Ako zachrániť manželstvo?

14. júl 2023

Ahojte uz si sama neviem dat rady.😔.sme spolu s manzelom 10r.mame 2 deti.manzel je fajn clovek,pomoze v domacnosti,je super otec.ale odkedy sa nam narodila mensia teraz ma 5r.nas vztah isiel dole vodou.bol stale v praci,ja unavena nemali sme na seba vobec cas az to doslo do takeho stadia ze sme ako spolubyvajuci.prestali sme travit spolu cas kazdy sme si sli svoje.chcela by som to manzelstvo zachranit.chcela by som ho znova lubit,tesit sa na neho.chcem aby mi opet chybal ked niesme spolu.zazila ste to niektora,ktorej sa toto podarilo napravit?velmi by som chcela dat vsetko na poriadok ale neviem ako nato.nic k nemu netaha.som zufala.alebo ist od seba?manzel to podla mna citi rovnako ako ja.tiez by chcel ale nevie ako

jan510
14. júl 2023

Hlavne musi chciet zachranovat aj on, sama toho vela nezmozes

viestta
14. júl 2023

Na zaciatok sa o tom porozpravat. Dlho a bez stresu. Dajte deti na nc k babke a vy si spravte "vecer pri svieckach". Uvdi sa cci je este co zachranovat a ci zachranovat chcete obivaja. Potom sa uvidi

opica_skorica
14. júl 2023

Povypravajte sa doma spolu medzi dvoma ocami a s otvorenymi srdciami.

evuska32
14. júl 2023

deti dať niekomu na víkend, kúpiť wellnes pobyt a urobiť si čas pre seba....tam možno pri pár pohároch vína to rozdiskutovať (možno aj vášeň sa rozhorí 🙊)

reanda
14. júl 2023

keby ste skutocne obaja chceli, tak viete ako.. toto je take chcenie - zachranit nieco - lebo je to tak rozumne, prakticke, spravne.. ale nic viac, bohuzial

zuza265
14. júl 2023

Uplne sa mozno nevrati to, ze ti niekto chyba alebo sa nanho az tak neskutocne tesis, ale popracovat na vztahu chce hlavne rozpravanie a ciny. Neostat len pri “chcela by som a on asi tiez”. Rozhovor a sup vymysliet co spolu spravite (len vy dvaja)

mondolina
14. júl 2023

začať s intímnosťami, vidieť znova v ňom muža do ktorého si sa zaľúbila.

juliet86
14. júl 2023

ako fungujete po sexualnej stranke? viete sa na seba spolahnut v case choroby? vsetko je mozne poradna rozhovor vylet dovolenka. vyhradeny cas v kalemdaroch kazdy tyzden spolocny vecer v pripomienkach. najst si spolocne hobby napr tanec ci ryby to je jedno len nech je to noeco co chcete robit obaja a spolu

goodidea
14. júl 2023

Chcieť je pekná vlastnosť...a mať ešte krajšia ...

athena27
14. júl 2023

ak máte možnosť, že vám niekto dozrie na deti začnite znovu "randiť" aspoň raz za dva týždne si vyjdite von pekne sa oblečte dajte si večeru, drink, prechádzku.. a zakážte si rozoberať deti.. trávte spolu čas spomínajte na to ako ste začínali čo sa vám páčilo akí ste boli zaľúbení. pôjde to len spôsobom tráviť spolu viac času bez detí

pralinka25
14. júl 2023

bola tu raz davno podobna diskusia. dokonca dve. ale jedna z tych zien sa po nejakom case ozvala a dakovala za rady, ze im to pomohlo a ich vztah sa im podarilo obnovit. bolo to mile. v tomto pripade si myslim ze to za snahu a zachranu stoji.
vela parov skzne do rutiny vsednych dni. je to prirodzene ale da sa to napravit. su to male drobnosti. neviem poradit konkretne ked vas nepoznam. mna osobne by na welnes nikto nedostal ale pre niekoho to moze byt super. takz tazko dat konkretnu radu. ale spravidla vobec nejde o velke ciny. male pochvaly, schopnost sa spolu zasmiat, urobit nejaku neocakavanu milu vec, najst si cas aspon raz denne pol hodinu si pokecat trebars pri kave. ist sa prejst. na zmrzku len sami dvaja ak mate na chvilu kam dat deti, varit spolu hoc aj len prazenicu ak on na to nie je. skratka nieco len pre vas dvoch. nemusi to byt hned draha vecera v restike. kludne aj blby piknik na zahrade len ty a on. najst spolocnu temu, mozno novy konicek. zistit co ho zaujima, co ho tesi, co mu chyba a nasledne zistit co tesi teba a co chyba tebe. ja si myslim ze tento vztah sa zachranit da a bola by skoda to vzdat. spomen si na to co vas dalo dokopy. na to cim ta zaujal. co bolo na zaciatku.

komplikovana
14. júl 2023

hlavne sa treba porozpravat a nie si domyslat, co si ten druhy mysli. Kde je vola, tam je cesta. Ak obaja chcete manzelstvo zachranit tak do toho. Povedat si co vam chyba, co by ste chceli, a ako to urobit aby boli obe strany spokojne. Ak neviete ako na to, najdite si odbornika.

domkakvet
14. júl 2023

Spravte si cas pre seba, je cas dovoleniek, chodte na nejaky vylet a najlepsie keby vam mal kto deti postrazit.

mamina7070
14. júl 2023

kolko mesiacov/rokov spolu intimne nezijete?

dorothee
15. júl 2023

Velmi sa mi paci tvoja snaha a chut manzelstvo zachranit 🙂 v dnesnej dobe ked radsej partneri zidu z kratsej cesty a rovno sa rozvedu,je to vzacnost..Ja si myslim,ze je to super 🙂 Porozpravajte sa spolu,naozaj uprimne a od srdca,a skuste vas vztah obnovit,necakajte ze sa to,co sa kazilo roky,opravi za par dni 🙂 A ak to nevyjde,aspon mozete obaja s pokojnym svedomim zo vztahu odist s tym,ze ste pre zachranu urobili vsetko co sa dalo,drzim palce