Vzácne chvíle

17. dec 2023

Mate aj vy taky pocit ked niekoho milujete ze vam stačí len jej prítomnosť niekde na kave . Jej sladký usmev ktorý šteklí na srdci. Jej pohlad očí po ktorom sa ti srdce rozbúcha ako zvon, jej prenikavý smiech ktorý počuješ a odznieva ti v hlave ešte aj na druhý deň , ta jej vôňa ked ju cítiš akoby si sa prechádzal niekde v záhone ruží, záhone orgovánu a z hora na teba padala sladká vanilka ako snehové vločky, jej krásne pery ked s nimi rozpráva tak ich máš chuť boskávať a nikdy neprestat, jej hlas ktorý ked počuješ akoby si počul tu najkrajsiu melodiu sveta ktorá v tebe vyvolá neopísatelný pocit šťastia a túžby , ked sa ti dotkne ruky ten pocit akoby ti na ruke prístala cukrová vata. P.S Nechal som sa dnes uniesť pocitmi prepáčte❤️‍🔥😊

domkakvet
17. dec 2023

Ano mam.

oranzovyvevericnik
17. dec 2023

omg, si to ty?

reanda
17. dec 2023

nie, ja moc nie som na sladke 😀

aylinn
17. dec 2023

Nemáte niekto požičať glukomer 🤢

h2
17. dec 2023

Nie, keď niekoho milujem, nestačí mi ho len niekde letmo zahliadnuť a zadívať sa mu do očí. Ale ak máš 14 rokov, je to úplne v poriadku.

majlo1234
17. dec 2023

To boli casy…teraz mi staci tiez malo, ale menej lyrickych nehmatatelnych veci, a skor prakticke-pwniaze na benzin na stole, vysurovana kupelna, navlecene ciste obliecky, pripadne umyte okna(scifi😄😄😄)

deti95060810
17. dec 2023

to je opis...

t1nusa
17. dec 2023

výlev vhodný do sekcie “Milý denníček” 🙄

bessie12
17. dec 2023

Môj ty bože 😂 presne kvôli takýmto presladenym a preromantizovanym hovadinam nečítam tie tzv. romány pre ženy 🙄🙈

muchacici
17. dec 2023

Jeeeeej, aké milé 🥰 ale nie, nestačí to vôbec, ty Roman Tička

majlo1234
17. dec 2023

@bessie12 my sme to naopak s kamoskami hltali ako pubertacky pre tu jednu stranu pikantneho aktu😄😄😄

petamich
17. dec 2023

@bessie12 na toto sa ziadny zensky roman nechyta 😂😂

bessie12
17. dec 2023

@majlo1234 ani erotické romány nemám rada 😁😁 nič mi to nehovorí. Ja som skôr na historické vojnové 😀 ale momentálne nečítam nič.
@petamich a toto je horšie či lepšie? 😂

petamich
17. dec 2023

@bessie12 horsie 😵‍💫 teda aspon pre mna a to tie romanticke knihy citam (teda teraz uz ani moc necitam ale raz za cas)

bessie12
17. dec 2023

@petamich možno autor témy ešte niečo napíše 🙈 inak tento žáner som už dlho nečítala a rozmýšľala som nad tým, že možno by som tomu ešte mohla dat šancu, ale po tomto tu, no neviem neviem 😁😁

petamich
17. dec 2023

@bessie12 obcas natrafim na velmi dobru 🙂 stale to sice nema nic s hodnotnou literaturou ale dobre sa to cita, no a obcas to je dobre, ze pred spanim dve strany a KO (splni ucel)

ale teda vona vanilky a prechadzka orgovanovym sadom, take tam fakt nebyva 😃 som si skusila predstavit, ze mi manzel take vravi a ani to nejde

bessie12
17. dec 2023

@petamich mohla by si dat prosím ta zopár tipov ? Možno by som tomu fakt dala šancu. 🙂
Ja si to ani neviem predstaviť, že by mi môj muž niečo také vravel. Poslala by som ho niekam 😂 na také sladké reči nie som.

vanilkovazmrzka
17. dec 2023

Preboha 😆

wig
17. dec 2023

...neboj to ťa prejde! 🤪

bloger
18. dec 2023

Náhodou to vystihol krásne. To sú naozaj vzácne chvíle.

chodec15
18. dec 2023

Láska síce zahreje, ale uhlie je uhlie. ;)

chodec15
18. dec 2023

Tieto pocity obvykle vznikaju, ked muz nemal uz dlhsi cas sex ... 😇

kp7333
18. dec 2023

Na toto mam recept: vzdy ked sa ma chystaju prepadnut podobne myslienky, predstavim si, ako dotycnemu periem spinave trencle a smradlave ponozky a hned nastane vyzriezvenie.

petra92
18. dec 2023

🤣

h2
18. dec 2023

@petra92 😂😂😂👍

chodec15
18. dec 2023

🙂 Princezná má pre nápadníkov podmienku, musia sa s ňou prejsť okolo jazierka v záhrade. A veru ani jeden sa doteraz nevrátil, jazierko je totiž plné krokodílov. Až sa o princeznú uchádza Jano. Idú do záhrady a tam princezná stiahne z ruky prsteň a hodí ho do jazierka:
- Vytiahni ho!
A Jano ho teda vytiahne. Princezná pozrie na Jana:
- No vidíš, a tí blbci skákali do jazierka.

madeincssr
18. dec 2023

Teda tu na MK je to samý romantik/romantička 😁

petamich
18. dec 2023

@bessie12 napisem vecer 🙂