Chlap mi všetko platí

28. apr 2022

Dobrý večer zienky. Mám po 30. Nasla som si chlapa o 15 rokov staršieho. Ja 2 deti on slobodný bezdetný. V sexe je úžasný. Dáva mi vedieť ze má má rad , klape nám to. Ale al niekam ideme stále platí on. A mne je to už trápne. Ide o účty do 30€. Ako by ste sa zachovali ? On odmieta aby som platila ja. A mne je zas trápne neplatiť. Je to chlap krásny sebavedomý úspešný. Ja som nezamestnaná ale úspory mám. Mám ro brat tak že proste mi nechce zle aby som nepisla o € alebo ?

sissy27
28. apr 2022

Konečne gentleman, stará škola 👏👏👏 tak to má byť. Nie že nechce ti zle, ale vie, čo sa patrí. A ty nemáš robotu a máš dve deti, tak nerozhadzuj úspory na blbosti.

weronika171717
28. apr 2022

Určite to nerieš. Nasla si si super chlapa. Dúfam, že Vám to vydrží. ♥️🍀

ilene22
28. apr 2022

45 rocny krasny, uspesny, sebavedomy, slobodny, bezdetny, vsetko platiaci a dobry v sexe...
to znie ako paranormalny jav. samozrejme drzim palce, nech to dobre dopadne

kluska
28. apr 2022

45 rocny, slobodny, bezdetny, krasny, uspesny, kde sa stala chyba?

tosomja
28. apr 2022

V jednom je slušný, asi vychovaný. Nedovolí ti platiť.
Ale pred 50tkou, slobodný, bezdetný, dokonca sexi. Prečo mu žiaden vzťah nevyšiel, resp.nemal ?

melinda12
29. apr 2022

Určťite ten muž má doma dve malé deti a skvelú manželku a postihla ho kríza stredneho veku,odporučam si viac vyzistiť o tom mužovi,kým jeho žena doma môže trpieť tak vy si užívate z jej manželom,chlapi v kríze stredneho veku taja a klamú o svojej rodine...buda vás by som nechala muža tak nech s avráti k svojej rodine.

renata1405
29. apr 2022

Len to vyuzi dokedy sa da lebo jeho to zachvilu prejde.

maciatkolulu
29. apr 2022

Ja si nemyslím, že každý jeden muž sa musí zenit v 20,30tke, plodot deti, brat hypo... Je dosť chlapov, čo chcú byť sami, užívať si a keď príde čas, tak si založiť rodinu, alebo aj nie, presne tak aj ženy. Len v spoločnosti to je tak zaužívané, že ten, čo to neurobí je divný exot. Už sme sa dozvedeli, že je ženatý s dvomi deťmi, pochybný kus, som zvedavá, čo sa ešte dočítam🤣. Za chvíľu to bude psychopat a pedofil

tuppuk
29. apr 2022

Podľa mňa je to pekné, a čo tak nechce aby si nič platila, tak ak pôjdete niekam na výlet skús nenápadne zaplatiť niečo ty ak ťa to trápi 🙂

belllinka
29. apr 2022

Potom aj z tvojej strany bude platit spravanie zo “starej skoly”? 🙂 Ked spolu zacnete byvat, bude cela domacnost na tebe, ty ho budes ofukovat s nosit mu pivo k telke? ;)

lucka_ke
29. apr 2022

zase vymyslený príbeh, sa nudíte doma?

portret7
29. apr 2022

Nemá brata? Rada sa zoznamim🤣

pininka1
29. apr 2022

Aj moj muz bol taky ked sme spolu zacali, dokonca mi kredit kupoval aby som mu mohla odpisovat kedze som bola na vyske, a mne to ozaj bolo hrozne blbe, tak som sa vzdy snazila aspon nejaky darcek mu vymysliet apod. A to je starsi len o 7 rokov.

mon29
29. apr 2022

Bud rada, tak to ma byt, je to aspon poriadny chlap co vie co sa patri, nie jak ti dnesni metrosexualni chlapi v skini dzinsoch🤭

rebekamarcusko
29. apr 2022

V tejto dobe,ked je chlap normalny,tak je s prepacenim ehmmm k...... 😂😂 kazdy ma svoje chyby,ale aj pekny, 40rocny ,slobodny a bezdetny chlap moze byt dobry clovek...

xckaret
29. apr 2022

@kluska obliehali ho iba zlatokopky....

mabenn
29. apr 2022

@ilene22 aj mne zasvietila kontrolka...

mabenn
29. apr 2022

vsetko by bolo fajn az na to "odmieta aby som platila"...tu vobec nejde o ci ma viac penazi a ci sa to patri takto, jednoducho nerespektuje jedno tvoje zelanie...zatial take v ramci naklonnosti k tebe, casom bude nerespektovat dalsie a dalsie, ale uz menej nenapadne...moj tip...ide proti tvojej voli a to je nebezpecne, bez ohladu na jeho inak dokonalost

kvetinka75
29. apr 2022

@kluska možno je až príliš sebavedomý a všetko musí byť podľa neho. A silná sebavedomá žena so svojimi záujmami a plánmi a svojou samostatnosťou do jeho života nepatrí. Ja mám vo svojom okolí takýchto rozvedených. Všetko muselo byť podľa nich. Ale nemusí to byť tento prípad. Program, výchova detí, dovolenky. všetko sa muselo im prispôsobovať. Ale inak sa vedeli o rodinu postarať. Platili všetko. Vedeli zabezpečiť všetko, dobre vyzerali. Starali sa o seba. Žene tiež dopriali.

nestastna21
29. apr 2022

Úprimne, ja som mala vždy takých partnerov co platili. Ani ma na nepadlo to riešit. Asik som zlatokopka 😅

liljana
29. apr 2022

Na zaciatku balenia su chlapi hrr na platenie, aj taki, co nemaju prilis vela penazi. Aj chce, aj sa to od neho caka. Novy vztah, ... Tak si to uzivaj, kym mu dobra vola vydrzi, ze ti chce pomoct co najviac s 2 detmi. O 15 rokov mladsia si pre neho mladucka baba.
Len aby si si na to prilis nezvykla, ze plati a ked budete spolu dlhsie, pride stereotyp. A nenadavala, ze aky je zrazu "zgrlos", ze uz neplati vsetko ako predtym ...
Ber to ako zaciatocny "bonus" a aj to ze ten bonus moze, ale nemusi byt na stalo.

terina25
29. apr 2022

Autorka,bud rada,ze je taky. Ja som mala presny opak. Ja rozvedena s 2 detmi,on slobodny,lepsie zarabajuci. Vsade kde sme sli,platila som ja. Nevravim,ze obcas nezaplatil aj mne,ale vacsinou nie. Sami jeho kamarati my vraveli,ze ako s nim mozem byt,ked je taky drzgros. Uz s nim nie som. Nie koli peniazom,ale inym veciam.

monka105
29. apr 2022

Oceňujem, že to neberieš ako samozrejmosť, určite to oceňuje aj on. Ale keby nechcel nerobí to, evidentne ho to teší, tak vám držím palce, nech je taký skvelý aj naďalej. 🙌🏻😊 Konečne tu nie je príspevok o nejakom idio*ovi. 😄

daniela2202
29. apr 2022

Veď ťa má na sex, tak platí... aspoň čosi 😂

kvetinka75
29. apr 2022

@daniela2202 no možno to on takto berie

mikadooo
29. apr 2022

Hmm mne to príde či sa z neho časom nevykľuje klasický manipulátor - psychopat... Akurát je to teraz tá začiatočná fáza, kedy "loví" a je za chrumkavého. Ale to ukáže až čas. Čo sa týka autorka tvojho problému, proste by som mu to povedala, že rada by som aj ja jeho niekam pozvala za svoje... Ale na druhú stranu, možno je tých 30€ pre neho úplne že nič, hlavne keď nemá žiadne výdaje typu deti, hypo, atď., tak v tom prípade chápem, že nechce aby si ty brala z nejakej rezervy, keď jemu tá rezerva vychádza stále do plusu, napriek nejakým večerám atď.

maciatkolulu
29. apr 2022

@belllinka ja naozaj neverim🤣🤣ženské, vy musíte mať strašne zle skúsenosti. Ja mam teda dosť rokov, čo to za sebou, nikdy som nikde neplatila v spoločnosti muža. Manžel mne nosí, čo nepracujem, jedlo k TV, do postele a pod, k tomu navarí, dokonca u nás pečie iba on. Neviem fakt aká je škola, či nová, stará, ale naozaj nebuďte také pesimistky, to potom je ideál ostať sama, nebude sa aspoň na čo vkuse sťažovať.

maciatkolulu
29. apr 2022

@daniela2202 aga🤣🤣🤣🤣, ty si sa po prvom rande išla hneď vydávať a sex až po svadbe🤣👍👍👍. Ja neviem, ale mne zo slov autorky vychádza skôr to, že si ten sex dosť užíva aj ona. A ty brdo ani nemusí platit🤣🤣🤣🤣

maciatkolulu
29. apr 2022

@mabenn fakt? Ja neviem, mam 44 a ešte sa mi nič také z chlapa nevyklubalo, vravím, musíte mať veľmi zle skúsenosti, ale verte, existujú aj takí, čo to myslia úprimne. Lebo ženská, rozvedená, bez príjmu, s deckami, je od chlapa max slušne, že keď ide na rande, obed, kávu tak platí, ver, že nemusí to byť dominantne, manipulátorske hovädo, psychopat

liljana
29. apr 2022

@maciatkolulu Ked sa vopred na vsetkom hlada chyba, tak sa netreba divit, ze si niekto cely zivot nemoze najst vhodneho partnera. Neplati, drzgros. Plati a pozyva, bude to urcite magor, uchyl a manipulator. 😂