Švagriná klamala

25. jún 2023

Baby , moja dcéra bude mať narodeninovu oslavu , 6rokov, oslava bola ohlásená mesiac dopredu,s priebežným opakovaním,aby nikto nezabudol..švagriná každému povedala ,že ich sme nepozvali , čo nie je pravda , pozvany sú ,aj boli..tak som jej ešte písala , že teda aby prišli ,že bude oslava , že sú pozvaný ,že veď už som ich volala .. odpísala že neprídu ...
Mňa ani nestve ,že neprídu ale že z nás zase spravili debilov , nie je to prvý krát ..už mám toho dosť ..dcéra tam bude mať aj bratrancov aj sesternice, kašľať na to , ale to , že celá rodina ,teraz že ich sme nepozvali , lebo to tak každému prezentovali ..vzťah spolu máme ako na hojdacke...a oni sú u svokrovcov varený ,pečený , my máme skôr svoj život , tak svokrovci skôr veria im, ..čo s tým ? Či kašľať na to?

svetlonos
25. jún 2023

Ved sa jej priamo opytaj, preco trepu take blbosti, ze ste ich nepozvali? A nie cez telefon ale osobne!

kristinapetronela
25. jún 2023

Ježiši kašli na ňu

ahhola
25. jún 2023

S takou kravou si radšej píš... Nepozvala si..... Ukážeš svokre pozvánku milostivej vo whatsaape...

Viem, ze nevieš, o co jej ide... O majetok. Omotat si svokrovcov okolo prsta, majetocek prepísať, to bude ono. Ja ja ja jenom ja.... Pozname♦️

hope87
26. jún 2023

Akoze toto by mna dostalo do neuveritelnej vyvrtky. Preco si ju este nekonfrontovala? Ja by som jej teda pekne vynadala za to, ze klame. Jedna vec je, ked su vztahy kadejake a navzajom si niektorí nerozumeju ale taketo klamstva na moj ucet?! Taku este nehrali! Normalne by som zavolala tej svagrinej v momente ako mi to svokra povedala...a pekne pred nou. Ze ked ta nema rada alebo ma s tebou nejaky problem, ze ocenis uprimnost a nie klamstva!

simca06022011
26. jún 2023

nic normlane by som povedala, ze klame, bola niekolkokrat pozvana, ak sa niekomu nebude pacit. A nech sa da vypchat. Vobec by som ich neriesila, nech si mysli kto chce co chcce. Ako sa u nas hovori, ucast nie je povinna... kto nechce prist = nepride. Vobec by som sa neobhajovala, nedokazovala viac, tvarila by som sa ako nic. AK niekto ma problem, mozu utekat k svagrinej predsa.. ved pridu na oslavu vasej dcery..
A so svagrinkou by som skoncila akukolvek debatku, taka osoba co robi nervy v rodine a klame = nech mi ide z cesty

evaachesa
26. jún 2023

A aký je problém ukázať správu kde píše že neprídu? Nechápem celkom čo vlastne riešiš. 😏