Čerešňa a ruža

marton_popradske
Moderátor
16. okt 2018

Krásne ránko milé dievčatá, tak ako som Vám včera sľúbil, dnes si predstavíme našu novinku: Ovocné čaje s kvetmi. Na ráno to skúsime so skutočnou delikatesou, ktorou súčasťou je čerešňa a ruža. Naša ruža je prekrásna a krvavo červená. My sme ju zbavili tŕňov a jej lupene položili do sladkých čerešní. Doslova až poetická chuť, ktorá Vás prekvapí vo svojom dozvuku je naozaj skutočná. Viete o tom, že ruže otvárajú srdcia a vytvárajú čarovné úsmevy? Krásny deň 🙂

marusik
16. okt 2018

mňam

maryon1
16. okt 2018

@marton_popradske ruze su nadherne kvety. Mala som z nich svadobnu kyticu, tie moje neboli sice cervene, ako tie vo vasom cajiku, ale moje srdce urcite potesili, v tento najkrajsi alebo jeden z najkrajsich dni v mojom zivote ❤🌹🌹🌹

nelly761
16. okt 2018

Ou tak ten musim skusit 😍 vyzera mnamooozne 🌹+🍒 =❤❤❤❤

wilinkaa
16. okt 2018

vyzerá super síce, má ho doma, ale nechutí nám, je to príliš aromatické, nesedí mi. Milujeme jahoda-malina a brusnica-malina-baza. mám teraz aj magic time ale ani ten mi veru až tak nechutí

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@maryon1 Tak to sme veľmi radi 🙂

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@wilinkaa pohoda jahoda 🙂 skúste marhuľa levadnuľa, alebo slivka jazmín. Predstavíme si ich už v priebehu najbližších dní 🙂 Krásny deň. - Jano

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@nelly761 aj famózne chutí 🙂

zuzanatl
16. okt 2018

Mnam. Tak to urcite musim skusit. Ruze milujem a ceresne tiez. Som velmi zvedava na cajik . Uz sa tedim kedy si ho spravim😊pekny den prajem

henuskah
16. okt 2018

Tak túto kombináciu veľmi rada vyskúšam, mňam ♥️🙂

drdrdr
16. okt 2018

Výborná kombinácia, super chuť a ešte aj krásny obal 👌

rude_baby
16. okt 2018

hned ked som videla tento caj v obchode, musela som si ho kupit (lebo marhulovy a slivkovy uz nemali 😅) Chvalim vizual obalu - krasny ❤ po otvoreni sacku ma vyslovene ovalila vona ruzi. Trochu som sa toho zlakla, lebo ta ruza je tam dost vyrazna. Po zaliati sacku ma caj krasnu tmavocervenu farbu (asi je tam dost ibisteku, ze?), ma prijemnu sladku dochut na jazyku a vona ceresni sa miesa s vonou ruzi - ale celkom vyvazene. Cukor by chut ceresni mozno este podciarkol, ale zubarka mi zakazala sladit 😀 zarazilo ma, ze po nejakych 3 dnoch vona ruzi nebola taka intenzivna, lebo som nechala sacok otvoreny, krabicku zatvorenu, tak to asi vyprchalo 🙄 asi sacky s cajom treba hned presypat do nejakej uzatvorenej nadoby. Ale chvalim napad - kombo ovocia a kvetov na trhu chybala 👍

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@rude_baby Ďakujem za Váš komentár, a tak povediac profi recenziu. Áno, ibištek dodáva čaju červenú farbu. Sme radi, že chuť je pre Vás vyvážená. Je to možné, ak ste čajík nechali otvorený, že vône kúsok ubudlo. Čo sa týka pani zubárky, ja si myslím, že jedna lyžička cukru je v pohode. Síce nie som zubár, ale tak si myslím 🙂 Krásny deň. Nech sa Vám darí. - Jano

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@drdrdr ĎAKUJEME.

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@henuskah Tešíme sa, dajte potom vedieť, ako Vám chutil.

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@zuzanatl Tak to sa tešíme z Vášho záujmu. Napíšte mi potom, ako Vám čajík chutil. Krásny deň. - Jano

cupakabricka
16. okt 2018

Dobrý deň. Čajík je určite chutný ale musím sa priznať že som ho ešte nemala 🤔 :( určite skúsim ;)

dadula_15
16. okt 2018

Ani ja som ešte čajík nevyskúšala ale najbližšie keď budem v obchode, isto si ho zakúpim a vyskúšam. Teším sa na tú chuť 🙂 😉

monane
16. okt 2018

obal je nádherný 😍😍😍 vyskúšam ho najbližšie, som maniak na čaje 😂

sperka
16. okt 2018

@marton_popradske skvelá kombinácia 👏

kristina2708
16. okt 2018

Už len farba je úžasná, určite tak aj chuti 😍

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@cupakabricka určite ho ochutnajte 🙂

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@dadula_15 Dajte nám potom vedieť, ako chutil.

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@monane ĎAKUJEME. obal je nádherný a aj výborne chutí.

bruneta880
16. okt 2018

@marton_popradske určite skúsime, my celá rodina sme "čajomaniaci", aj keď väčšinou preferujeme bylinkové čaje.V zime si pripravujeme aj domáci pečený čaj.Inak nám veľmi chutí aj vaša kamilka-med, taká klasika.A keď chcem potešiť aj iné zmysli, tak si urobím kvitnúci čaj z toho má zážitok najmä trojročný synček, ten ani nedýcha keď "kvitne" 😂 No ovocie v kombinácií s kvetmi, môže byť osviežujúca a určite voňavá kombinácia.V mrazničke máme kopu čerešní, tak zbuchneme koláčik a budeme degustovať.Vďaka za tip 👍inak farba je úžasná

foolie
16. okt 2018

včera večer som kúpila dnes ochutnáme v práci 🙂

dadula_15
16. okt 2018

@marton_popradske samozrejme, ozvem sa potom 🙂 🙂

nikus99
16. okt 2018

Milujem ceresne a ceresnove caje su moja srdcovka. Rovnako zbozujem aj vonu ruzi, takych tych ozajstnych co mala starka v zahradke. Urcite cajik vyskusam

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@foolie dajte vedieť, ako Vám chutil.

marton_popradske
autorModerátor
16. okt 2018

@bruneta880 super. potom pošlite fotku koláčika aj s čajíkom... vybártrujeme za čaje 🙂 Fakt. Krásny deň. - Jano

bruneta880
16. okt 2018

@marton_popradske dohoda 😉