Veľmi zle som sa vydala, za monštrum
Vydala som sa veľmi zle. Za sociopata narcistu a úplného magora a cholerika, ktorý sa nedokáže ovládať v hneve nepomáha mi v ničom. Vidím druhí ludia teraz chodia na prechádzky von pekne piknik k. Moru toto hento. Môj len frfle že všetko je zle všade veľa ľudí vždy mi chce skazit dobrú náladu a rozplakat ma, neznesie že som chvíľku šťastná, robí úplne napriek, chcem spat on začne telefonovať s niekym. Neustále denno denne výyvolava zbytočne hádky. Je to úplný sociopat a psycho. Neustále za všetko som vínna ja. Vidím ako veľmi strýko ujo môj otec si považujú ženy nikdy im zle nepovedali nič nevynadali.ja som najhoršia pi vždy.
A iné lichotky.. Teraz mam zápal mechúra ani len vodu mi nepodá, ešte sex odo mňa chcel v tých bolestiach. Je to hovado proste. Taky neempaticky človek strašne. Nemá v sebe kúska citu, citlivosti. Je neustále drzý. Ak sa aj chová pekne sú to iba manipulativne reči. Zmanipuloval ma pekne. Cele roky lovenombing. Potom prišlo peklo. Keď kukám ten seriál monyova, akoby som videla seba. A svoj život. Ja hlúpa husa som sa vzdala všetkého pre neho ešte som mu odklepla aj život za veľkou mlákou aby bo pokoj
Odidi a rozved sa. Alebo?
Vieš ako skončila Monyová?
Tiez si myslim,co zenu drzi pri takom debilovi.No asi len ten sex,ine si neviem predstavit,preco.
Preco zeny sa nechaju takto nicit a menit dobrovolne na trosky.Mne toto nikdy neslo do hlavy a nikdy to nepochopim aj keby som ako chcela.
Odid od neho a to aj v pripade, ze mate deti. Vrat sa domov, za rodinou, sprav hrubu ciaru a zacni odznova
Tak keď je to takéto zlé, tak vezmem saky paky a idem preč. Je jedno, kde sa nachádzate, aj v zahraničí sú bezpečné domy, kde sa dá dať dokopy a odísť .
@anonym_autor Nic ti nebrani rozviest sa. Sme v 21.storoci a ziadna zena nemoze dopustit,aby ostavala v takomyo vztahu a este aj porodila deti s takym tyranom. Neboj sa ho. Popros rodinu,kamaratov o pomoc. Nie je ziadna hanba sa rozviest.
Zacni od znova ale uz bez chlapa,lebo nalepi sa na teba rovnake hovado ako je tento.Takze pekne od znova a sama.Az ked si budes vazit samu seba,a mat sa rada,potom pride aj ten,co ta bude mat velmi rad.
Vieš ako skončila Monyová?
@anonym_d45a45 áno. Pozerám to.
Sa nestazuj a rozved sa. Koho zaujimaju tvoje vylevy a chyby. Ved to vyries
@anonym_autor veď odíď od neho, keď si vedela tu napísať, vieš ak rozvodové papiere vypísať. Ak nemáš deti, bude to jednoduchšie. Ak máš deti, bude to troška horšie, ale nie nemožné. X žien sa rozviedol aj s deťmi a teraz si žijú svoj život v kľude.
@anonym_d45a45 áno. Pozerám to.
@anonym_autor Pozeras to a nic ti nedoslo? Ja som prerevala cele casti,co mi bolo tak uzko z toho,ze tolko zien je v jej situacii a nevedia nabrat odvahu na rozchod. Zit v neustalom strese a smutku=choroby,rakovina. Organizmus si vsetko zapamata.
Pozri si môj dnešný príspevok v profile.
@anonym_autor asi chces tak isto dopadnut,ze??Ako dala
@belasy_motylik na svoj profil,vsak??
Preco to neriesis razne a sebavedomo.Ci co chces s tejto temy,len tak sa vykecat a nechat dalej zo sebou zametat ako s handrou???
Uz vcera bolo neskoro podat o rozvod …
Utekaj od narcistu, zabije ťa keď nie fyzicky tak psychicky!
Utekaj od narcistu, zabije ťa keď nie fyzicky tak psychicky!
@anonym_d01167 Ale ona je na neho veľmi naviazaná keby nieje tak by sa rozviedla. Možno nemá kde byvať. Mam taku kamaratku ktora ma frajera ale stretáva sa aj s inými chalanmi ale je s ním aby mala kde byvať a aby jej platil stravu. A tiež je na neho naviazaná a potrebuje odpornú pomoc. Autorka rozveď sa alebo navštiv psychologa ihneď
@anonym_autor ďakujeme za oznam
To si ho dostala prideleneho dozivotne? Teraz ides vydrzat do 50tky a potom sa rozvedies, aby si dostala bobrika za vydrz a trpezlivost?
Fakt žiješ v USA? Ďalší prúser. Zbaľ sa a ťahaj domov. Netreba Monyové, máme svoje...najnovšie tú chuderku učiteľku z Gelnice...:(.
@anonym_autor nooo. A este, keby si vedela, ze ta nonstop podvádza aj...... ze ta má uplne u riti....... ze len narcisticky ta udrzuje, aby mal stalu na sklbanie......, si iba jeho hracka, nic viac. Je to na tebe, ci skoncis s nim rozvodom a odchodom.
Do vzťahu dvoch ľudí nikto nevidí, len oni ....Ty musíš najlepšie vedieť prečo s ním doposiaľ ostávaš. Nemáš vlastné peniaze, si na neho chorobne naviazaná? Ak vo vzťahu trpíš, zbal si kufre a šup domov. Určite ti rodina pomôže a rozveď sa , nemáš na čo čakať. Takýto človek sa nezmení.
A vlastne prečo si sa vydala za takého dementa? Len nehovor, že taký začal byť až po svadbe.
@anonym_autor
A čo to tak vyriešiť a rozviezť sa?
@anonym_autor polutovala si sa, ale nevidim otazku?
A?
jeej ,dalsi co ma zlatu cicinu?
s takou zenou ako si ty sa to neda vydrzat.

to najhlavnejšie nepíšeš - máte deti? Ak nie - čo ťa pri ňom drží?