icon

Veľmi zle som sa vydala, za monštrum

21. jún 2026

Vydala som sa veľmi zle. Za sociopata narcistu a úplného magora a cholerika, ktorý sa nedokáže ovládať v hneve nepomáha mi v ničom. Vidím druhí ludia teraz chodia na prechádzky von pekne piknik k. Moru toto hento. Môj len frfle že všetko je zle všade veľa ľudí vždy mi chce skazit dobrú náladu a rozplakat ma, neznesie že som chvíľku šťastná, robí úplne napriek, chcem spat on začne telefonovať s niekym. Neustále denno denne výyvolava zbytočne hádky. Je to úplný sociopat a psycho. Neustále za všetko som vínna ja. Vidím ako veľmi strýko ujo môj otec si považujú ženy nikdy im zle nepovedali nič nevynadali.ja som najhoršia pi vždy.
A iné lichotky.. Teraz mam zápal mechúra ani len vodu mi nepodá, ešte sex odo mňa chcel v tých bolestiach. Je to hovado proste. Taky neempaticky človek strašne. Nemá v sebe kúska citu, citlivosti. Je neustále drzý. Ak sa aj chová pekne sú to iba manipulativne reči. Zmanipuloval ma pekne. Cele roky lovenombing. Potom prišlo peklo. Keď kukám ten seriál monyova, akoby som videla seba. A svoj život. Ja hlúpa husa som sa vzdala všetkého pre neho ešte som mu odklepla aj život za veľkou mlákou aby bo pokoj

Strana
z3
anonym_e655c5
21. jún 2026

to najhlavnejšie nepíšeš - máte deti? Ak nie - čo ťa pri ňom drží?

anonym_a2a8d8
21. jún 2026

Odidi a rozved sa. Alebo?

anonym_d45a45
21. jún 2026

Vieš ako skončila Monyová?

anonym_02f196
21. jún 2026

Tiez si myslim,co zenu drzi pri takom debilovi.No asi len ten sex,ine si neviem predstavit,preco.
Preco zeny sa nechaju takto nicit a menit dobrovolne na trosky.Mne toto nikdy neslo do hlavy a nikdy to nepochopim aj keby som ako chcela.

avatar
catherin4
21. jún 2026

Odid od neho a to aj v pripade, ze mate deti. Vrat sa domov, za rodinou, sprav hrubu ciaru a zacni odznova

avatar
michaela329
21. jún 2026

Tak keď je to takéto zlé, tak vezmem saky paky a idem preč. Je jedno, kde sa nachádzate, aj v zahraničí sú bezpečné domy, kde sa dá dať dokopy a odísť .

avatar
marca12
21. jún 2026

@anonym_autor Nic ti nebrani rozviest sa. Sme v 21.storoci a ziadna zena nemoze dopustit,aby ostavala v takomyo vztahu a este aj porodila deti s takym tyranom. Neboj sa ho. Popros rodinu,kamaratov o pomoc. Nie je ziadna hanba sa rozviest.

anonym_02f196
21. jún 2026

Zacni od znova ale uz bez chlapa,lebo nalepi sa na teba rovnake hovado ako je tento.Takze pekne od znova a sama.Az ked si budes vazit samu seba,a mat sa rada,potom pride aj ten,co ta bude mat velmi rad.

autor
21. jún 2026
@anonym_d45a45

Vieš ako skončila Monyová?

@anonym_d45a45 áno. Pozerám to.

anonym_6a85e9
21. jún 2026

Sa nestazuj a rozved sa. Koho zaujimaju tvoje vylevy a chyby. Ved to vyries

anonym_f4caac
21. jún 2026

@anonym_autor veď odíď od neho, keď si vedela tu napísať, vieš ak rozvodové papiere vypísať. Ak nemáš deti, bude to jednoduchšie. Ak máš deti, bude to troška horšie, ale nie nemožné. X žien sa rozviedol aj s deťmi a teraz si žijú svoj život v kľude.

avatar
belasy_motylik
21. jún 2026

Pozri si môj dnešný príspevok v profile.

avatar
marca12
21. jún 2026
@anonym_autor

@anonym_d45a45 áno. Pozerám to.

@anonym_autor Pozeras to a nic ti nedoslo? Ja som prerevala cele casti,co mi bolo tak uzko z toho,ze tolko zien je v jej situacii a nevedia nabrat odvahu na rozchod. Zit v neustalom strese a smutku=choroby,rakovina. Organizmus si vsetko zapamata.

anonym_02f196
21. jún 2026
@belasy_motylik

Pozri si môj dnešný príspevok v profile.

@anonym_autor asi chces tak isto dopadnut,ze??Ako dala
@belasy_motylik na svoj profil,vsak??
Preco to neriesis razne a sebavedomo.Ci co chces s tejto temy,len tak sa vykecat a nechat dalej zo sebou zametat ako s handrou???

anonym_95f0dc
21. jún 2026

Uz vcera bolo neskoro podat o rozvod …

anonym_d01167
21. jún 2026

Utekaj od narcistu, zabije ťa keď nie fyzicky tak psychicky!

anonym_b4792b
21. jún 2026
@anonym_d01167

Utekaj od narcistu, zabije ťa keď nie fyzicky tak psychicky!

@anonym_d01167 Ale ona je na neho veľmi naviazaná keby nieje tak by sa rozviedla. Možno nemá kde byvať. Mam taku kamaratku ktora ma frajera ale stretáva sa aj s inými chalanmi ale je s ním aby mala kde byvať a aby jej platil stravu. A tiež je na neho naviazaná a potrebuje odpornú pomoc. Autorka rozveď sa alebo navštiv psychologa ihneď

anonym_a58113
21. jún 2026

@anonym_autor ďakujeme za oznam

anonym_de1c3b
22. jún 2026

To si ho dostala prideleneho dozivotne? Teraz ides vydrzat do 50tky a potom sa rozvedies, aby si dostala bobrika za vydrz a trpezlivost?

anonym_69849d
22. jún 2026

Fakt žiješ v USA? Ďalší prúser. Zbaľ sa a ťahaj domov. Netreba Monyové, máme svoje...najnovšie tú chuderku učiteľku z Gelnice...:(.

avatar
kassandra25
22. jún 2026

@anonym_autor nooo. A este, keby si vedela, ze ta nonstop podvádza aj...... ze ta má uplne u riti....... ze len narcisticky ta udrzuje, aby mal stalu na sklbanie......, si iba jeho hracka, nic viac. Je to na tebe, ci skoncis s nim rozvodom a odchodom.

avatar
hytal
22. jún 2026

Do vzťahu dvoch ľudí nikto nevidí, len oni ....Ty musíš najlepšie vedieť prečo s ním doposiaľ ostávaš. Nemáš vlastné peniaze, si na neho chorobne naviazaná? Ak vo vzťahu trpíš, zbal si kufre a šup domov. Určite ti rodina pomôže a rozveď sa , nemáš na čo čakať. Takýto človek sa nezmení.

avatar
sense
22. jún 2026

Veď sa rozved

avatar
bielasovicka
22. jún 2026

A vlastne prečo si sa vydala za takého dementa? Len nehovor, že taký začal byť až po svadbe.
@anonym_autor

anonym_9c2437
22. jún 2026

A čo to tak vyriešiť a rozviezť sa?

anonym_8dd2de
22. jún 2026

@anonym_autor polutovala si sa, ale nevidim otazku?

anonym_ea063c
22. jún 2026

A?

anonym_b8a237
22. jún 2026

jeej ,dalsi co ma zlatu cicinu?

anonym_17200f
22. jún 2026

s takou zenou ako si ty sa to neda vydrzat.

avatar
januska12323
22. jún 2026

Zase ty? Kedy začneš riešiť odchod a nie výlevy na MK?

Strana
z3