Túlila som sa k inému mužovi

1. máj 2022

ahojte s priatelom som 3 roky, no posledny rok nam to nefunguje, pretoze sa casto hadame, vidime sa velmi malo. No bola som dneska na oslave a bola som opita a túlila som sa k inemu chlapovi neviem ale pacila sa mi ta pozornost, zaujem, laska neviem co to bolo z jeho strany, mala som take motyliky v bruchu a chcela som stale byt pri nom/ s nim… priatela som nevidela mesiac… a neviem co mam teraz robit, mam mu to povedat? rozist sa?🙁 k priatelovi stale nieco citim ale uz to nieje ono, tym ze niesme spolu nemame ako budovat nas vztah

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mariejenka
1. máj 2022

Diaľka vo vzťahu ma na ten vzťah účinok,ako vietor na oheň. Malu uhasi, veľkú rozducha.
Vas to uhasilo. Ukonci jeden vzťah,a dalsie buduj vždy ako slobodná.

autor
1. máj 2022

@zoro9836 velmi vtipne mi to nepride, bohuzial taketo veci sa stavaju vi vztahoch

jaskolka
1. máj 2022

Prečo sa vidíte málo? Kvôli práci alebo celkovo už vzťah ide "dole vodou"?
Ono tie motýliky pri druhom chlapovi sú na začiatku normálne. Ale aj tie vyprchaju postupne.
Premysli si, či ozaj chceš ukončiť vzťah, alebo ešte chcete bojovať.
Ak to prvé, tak, ok, choďte od seba, ale ver tomu, že vzťah sa musí budovať vždy, nie je to len o motyloch a vzrušení...

h2
1. máj 2022

@zoro9836 😂😂😂👍

autor
1. máj 2022

@jaskolka kvôli hobby, pretoze hraje hokej a byva kvoli tomu v ČR a ja kvoli studiu som tu.
Veľmi by som chcela mat s oriatelom vztah ako s tym kamaratom ako sa ku mne choval, len mam z celeho toho take zmiešane pocity.

diamond007
1. máj 2022

Nestoj na mieste kde sa neposuvate. Za risk to stojí ísť ďalej a skúsiť iné vztahy 😉

autor
1. máj 2022

@diamond007 ani skusit dat tomu ešte šancu? Lebo sme si volali teraz som mu to pottebovala povedat, a povedal ze ma miluje a aj napriwk tomu aky je vytazeny by to zmenil.😕

dadis
1. máj 2022

S priatelom uz motiliky nezazijes. To je fakt, zamilovanost, to hormonalne opitie, rauš a dobre pocity su len na zaciatku. Vzdy. Zariadila to tak matka priroda. Je to prirodzeny cyklus a s chlapcom z party by to bolo po 2 rokoch rovnake. Co sa zmenit da, je viac pracovat na existujucom vztahu, viac sa venovat sebe, byt pozorny, davat si lasku. Ale len, ak v tom vztahu vidis zmysel. Ak vies, ze to je clovek, ktory ti to rovanko vracia a rovnako s tebou vazne do buducnosti rata. Ak nie, tak pokojne to ukonci a nechaj sa zlakat novou zamilovanostou.

diamond007
1. máj 2022

Jasné, ak sa milujete tak dajte šancu ale pracujte na svojom vzťahu a nie že mesiac sa neuvidíte.
Sestra mala na diaľku vzťah, potiahli to dva roky na diaľku a potom sa presťahovala za (už) mužom

danica2711
1. máj 2022

no tak predovšetkým sa ukľudni, nechaj vyprchať zbytkáč a až potom jednaj (alebo vymýšľaj - veľmi sa mi to nezdá byť pravdivé, bola si tak opitá, že si sa liepala na cudzieho chlapa a už o 7:20 píšeš na MK?) A už si to stihla aj zavolať frajerovi, no aká akčná... Ak je to vôbec pravda, tak si uvedom, že tá "pozornost, zaujem, laska" (LÁSKA!!!!) od toho dotyčného bola hooodne krát znásobená alkoholom a s najväčšou pravdepodobnosťou si to všetko cítila len ty, on chcel len sex... Takže toto by som vo vzťahu k priateľovi vôbec nebrala do úvahy, zamýšľala by som sa len nad kvalitou a perspektívou vzťahu vás dvoch. "Opitý" priateľ je bezvýznamný

spadnutaslivka
1. máj 2022

na vzťahu treba pracovať. Ale aj nový ti zovšednie a hlavne si ho neidealizuj. Keď si bola pripitá, asi by ti prišiel hocikto veľmi pozorný a milý. Otázka je, kto je taký aj v reálnom každodennom živote.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maruslienka
2. máj 2022

Ak ma pre neho hoby vacsiu pritoritu ako ty....skus pouvazovat...