Ako bezbolestne skúsiť análny sex?
ahojte, ktore nechcete neodpisujte, ktore odpíšete dakujem … s priatelom sme 3 roky a chceme skusit analny sex… objednali sme si nejake hračky aj analny kolík, na zaciatok uplne maly … nikdy pred tym som to nemala … mate nejake rady skusenosti ako na to aby som si to užila ? aby to nebolelo ? Paci sa vam takyto druh sexu alebo nie ? Dakujem za odpovede
@katty123456 neplánujem to praktikovat pravidelne, chceme to len vyskusat … takze nemyslim si ze by som chytila hemoroidy ak by sme to takto mali fakt len raz za cas … nemam ale skusenosti, pytam sa .. dakujem za nazor
Dôležite je sa uvoľniť 😁 alebo môžeš použiť tvz.popper. S ním však opatrne je to iba taká malá rada , ja som ho už skúšala. Zo začiatku treba ísť na to pomaly. Sama zistíš ako sa budeš na to cítiť .
Mne sa veľmi páči, že autorky sexuálnych tém sa pýtajú anonymne.
A odpovede tu majú písať ženy /ľudia pod svojim nickom.
@maca1984 napisala som, nech odpise len ten, kto chce … cize nie, nemusis tu pisat vobec nic pod svojim nickom ak nechces … dakujem za pochopenie
@luciana656 ten popper je nejake afrodiziakum alebo ? nemam s tym skusenosti
ved vyskusaj, nemusis to riesit celym svetom🙌🏻
Popper je látka, ktorú vdýchneš a hneď pocítiš efekt – spôsobí ti taký rýchly nával tepla, krátkodobú eufóriu. Funguje tak, že rozširuje cievy a zároveň uvoľňuje svaly, hlavne tie hladké, ktoré nevieš ovládať vôľou.
Preto ho niektorí ľudia používajú pri análnom sexe – uvoľní sa ti tým svalstvo. Ale neboj nie je to droga ani nič 🤣
ach zeny, pytam sa tych ktore mi chcu dat nejaku radu alebo mi chcu povedat nato nejaky nazor, skúsenosť … ci uz dobru alebo zlu … som v tom nova a proste by som si rada precitala nejake skusenosti … to je vsetko … tie ktore nechcete, ja vas baby nenutim mi tu nasilu pisat nieco … dakujem, majte krasny vecer
Bezne to robime uz roky, nemam ziadne problemy z toho, neboli ma to a paci sa nam to obom. Zaklad je fakt dobra priprava, dobry lubrikant a nezlaknut sa mensej nehody.
@kiki68 dakujem, pouzivas aj nejaky klistir alebo nieco na prečistenie alebo to nieje az take potrebné ?
@luciana656 a čo to podľa teba je, keď to nie je droga? Ty sama ho používaš, keď jej to tu radíš? Aspoň vedľajšie účinky jej vymenuj, rozhodne ich je viac ako 1-2 minúty uvoľnenia a trvajú dlhšie.
@zuzanapjat ja som žiadne nepociťovala :D ale na každého to môže účinkovať inak to netvrdím.
Ano pouzivam, odporucam ten na baterky, je to super vec. Ale nie vzdy ho musim pouzit. Podobne je to s plug, pred prvym razom odporucam aspon 2 hod nosit tu plug. A knihu The ultimate guide to the anal sex. Potom jednorazovu podlozku, keby je nejaka nehoda. A keby to boli/ je to neprijemne tak finito. Nie ze este 5 minut. Podla mna sa ludia dopracuju k zraneniam iba svojou nepozornostou a snahou vyhoviet.
Ja inak poppers nepouzivam, vobec tieto veci nemam rada, je to chemia. Bud viem veci robit za triezva, alebo ich nerobim
@kiki68 vedela by si mi tu hodit nejaky link na ten na baterky ked budes mat cas ? Vybehli mi rozne ale vobec sa v tom nevyznam … a aky cas pred stykom sa to ma robit ?
Napisem spravu
Ale ptm sa neobávaj tehu
Neviem Ta najst pre zaslanie spravy, poslem link
https://www.amazon.com/Automatic-Electric-Silic...
Tento mam doma, je super, lepsie ako tie klasicke s balonikom
A cas priblizne hodinu pred, malo by sa to 3 x opakovat, nedrzat to viac ako minutu v sebe. Lebo to neni na ucely pred operaciou. Iba na sex.
A mozes sa pripravit aj na to ,ze sa ti moze natrhnut dolne crevo, alebo konecnik..a
akmas kratke spodnu cast creva pred konecnikom,mozes rozvlnit posledny klk hrubeho creva ,a creca ked sa rozvlnia, hrozi operacia,,a nemusi dopdnut dobre.
@vorkola co??????moze nastat trhlina v konecniku,vyskocit hemoroidy,,a ak ich uz mas mozu krvacat..urcite si nemoze creno natrhnut to by musel mat 1m hada s nozikom na konci..a ani to vsetko ostatne co si popisala...
Ahoj podla mna je zaklad najprv sa vyumuvat
Daj si cipku, vyumyvaj sa a potom pomaly na to
@katty123456 je zdravotnicka, tak asi si nevymysla. Zdravotnici by mohli rozpravat. No a ani tie hemoroidy a oslabenie zvieraca nie je med lizat. Nuz ale kto chce kam, pomozme mu tam.
@nevenka Tak ale to ludia nepriznaju co robili, uplne uprimne, nikto neprizna tym zdravotnikom pravdu. Kazdy povie, ze to som ano mala analny sex. Ale ze s cim a akym sposobom to uz nepovedia. Lebo takych expertov je vela. Ale ked toto clovek nerobi kazdy den niekolkokrat, netoci 8 hodin porno, ma dost sudnosti a lubrikantu, tak sa nemozu taketo skody stat. Jedine, ze by uz mal predispoziciu ( poskodenie creva, hemoroidy, anomalie).
A gen kolík to je naco?
Hiavne treba byť silno už vzrušený. Sex by mal trvať akoby dlho. Priklad hodinku dve. A približne v strede milovania prejsť nato. Iba na začistku pri vstupe do zadku je taký akoby tlak. Teda treba tam pomalinky skusať vojsť. Ostať dnu. O chvilku isť kusok von akoby. Znova trocha dnu a potom už oki. Vo vnutri je vlastne volny priestor. Snaď to pomohlo
Vzrušenie ,gél ,chuť a ide to ako po masle ....
Chuť, náladu, lubrikant.... klystír nemusí byť za každú cenu, niekedy stačí sprcha a ,, kontrola " či si čistá. Začať pomaly, potom sa to rozbehne ;) užiť si to a áno, môžeš tak aj dosiahnuť orgazmus. A tie hemoroidy sú blbosť, to je vec individuálna a určite nie je ich príčinou análny sex, ten ich môže len zhoršiť pokiaľ ich už máš

Nepáči..boli to ..to.musis mať v sebe alebo.nie..ak to nemáš od prírody pouzi znecitlivujuci gél a lubrikant .po čase sa priprav na hemoroidy