže jej to môj muž udobril...povedzte preháňam ? Ja som za to aby sa spýtala mňa či môže dôjsť malý keďže ho budem strážiť ja nie muž alebo ? Čo myslíte? A po druhé pustili by ste deti na prázdniny k nim aj keď naše návštevy sú ozaj zriedkavé?

lalilla
9. júl 2023

Ak ti to pomoze moja svagrina tiez volala muzovi ze potrebujd postrazit deti, mne nikto nic nepovedal len dosiel s detmi. Samozrejme som mu povedala ze aspon mohol zavolat a on ze sak naco, sak len par hodin. Chlapy to vobec neriesia, proste to bral ako automatiku ze postrazis dieta a este pri takej situacii. Vobec by som sa nad tym nezamyslala ani nad svagrinou. To ze nemate dobre vztahy he jedna vec a druha ze nemozes nechapat ze bapriek tymto vztahom ti dala maleho postrazit. Ved tvoj muz je jej brat hadam vie ze jej dieta je u vas v bezpeci aj ked vy sa napr nemusite. Postrazila si ho par hodin a hotovo. Netreba v tom hladat nic viac ani menej, bola to vynimocna situacia

domkakvet
10. júl 2023

Podla mna prehanas, nie je to kazdy den.

kroska18
21. okt 2023

Neviem čo tu autorke nakladáte, o pomoc sa žiada ten, čo ju má poskytnúť. A keď už bol požiadaný manžel, ozaj to mal žene povedať. A aj autorka mohla pomoc ponúknuť sama, možno by sa vzťahy zlepšili.
Tomu, o kom uvažujem, že mu nepovarujem dieťa na pár hodín, by som svoje dieťa na prázdniny nedala.