Zvláštna známa

15. nov 2023

Žienky idem sa vás opýtať na názor, bude to asi na dlhšie čítanie 🙈 mám jednu známu, kamoškou by som ju asi nenazvala, lebo sa poznáme cca trištvrte roka a stretli sme sa možno 10x dokopy. Zozanamila nás moja bývalá kolegyňa, keďže máme deti v rovnakom veku, obe sme slovenky a ešte aj bývame celkom blízko od seba.
Ale k veci... od začiatku z nej mám taký zvláštny pocit, hneď po prvom stretnutí ma začala "bombardovať" častými správami, akoby by sme boli "najlepšie kamošky" prišlo mi to také čudné ale nepovedala som nič. No vždy keď sme sa stretli, tak sa chovala tak divne chladne, akoby až odmerane. Mala som pocit že trištvrte času rozprávam len ja, aby sme neboli ticho, nikdy žiadnu tému nezačala sama od seba. Pritom v správach výrečná, skoro denne a "vyškrení smajlíci". Vždy po tom našom stretnutí, som mala takú zvláštnu na nič "zlú" náladu, neviem akoby zo mňa vysala energiu alebo čo 🙈 vlastne sa tak cítim čudne, vždy keď sa s ňou stretnem. Myslíte že si to domýšľam, alebo vážne zo mna vysáva energiu? Neviem ani ako to riešiť... nikdy som také niečo čudné pri kamoškách necítila. Prestali by ste sa s takým človekom stretávať? Cítim sa s ňou dosť nekomfortne a posledné a 3 razy, som sa s ňou stretla skôr na silu. Vďaka za prečítanie a názor.

lindous
15. nov 2023

Áno, prestala by som sa s ňou stretávať… je jedno či je taká alebo onaká alebo či si ty taká alebo onaká, nevidím dôvod tráviť svoj voľný čas s niekým, s kým sa necítim príjemne a s kým je to na silu, nech to je z akýchkoľvek, kludne aj úplne subjektívnych, dôvodov… proste načo

lubkovaandrejka
15. nov 2023

Ahoj 🙂 Mne pride divne to spravanie, ze v reale je ina ako cez spravy, ale aj taki ludia su. Ak mas z nej neprijemny pocit, nestretavaj sa s nou. Cim skor to stopnes, tym lepsie - pre teba. Verim tomu,ze existuju " vysavaci energie". Mala som tu cest. Poviem ti, radsej byt sam a vyberat si prijemnu spolocnost, nie taku, pri ktorej sa citis nesvoja.

syslik81
16. nov 2023

su ludia co radsej pisu ako sa ropravaju -je to povaha ... potrebuje cas aby sa rozrozpravala- na tom nieje nic xudne..ale ty uz ma k nej negativny postoj a uz si si ju zaradila do kategorie-dakujem neprosim,,takze obmedz pisanie si na minimum aj stretavanie a dievca pochopi ...

dadka128
16. nov 2023

Ano prestala, netravila by som čas s človekom, ktorí by ma až tak vysával tzv energetickí upíri.. ale aj tak ma prekvapuje jej správanie, na spravy odpisuje pozitivne a skutocnosti je negativna... hmm .. mozno je to jej osobnosť dvojtvarneho cloveka.. alebo ma nejake problémy doma a cez spravy lahko skryješ bolesť ako v reále pri stretnutí

zorkahorka
16. nov 2023

Moze byt introvert alebo sa hanbi otvorit a rozpravat sa s tebou. Ak ta to s nou nebavi, nemusis sa s nou baviť. Bav sa s tymi, s ktorymi sa citis dobre. Nerob si dobrovolne zle

domkakvet
16. nov 2023

Ak ti jej spolocnost nie je prijemna, tak sa s nou nestretavaj.

lindus_esterka
16. nov 2023

Nestretavala by som sa s nou. Niektori ludia su ozaj vysavaci energie, clovek sa vecer citi ako po sichte v bani a nie po kave s kamoskou