Vedia vaši partneri, že ste na Modrom koníku?

hugger
2. jan 2024

Vedia? Poznajú váš nick? Čítajú vaše príspevky?

Veľakrát tu anonymne zdieľame veľmi citlivé témy a rôzne zraniteľnosti ale máme odvahu ukázať sa v takomto svetle tým ktorí nám majú byť najbližší?

Obzvlášť zaujímavé by bolo počuť odpovede od tých z vás čo tu riešite vzťahové problémy s partnerom. Sú OK s tým že na MK riešite aj ich súkromie ? Nie je to forma emocionálnej nevery keď na MK rozoberáme témy ktoré by sme v prvom rade mali riešiť s partnerom?

Ak vaši partneri vedia, ste rovnako otvorení zdieľať s nimi obsah súkromných správ?

A možno trochu pohľad na mužov: Ako by ste reagovali keby váš partner, súčasný alebo možný budúci bol aktívnym prispievateľom na ženskom fóre? Je to red flag? Odradilo by vás to?

mandzula
2. jan 2024

@hugger Moj vie, aj nick pozna, no nijako to neriesi. Plus ho vzdy len chvalim, takze moze byt spokojny. A velakrat mu poviem, ze na MK som sa dozvedela, ze... diskutujeme o tom a obcas nieco z toho aj vyuzijeme vo svojich zivotoch. A co sa tyka toho, co si myslim o chlapoch na MK - nooo, ako o ktorom, no extra pritazlive to pre mna nie je, to je fakt.

h2
2. jan 2024

@petronelag Je tu veľa normálnych mužov. Samozrejme, nájdu sa aj takí, o akých píšeš. Ale tak isto to platí aj o ženách.

tetapetra
2. jan 2024

@hugger ani neviem či vie, hlavne ma na salame

ibatanecnica
2. jan 2024

@joannita 👍

h2
2. jan 2024

@ibatanecnica Tí muži to nemusia vedieť preto, že im to vešiame na nos. Ale preto, že to vidia. Ja sa určite pred mužom neskrývam, keď sem píšem. Pri frekvencii môjho výskytu na MK by musel byť slepý, alebo úplný ignorant, aby to tom nevedel.

pralinka25
2. jan 2024

moj vie ze tu som (som tu od cias, ked nazov tejto stranky nebol este nadavkou) nevie moj nick, teda aspon myslim. ale inak nikto nevie. ani kamosky 😅
ako som uz pisala je to take moje guilty pleasure velakrat sa aj sama hanbim ze som tu ale no neda mi to 😀
a o chlapoch co su tu? ja neviem. nepoznam v realnom zivote ziadneho co by tu bol ale clovek nikdy nevie, mozno ano len o sebe nevieme 😕 ale myslim ze by ma toto zistenie nejako nesokovalo. konieckoncov su to rodicia tiez tak je mozno aj fajn ked sa sem tam nieco chcu dovediet a zapojit sa.
to chlapske forum nie je o nic lepsie ako toto.

t1nusa
2. jan 2024

@hugger nevie, chodím sem len občas keď kojim malú a nemám čo čítať 😂 takže nemám za potrebu mu vešať na nos čo tu čítam, prispievam úplne minimálne, max niečo okomentujem keď ma zaujme diskusia alebo keď som zhrozená z toho čo tu čítam 🙈

hugger
autor
2. jan 2024

@mandzula @h2 @pralinka25

Dík že ste sa vyjadrili k tej poslednej časti, odpovedí na túto časť je pomenej.

ibatanecnica
2. jan 2024

@h2 tak ja sem chodím sem-tam a nepozeráme kto kde ťuká. Keď mám voľno, tak on je v práci, a keď sme všetci doma, tak nemám ani potrebu a ani čas sem písať.

ibatanecnica
2. jan 2024

@hugger mne by nevadilo keby bol tu alebo na inom ženskom fore, pokiaľ neflirtuje, nenaháňa si nové známosti a nepreberá niektoré tie ,,pritiahnuté,, názory. Ja s kolegami teiž rozoberám rôzne témy, a vymieňame si ženské a mužské pohľady na vec . Nevidím na tom nič zlé

zuzulka558
2. jan 2024

Jasne ze vie niekedy číta so mnou príspevky a rehoce sa

ibatanecnica
2. jan 2024

@zuzulka558 už je to tu lepšie ako silvestrovský program 😉

la_dolce_vita
2. jan 2024

@hugger chlap na MK je zvlastny ukaz 🙂, ale ty si dokazom, ze su tu aj inteligentni pohodaci 🙂.. noo a kedze som tu ja, nemohla by som to predsa vycitat partnerovi.

hugger
autor
2. jan 2024

@la_dolce_vita

Si milá. Ako vždy. 🥰

buberova
2. jan 2024

Vie, aj mu poviem nejaké perličky čo sa tu rieši, môj nick vie ale nečíta moje príspevky

anketkarka
2. jan 2024

@hugger nemyslím si, že je to emocionálna nevera, ale v tom máš úplnú pravdu, že niektoré príspevky by mali byť riešené vo vzťahu a nie na koníku. Hlavne niektoré autorky ľahko ovplyvniteľné ,,publikom" pričom oni nesú následky a to publikum veľakrát nevie vôbec posúdiť objektívne situáciu.
Ja sa snažím si tu chrániť súkromie a zdieľam len to, čo by mohlo niekomu pomôcť.
A že chlap prispieva na ženskom fóre by pre mňa nebol problém. Ak by to robil so zachovovaním súkromia, s dobrým úmyslom a neprepieral tu špinavé prádlo namiesto riešenia vo vzťahu.
A celkovo že sú tu muži je podľa mňa v pohode. Niekedy je potrebný mužský pohľad. Len aby to nemalo nejaké ,,ženské" následky na vás chlapov 😉

deti95060810
2. jan 2024

vie, nerieši... aj on má svoje obľúbené stránky a tiež to nekomentujem..
troška volnosti a tolerantnosti nezaškodí... 😉

pralinka25
2. jan 2024

@hugger tvoja vie?

hugger
autor
2. jan 2024

@pralinka25

ex nie. Ale možno sa črtá nejaký vzťah a zvažujem či a čo by mala vedieť o mojej MK identite. A kedy.

majlo1234
2. jan 2024

Moj vie, a vie aj to, ze ked sa sprava ako kkt, nemam problem to spomenut ored hocikym😂 ale uz som sa viackrat stretla s nazorom, ze by sa partneri mali respektovat a vyjadrovat to aj tak, ze nwbudu na seba pindat. Tak to teraz zvazujem, ci zvladnem😂

pralinka25
2. jan 2024

@hugger super (myslim ten vztah) no tak o MK jej zrovna hovorit nemusis. a tym nemyslis ze mas o tom vyslovene klamat alebo zatajovat ale nemyslim si ze MK je zrovna tema do diskusie v zacinajucom vztahu. je toko tem na debaty...
no ja by som to ani kamoskam nehovorila a to mam dobre kamosky. MK si bohuzial vybudoval celkom nechvalne znamu povest.

liusa82
2. jan 2024

áno vie.Ja mám koňa hocikedy otvoreného ani sa neodhlasujem.Ale ja tu zase nemám nijaké tajnosti🙂 nech len pekne číta ak nemá čo robiť🙂ale ako tak rozmýšlam, ja sa neodhlasujem odnikial ani z fb.Nemám na ničom ani heslá

la_dolce_vita
2. jan 2024

@hugger dekuji a drzim palce s novym vztahom! Myslim, ze sa nemas za co hanbit ze si tu a rozumna zena to pochopi..

trinityf
2. jan 2024

Vie. Pozna. Necita. Preco by mal? Nie som nesvojpravna. Nezaujima ho to. Niektore temy tu s nim rozoberam. Aj nas maly konfliktik zo vcera som mu spomenula, ze co si o tom mysli. Nazorovo sme sa zhodli.

Toto je verejne forum. Su ludia, ktori nemaju s kym/nechcu/nemozu riesit problemy. Nepovazujem to za emocionalnu neveru. Co to je za hlupost? Takze ked s tym ide k odbornikovy, tak tam je to uz v poriadku. Zeny, ktore su bite, ziju s alkoholikmi, tyranmi a nevedia si dat rady, pripadne usli od takeho...co dalej? Su tu zeny, ktore si tym presli a dokazali sa z toho dostat. To mozu byt cenne rady pre ne...

O muzoch tu mam nazor asi taky, ze ano, red flag svieti. Povedzme si, ze velmi sa tu auta, technika, PC, stavanie domu, prerabky, zahrada nerozoberaju...

A tvoja partnerka vie, ze si tu registrovany, zakladas temy a pises spravy, aj sukromne? Si ochotny s nou zdielat tvoje prispevky a sukromne spravy? Mas obavu, ze by ju to odradilo?

vroni
2. jan 2024

Vie, pozná, nečíta. Nevie po slovensky. Ale asi by nečítal ani keby vedel.

grof_monte_christo
2. jan 2024

@hugger A pozná tu niekto tvoju skutočnú identitu? 🙂

hugger
autor
2. jan 2024

@trinityf

pisal som o par prispevkov vyssie.

hugger
autor
2. jan 2024

@grof_monte_christo

do 5 ludi, skor menej. Minus @toskanka ktora zmizla 😊

Ale su to ludia ktorym doverujem a za nic z toho co som napisal sa nehanbim.

lili1313
2. jan 2024

@hugger nehovor jej to, časom možno, ak niečo také pride na rec. Ale ako sa ja poznam tak by som neodolala a hneď by som tu chlapa prelustrovala. A potom ľutovala že sa stratilo tajomno.

madeincssr
2. jan 2024

@trinityf no neviem ako by si reagovala, ze niektorym muzom na nejakom, ako to interpretujes, "muzskom" fore by svietil red flag, keby tam diskutovala zena. Navyse toto nie je "technicke" forum, ale skor "ludske". Ci emancipacia je len ked sa to niekomu hodi?