Svokra drží stránku vždy jej synovi

26. dec 2023

Aj Vy mate takú svokru, čo Vás nevesty nepodrzi a stále drží stránku svojmu synovi? Ako to riesite? Ja už mám toho dosť.

zmrzlinka2021
26. dec 2023

Prečo ju zatahujete do vašich nezhôd?

autor
26. dec 2023

@zmrzlinka2021 prečo sa mam pred ňou tváriť, že všetko je ok keď nie je. Nedokážem sa takto pretvarovať.

janka54321
26. dec 2023

tiez nerozumiem tomu, ze sa svokre stazujes

autor
26. dec 2023

@janka54321 a komu sa mam sťažovať, keď nie jej? Ona by mu mohla predsa dohovoriť a dat trocha rozumu, ved je jej to syn.

zmrzlinka2021
26. dec 2023

Ale vás vzťah je tebe a manželovi. Ona nemá čo robiť rozhodcu ani tebe psychologickú. Ty a manžel musíte komunikovať

zuzitko74
26. dec 2023

OK, skúsila si zopárkrát sa posťažovať, možno si čakala, že mu dohovorí. Zistila si , že takto to nefunguje, tadiaľto cesta nevedie. Načo teda opakovať veci, ktoré nefungujú?

lucia147852
26. dec 2023

🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ a čo čakáš? Samozrejme že drzi stranu synovi a nie “cudzej” ženskej čo na neho kydá. Nikdy, nikdy sa manželské problémy neriešia s rodičmi a svokrovcami ale medzi sebou. Snáď ste dvaja dospeli ľudia. Svokra mu nemá čo dohovárať.

martul
26. dec 2023

Najväčšia chyba. Keby bola mama alebo svokra najúžasnejšia na svete, vaše problémy si riešte vy dvaja. Žiadny rodinný mediátor.

autor
26. dec 2023

@zmrzlinka2021 on bohužiaľ vôbec nekomunikuje, je to dlhoročný problém.

deti95060810
26. dec 2023

sťažovať sa svokre na synáčila nie je moc dobrý nápad... prestala by som s tým.

autor
26. dec 2023

@zuzitko74 máš pravdu takže jedina možnosť rozchod.

autor
26. dec 2023

@lucia147852 áno ale toto je situácia pred rozpadom nášeho vzťahu

autor
26. dec 2023

@deti95060810 tak porad co mam teda robiť

autor
26. dec 2023

@martul a ked si ich sami nevieme a nedokážeme vyriešiť kto mi ma pomôcť

autor
26. dec 2023

@deti95060810 hej takže sa nemám nikomu sťažovať, mam trpieť a žiť s tým celý život.

zmrzlinka2021
26. dec 2023

Autorka tak sa pistazuj tu

milanemila
26. dec 2023

Mne pride hlavne odveci riesit manzelske problemy s jeho matkou 🤦🏼‍♀️ samozrejme, ze rodic si zastane svoje dieta skor ako v podstate cudziu osobu 🤷🏼‍♀️

kaktusik007
26. dec 2023

tak ja budem ta svokra, ktora sa nevesty v istych veciach zastane - pretoze si uvedomujem ze syn ma exovu povahu niekedy a bol by mozno schopny robit unahlene rozhodnutia... ale takychto uvedomelych matiek je minimum, vacsina sa zastane svojho dietata.....

a nakoniec uvidim ako sa zachovam ja, syn nema este ani 14 🤷🏼‍♀️

autorka - plne rozumiem preco to riesis s jeho matkou a chapem, ze je to volanie z tvojej strany o pomoc a zachovanie vztahu.... zial, nepadlo to na urodnu podu.

majlo1234
26. dec 2023

Nie, kludne si ponadavame na jej syna spolu. Ale mna sa netreba zastavat, len tak vypustim paru. A nerobim si iluzie, ze si jej syn neponadava na mna rovnako pred nou😂

colsami
26. dec 2023

Problem mas riesit s muzom a nie so svokrou.
Prepac ale predstav si ze mas dieta a jeho partner sa Ti nanho stale stazuje. Keby si za mnou chodila asi Ti poviem, tak hadam je na tom Milanovi aj nieco dobre ked si ho chcela.
A ked mate problem, rieste ho vy, ved prepana je to Vase manzelstvo, svokra s vami v trojke pred oltarom urcite nestala.

koniarova
26. dec 2023

Je vôbec ešte čo zachraňovať?

autor
26. dec 2023

@koniarova áno je. Dve deti.

lucia147852
26. dec 2023

Ak si neviete pomôcť sami tak smer psychológ -manželská poradňa a nie svokra

koniarova
26. dec 2023

@lucia147852 no pán manžel asi nebude z tých, čo pôjdu do poradne.

mandarinka555
26. dec 2023

Tak sa rozveď a hotovo...Ako ona vyrieši váš problém? Ja som neveste dopredu povedala o všetkých synových chybách , nedostatkoch a zlozvykoch, aby sa mi potom nechodila sťažovať😝 A zabralo to...

jaond19
26. dec 2023

Moja svokra sa napriklad donekonecna zastáva zadlzeneho nezodpovedneho alkoholika ktory nebol za 30 rokov svojej dospelosti schopny vo svojom zivote spravit jedinu rozumnu vec a robi len problemy a rozbroje v rodine... lebo je to jej syn... a mojho chlapa (jeho brata) to trapi a nedokaze postoj jeho mamy nijakymi rozumnymi argumentami zmenit. Proste je voci nemu slepá... tak ako je slepá tvoja svokra. Absolutne sa na nu neobracaj. Ale poviem ti, kvoli detom udrziavat nefunkcne manzelstvo nie je ziadna zachrana.. deti potrebuju stastnu matku v prvom rade. A nie psychicky znicenu schranku. Skús podat o rozvod, mozno pánkovi dopne, stiahnut ziadost sa dá...

klementinka58
26. dec 2023

svoje problemy si musis vyriesit sama, si dospela, svojpravna. Hod rec s manzelom ak nepomoze mozes sa rozviest. Neda sa prerobit ani zmenit iny clovek pokial to sam nechce.

autor
26. dec 2023

@jaond19 ďakujem pekne a my nie sme zobrati, takže ma má v hrsti a ani nemám kam ísť s deťmi. Ani k rodičom, lebo ich už nemám.

autor
26. dec 2023

@klementinka58 veru nedá sa prerobiť, lebo sám nechce a ma takú istu povahu ako jeho otec. Takže svokra ma doma to iste, doma je iba sluzka.

maryetta
26. dec 2023

Tebe teda vadi ze si sluzka?
Kazdopadne je uplne prirodzene ze viac drzi stranu synovi. Je spod jej srdca. Jej krv. Jej dieta…
Ak vy nedokazete riesit medzi sebou veci. Myslis ze svokra je zazrak? Ze ona vsetko za vas poriesi? To nie…. A mozno ma na veci iny pohlad len ty si stale myslis svoje… ktovie.