Ako ste prišli na mužovu neveru?

29. nov 2023

Ako ste prišli nato že vám bol muž neverný. Zmena správania. Nebude sa somnou o takých veciach rozprávať. Tak to mi ani nepíšte. Len tie co mate skúsenosť že vedeli ste že niečo je vo vzduchu a prevalcoval sa to. Ďakujem

pralinka25
30. nov 2023

@h2 tolko veci co mi v tejto suvislosti napada ale nechcem to tu zase zaspamovat aj ked je to pri nom lakave 😀

heisenberg
30. nov 2023

@pralinka25 som ti chýbal že? 😉

marseillefan
30. nov 2023

@h2 nechcem ti tu kaziť dobrú debatu o jachtách a moriach, ale starší chlapi u nás na dedine hovorievali, že keď si uhnú, tak im potom aj doma lepšie chutí 🙂 To som nepovedal ja, tak ma za to prosím neukrižuj, len som zacitoval, čo som počul 🙂

h2
30. nov 2023

@marseillefan Minule si mi tu v inej diskusii písal, že muži sú riadni úchyláci, že im samé prasačiny behajú po rozume atď. A že to nepíšeš len za seba, ale aj za ostatných mužov, s ktorými si sa rozprával. Mám taký dojem, že aj v tomto prípade to bude tá istá vzorka mužov. Nechceš zmeniť spoločnosť? 😁

marseillefan
30. nov 2023

@h2 hlavne sa nechcem zapliesť do ďalšej nekonečnej debaty s tebou 🙂

pralinka25
30. nov 2023

@heisenberg jasne sranda musi byt 😉

h2
30. nov 2023

@marseillefan Máš pravdu, len to nie! 😅

candii
30. nov 2023

Pozrela som mu do telefónu pretože som mala podozrenie.

heisenberg
30. nov 2023

@pralinka25 vzťahy, nevera, podvádzanie... Všetci moralisti sveta sa prežehnávajú nad tým, div že im pravica neodpadne, ale každý to tak máme radi riešiť tieto cudzie veci na koníku😁 tým nemyslím teba konkrétne, ale generalizujem. Minule som v aute počúval podcast o sexualite v dávnych časoch. To bol iný chliev, ako teraz. Hold iná doba.

pralinka25
30. nov 2023

@heisenberg tak ludia a ich podstata sa nemeni. ludia nie su ani lepsi ani horsi ako kedysi len sa o vsetkom viac vie a menej veci sa utaji.

heisenberg
30. nov 2023

@pralinka25 áno, to je pravda. Ale ďalej sa už naše názory trošku rozchádzajú 😏

pralinka25
30. nov 2023

@heisenberg no vsak boh chran aby malo 8 miliard ludi jeden rovnaky nazor na vsetko.

heisenberg
30. nov 2023

@pralinka25 ale zauvažujme na chvíľku, keby má ľudstvo rovnaký nazor na všetko, žili by sme v dokonalej symbióze ako mravčekovia napríklad. Žiadne vojny, žiadne sociálne rozdiely, žiadne hladomory. Každý by mal miesto na slnku, nik by nežil v strachu a v nedostatku. Dostávam sa zase k tým lodičkám, ktoré si občas vyrazia na malú víkendovú plavbu po okolí. A keďže zem je guľatá, aspoň tak sa tvrdí, znova sa doplavia do materského prístavu. win win pre obe strany😆

h2
30. nov 2023

@heisenberg Už som sa s tebou nechcela púšťať do debaty, ale čo je na tom, prosím ťa, win win pre obe strany???

heisenberg
30. nov 2023

@h2 nieje to jedno? Ty môj pohľad na svet aj tak zhejtuješ, takže ostaneme pri tom, že máš na mňa už vytvorený názor😉 pekný večer. Ps: čo znamená h2? Vodík asi nie... 😁

pralinka25
30. nov 2023

@heisenberg tak ako uz bolo spomenute pristav moze byt obsadeny alebo aj zruseny.
taka symbioza nastastie neexistuje v ziadnom zriadni ani u tych mravcekov.

h2
30. nov 2023

@heisenberg Len som chcela vedieť, čo je podľa teba win na tom, keď sa po nevere chlap vráti domov k manželke. Teda, čo je na tom win pre ňu. A ja som tvoj pohľad na svet nezhejtovala nikdy, ty si ten, čo začal útočiť už v tej predošlej diskusii. A aj v tejto si išiel hneď do útoku s narážkami na môjho muža a náš vzťah. Celkovo si mi tu udelil už druhý nelichotivý prívlastok, zatiaľ čo ja tebe ani jeden.

heisenberg
30. nov 2023

@pralinka25 no dobre, mravčekovia asi neboli vhodný príklad.

heisenberg
30. nov 2023

@h2 no tak mám možno taký iný zmysel pre humor, nemal som v záujme sa dotknúť teba a pána manžela. A suchý dok nieje nadávka. Je to bežná súčasť prístavov pre lode. Pripadám si teraz ako Wikipédia. To win pre ženy je, že keď manžel nedostane doma to, čo chce, zákonite to hľadá inde. Keď to nájde, vráti sa spokojný domov k svojmu bežnému životu k milujúcej manželke. Tuto to ukončím, popísalo sa toho už v inej predošlej téme dosť a kradneme pozornosť autorke tejto témy... 😉

lili1313
30. nov 2023

@heisenberg no to je úžasný win, ešte ak bude súčasťou výhry aj nejaká pohlavná choroba alebo aspoň mykóza.

h2
30. nov 2023

@heisenberg Ahá, takže keď suchý dok nie je nadávka, tak je v poriadku to niekomu napísať? Aj trúba je slovo, ktoré niečo znamená, ale napísať človeku, že je trúba, asi nie je nič moc. A manžela nemám, ja nie som vydatá.
K tomu, že žena má byť rada, že sa jej neverník vráti domov, by som ti za normálnych okolností napísala, či by ty si bol rád, keby sa ti neverná žena vrátila spokojná domov. Ale keďže z minulej diskusie viem, že ona sa ti takto vlastne už vrátila a bol si rád, tak to nechám tak. Pre väčšinu ostatných ľudí totiž toto nie je niečo, z čoho by sa práve tešili.

heisenberg
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sergejj
2. dec 2023

@breznica nastastie nie, nie som tvoj manzel 😎😉

breznica
2. dec 2023

@sergejj to ozaj nie,ja manžela nemám a nikdy som nemala

afterdark
21. dec 2023

@888elizabeth Myslím si, že pokiaľ si dvaja rozumejú plus má muž to čo píšeš, považujem to za bonus tak bol by padnutý na hlavu ak by urobil čokoľvek, čo by malo za následok rozvrat vzťahu, tým nemusí byť hneď nevera. Ako som si prečítal vyhejtovalo ťa tu kopec dám, nad tým sa stačí len pousmiať, trafila si klinec po hlavičke.

888elizabeth
22. dec 2023

@afterdark Boja sa pozrieť pravde do očí, pretože som sa ich dotkla a nedávajú doma svojmu mužovi to, čo sa vo vzťahu patrí. Vzťah bez sexuálnej aktivity je vzťah kamarátsky - tzn. spolubývajúci a to tu vedie veľa modro koníkarčiek :D

danka1919
14. jan 2024

@888elizabeth nemáš pravdu, skús si to zobrať na percentá. Ak má chlap sex 7x do týždna a raz týždene sa stretne s milenkou, tak je to nárast o 14 % . To je pre neho nič. Ak ho aj každé ráno vyhonis alebo vyfajcis a večer sa ešte milujete, tak je to pre neho záťaž len o 7 % . Takto im to funguje. Nevera nie je len o nedostatku sexu vo vzťahu, ale o kompenzácií napr chabeho sebavedomia.