Ničia vám bývalé partnerky vašich partnerov vzťah?

11. jan 2021

Ahojte. Rada si prečítam vaše skúsenosti s ex partnerkami ( manželkami) vašich partnerov. Tiež vám ničia vzťah, zasahujú do stretávania otca a ich spoločných detí, hľadajú vo vás chyby a stvu proti vám svoje deti? Poprípade bránia otcovi stretávať sa s deťmi vo vašej prítomnosti? Má vôbec zmysel ostávať v takomto vzťahu?

thoughtfulweirdo
11. jan 2021

Môj muž si vyberá rozumné ženy na život, takže u nás nie je žiaden problém 😄 s ex dobre vychádza, s deťmi môže byť, kedy len chce, od začiatku ich dokonca povzbudzovala, aby mi dali šancu a nerobí jej problém, aby som s nimi bola aj ja sama, keď muž nemôže. Či by som zostávala vo vzťahu, kde sú problémy s ex, to veru netuším.

denden77
11. jan 2021

u nas uz je dcera "dospela", cize o Ex viem len vtedy, ked zavola za € 😁😁😁

lyci
11. jan 2021

@thoughtfulweirdo presne takto to ex vydrzalo rok. a potom zrazu koniec a presny opak

lyci
11. jan 2021

otazka od anonyma, ja ako neanonym nebudem odpovedat na taketo veci, kedze nikdy neviem kto vsetko to tu cita a uplne nahodou sa moze spoznat, aj ked MK je urcite pod jej uroven

thoughtfulweirdo
11. jan 2021

@lyci U nás už 4 roky, tak snáď to tak zostane 😄

vroni
11. jan 2021

Jedna ex je úplne v pohode, druhá síce bola občas na vojnovej nohe s mužom, aj nejaké excesy sa objavili, ale nikdy nehecovala deti, mňa nijako nekomentovala, po rokoch sú to skôr úsmevné spomienky. Odkedy sú deti dospelé, akýkoľvek kontakt zrušila, takže vôbec nič. Podľa toho, čo chalani hovoria, zrušila, resp. obmedzila na takmer neexistujúci aj kontakt k nim. 🤷‍♀️

kammik
11. jan 2021

kamarátka má problém s mužovou ex, tá furt len peniaze pýta, nechce ale malého dávať otcovi ani za svet, keď aj tak len na pár hodín mesačne viac nie, neni to ľahké :/

lyci
11. jan 2021

@thoughtfulweirdo bodaj by 🙂

babydesire
12. jan 2021

Zatial sa ziadna ex ani deti ktore su mojho draheho, neozvali... 😆