Ako si nájsť milenca?

23. feb 2022

Ahojte ako si nájsť milenca?Nechcem ho hľadať na internetovych zoznamkach...Dá sa niekoho zbaliť v krčme napríklad?(vzťah nechcem takže len milenca)

zmrzlinka2021
23. feb 2022

@h2
dolezite je nepytat prachy, aby nebola kurva ale milenka. Nasa madame pompadeur 😀

miadi
24. feb 2022

Krcma nie je zly napad ak si skareda cim dlhsie tam budes sediet tym krajsia sa budes zdat.. ale krcma je take fuj slovo evokujuce dedinsky zapadak podnik tretej cenovej plna chlapov urciteho veku a sexapeal Bolka Polivku .. radsej chod do baru. Tam budu aj ine zeny tlmene svetlo mladsi “ milenci” .,

mamina0078
24. feb 2022

Da sa aj mimo zoznamky, praca, skola, sport ked niekde chodis pravidelne napr fitko, plavaren, sused, kamarat, na dovolenke... Ale je to tazsie ako na zoznamkach lebo je tazke odhadnut ci ten chap chce nadviazat milenecky vztah alebo nie ale mozne to je

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alanko20
24. feb 2022

@viestta sugar daddy 😅😂

zdenusa4
24. feb 2022

Jój to si teda založila tému ti poviem. Najskôr ukonči svoj vzťah a potom si niekoho takéhoto hľadaj

veronka523
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka75
24. feb 2022

@zmrzlinka2021 tak to áno 😂, tam ich je. Len či to bude stáť za to. Ale v takom alkoholovom opare to je možno jedno. 😂

kvetinka75
24. feb 2022

konečne niečo čo mi zlepšilo dnes náladu😂. Tie odpovede nemajú chybu.

ma77
24. feb 2022

Však normalne nabehni do krčmy a opytaj sa kto sa chce stat tvojim milencom určite sa nejaky najde len či bude na druhy den pametat🙂

essenceee
24. feb 2022

nebude lepšie kupit si vibrator? Ja by som milenca nemohla mat....

zanka777
24. feb 2022

@miadi 😂😂😂😂👌

fatimaisback
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
brembo
25. feb 2022

Jasné že aj v krčme,ešte sa aj do radu postavia,len či ich všetkých dáš?

xnatalkax
25. feb 2022

@fatimaisback hlavne že nick mas po anglicky… Kazdi si bude hovorit ako chce.

tatianna56
25. feb 2022

odpadla som heh nooo podla toho ake mas naroky, ak ziadne tak hocikde 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
25. feb 2022

@miadi sexappeal Bolka Polivku, radiovka, biele tielko a červené trenírky ... 🙂

karolinakr
25. feb 2022

Ja som chodila pre tatka do krčmy a nikto mi tam sex neponúkal

brembo
25. feb 2022

@karolinakr lebo si si ho nepýtala. Ale to je tvoj problém. Mala si premýšlať😀
V krčme je na prvom mieste obsah pohára a potom až to ostatné.😀

karolinakr
25. feb 2022

@brembo keby si videl tu vzorku prisediacich, hned by ta prešli myšlienky na sex. Chlapi 50-70 brucho ako v 9- mesiaci, plešati, oči zahmlene, najlacnejnšie cigarety v ruke, borovička v pravej, moda ako z druhej svetovej vojny...Žeby som v krčme fešaka stretla, sa neda povedať

brembo
25. feb 2022

@karolinakr na takomto mieste treba s nárokmi íst dole😅

banderaska29
25. feb 2022

videla si už nejaký americký film ? tak - prídeš do baru sadneš za bar, vypýtaš drink a čakáš.. snáď sa dočkáš no. 😀

alebo vraz do nejakeho alfasamca akože omylom v potravinách. 😀 no a keď mu popadá všetko z rúk pomôž mu to zbierať 😀 daj vedieť či to funguje, ja som totiž nikdy nemusela hľadať 🙂

hesloveslo
25. feb 2022

To už sa rovno postáv na diaľnicu E55

mareri
26. feb 2022

ja osobne by som nemohla mat milenca. Nevodolilo by mi to svedomie. Radšej by som si kupila hračku a robila si to sama. Moj nazor

romcici17
6. aug 2022

Určite stránka omegle :D

fotoarch
20. okt 2022

... placem ... smiechom ... dakujem

mowrey
1. nov 2022

Odkiaľ si?