Cítim sa zvláštne pred svokrou

28. nov 2022

Ahojte. Poprosim vas o nazor. S manzelom byvame daleko od jeho rodiny. Manzelov brat s priatelkou byvaju blizko. Su tam denne, svagrinka pomaha svokre, spravi im ranajky, pozve ich na veceru, su spolu casto. Ja k nim pridem tak raz za pol roka. Tiez sa snazime nieco priniest, pripadne pomoct. Ale svokra vzdy hovori, ze mna ma radsej, ze som najlepsia nevesta, atd. Ja sa citim zvlastne, necitim sa, ze by som mala byt uprednostnovana pred svagrinou, ktora sa snazi a ja nic nerobim..viackrat ju aj predo mnou ohovorila. Je mi z toho divne. Mam pred nou visc vyzdvihnut svagrinku? Lebo je naozaj prikladne, co vsetko robi na to, ze ma 27 a ma vlastnu velku rodinu. Preco to tak svokra hlupo berie?

pribinak
28. nov 2022

Možno pred švagrinou ohovára teba.
Ale môžeš jej povedať že má rodinku a napriek tomu pomáha aj jej
Ale takýmto ľuďom sa väčšinou nezavdacis

malinoismum
28. nov 2022

To aj moja svokra nakladá predomnou na svagrinu a zas naopak. My sa na nej vzájomne smejeme a ešte sa aj na seba podozvedame kopu nových veci na seba 😂

autor
28. nov 2022

@pribinak aj ja si to myslim, som si tym ista a dost ma to znervoznuje. Vzdy som si myslela, ze ona je uprimny clovek, ale citim z nej nejaku falos, ktoru skryva.

miriam11
28. nov 2022

Možno je falošna a to,co rozpráva tebe, tak vraví aj švagrinej.

lindous
28. nov 2022

Tiež si myslím, že pred ňou zas pochváli ju, možno poohovára teba 😂 ale možno si jej len viac ľudsky sadla a lepšie sa s tebou porozpráva...možno tým, že nie ste tak veľa spolu, tak síce nie je toľko priestoru na pomoc, ale ani na konflikt, ktorý sa ľahšie objaví, keď sú ľudia veľa spolu ... možno o tú pomoc vlastne ani až tak nestojí a švagriná sa pchá, aj tam kde sa nemusí ... možno za tou pomocou vidí vypočítavosť ... všetko sú to samozrejme len možno, možno, možno, nechcem nič zlé na tvoju švagrinu povedať, len rozmýšľam nad rôznymi scenármi... my nemôžeme vedieť ... však sa jej skús zastať, uvidíš reakciu ...

malinoismum
28. nov 2022

Píšem ako Maďar 🙂 2x som napísala na seba na seba 😂😂🤷🏻‍♀️
Taká rada na zaver.. Nehas, čo ťa nepáli 😊
Ale o svokre by som mala úsudok, keď takto za chrbtom kyda… (veď aj ja mam 😂)

blondtana
29. nov 2022

Tak aj moja svokra ma radšej švagrinú, ktorá býva 1000 km od nich a vidia ju raz za rok, jednoducho nemá možnosť nájsť si na nej chyby za tú chvíľku 😉

pumi21
29. nov 2022

Nerieš, netráp sa tým, jedným uchom dnu a druhým von, vieš ono ľudia toho narozprávajú a často len medové motúzy, takže neriešila by som a proste fungovala ďalej. To ako ťa vníma ozaj a či sa so švagrinou o tebe nebavia to nevieš.

alltoys
5. dec 2022

Všetky svokry sú rovnaké "falošné" nie nadarmo je o nich toľko vtipov, čo je to za ženu keď svoju nevestu ohovára pred druhou? Dávaj si pozor , z takých ľudí nič dobrého nevzide

guiseppinka
5. dec 2022

No vidis, moja svokra o mne sepka svojej dcere dokonca aj v mojej pritomnosti... A nikto nie je taky dokonaly ako jej dcera... Neriesim. Je mi to skor trapne a sproste, ale ina nebude a aj na takych ludi svieti slnko...

nelka93
5. dec 2022

@alltoys všetky veru nie. Aj keď hej, tých horších je vela

loginexistuje
5. dec 2022

urcite nie si najlepsia nevesta ked tam chodis raz za pol roka 😉

bluka2
5. dec 2022

Pusti z hlavy

alltoys
5. dec 2022

@nelka93
@nelka93 väčšina áno