Čo mi chýba?

25. okt 2021

Neviem ako z hlavy toto von, cítim sa príšerne. Páči sa mi kamarát, povedal,že ma ma rád,ale že to necíti tak ako ja. Stretávali sme sa s prestávkami (Sme si blízky - pusy,objatia, mali sme to zaujem posunut viac, ale nič zatiaľ. Mám pocit nedôvery, z mojej strany nechcem aby sa zo mňa stala kamarátka s vyhodami). Viem,že sa nemá tlačiť aj keď síce láska nie je nalinkovaná. Pripadám si neschopná,že som zlyhala keď som nikoho nemala a ani sex ešte - mám okolo 20tky. Povedal,že som talentovaná,inteligentná, že ho rajcujem, čo mi ešte chýba ? Čo by ste mi poradili, ako sa zbaviť týchto myšlienok ? Som zaneprázdnená, študujem, mám veľa koníčkov,ale nedarí sa mi v tejto rovine. Pardon za chyby. Ďakujem

michaela_murinova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
25. okt 2021

čo by sme ti poradili? Neupínaj sa zúfalo na to mať partnera, to väčšinou mužov odrádza. Určite by som sa preto, že som v 20 rokoch ešte nemala sex, nespala s hocikým len preto, aby som to zmenila. Máš 20, kam sa ženieš? Čo má prísť, príde

srferreira
25. okt 2021

Mas 20. Uzivaj si volnost. Mas konicky super, venuj sa im. Studuj! Cestuj! Spoznavaj! A neutiahni sa na nejako typka, co sam nevie co chce 🤦🏻‍♀️

21oktober
25. okt 2021

Nechaj tu rovinu plávať, máš 20 a nie 35 rokov aby si naháňala mužov a popravde ani v 35 by som to nerobila. Písala že študuješ, máš koníčky, veď to je super , pokračuj v tom ďalej . A hlavne sa neupínaj na jedného chlapa, ani keby bol zo zlata.

autor
25. okt 2021

@21oktober to zas nie,že by som naháňala, ale páči sa mi a nemôžem si pomôcť. Snažím sa byť na uzde (:

lintu
25. okt 2021

Ak ho máš často na očiach, toto len tak neskončí. Potrebuješ od neho aspoň načas odstup. Zobrať ako fakt, že nie je z teba až tak paf. Nemusíš nutne robiť niečo zle. Môžeš byť nadaná aj pekná, no na vzťah to proste nie vždy stačí. Možno si pre chalanov vo svojom okolí príliš ambiciózna a jednoducho sa ťa boja. Ja by som na tvojom mieste pokračovala ďalej v tom, čo robíš v tých iných rovinách. Keď bude mať nejaký fešák skutočný záujem, pridá sa k tebe aj sám bez toho, aby si musela dumať nad tým, čo od teba vlastne chce.

autor
25. okt 2021

@lintu By ma zaujímalo čo mi chýba ? Pýtam sa to aj seba. Ako určite krása a talent nie je pre vzťah to podstatné, snažím sa byť empaticka, rešpektujem človeka... Zase je pravda,že sedieť doma nebudem 😅

osky
25. okt 2021

Ked si je isty,ze si z neho uplne paf,ked vie,ze sa dokonca pre neho trapis...
Vzdial sa od neho,zi si svoj zivot ,vyhybaj sa mu.
Chlapi chcu,potrebuju zeny dobijat.nelakaju ich lahko dostupne objekty,nech by boli akokolvek krasne a sympaticke.
Clovek najviac tuzi po tom,co mat nemoze...
Skus to z uplne opacneho konca.
Ak ma byt s tebou,najde si ta.
Ak nie,nasiöu nic nespravis.
Daj mu najavo ze nie je jediny!

lintu
25. okt 2021

Píšem ti, že ti nemusí nič chýbať. Len stretáš zatiaľ samých nevhodných potenciálnych partnerov k sebe a k svojej výbave. Prípadne tak, ako ti píše @osky. Ak chceš veľmi vzťah, nemusíš si to ani uvedomovať, no vidno to na tebe a ostatní na to reagujú.
Skús sa spýtať kamošiek, čo je na tebe zlé. Alebo keď bude príležitosť a trúfaš si, pokojne aj toho chalana nejak medzi rečou.

autor
25. okt 2021

@lintu Hovorili sme o tom, že to až tak necíti mi povedal, ale tak...

autor
25. okt 2021

@lintu Ďakujem

miadi
25. okt 2021

Nic ale uplne nic ti nechyba nic na tebe nie je zle. Jednoducho on k tebe neciti viac . Nechce mat stebou vztah a aspon ti to Jasne povedal. Nie kazdy chlap co sa ti bude pacit Ta bude aj lubit. Proste si mlada neskusena a tuzis po laske co je uplne normalne a ok. U tohto kamosa to ale nenajdes. Tak sa snim prestan stretavat a uzivaj si zivot lasku najdes. Mas cely zivot pred sebou, Najprv sa Musis naucit mat rada samu seba . Potom sa budu na teba lepit ako muchy 😀l

autor
25. okt 2021

@miadi pracujem na tom mať samú seba rada to je hlavné

lintu
25. okt 2021

Hej, tento dôvod si spomenula už aj hore. Ja len že je to dosť všeobecná odpoveď. Niektorí vedia aj krásne vysvetliť, prečo to tak necítia. Mala by si tak hneď aj odpoveď na to, čo možno robíš zle a čo môžeš skúsiť robiť do budúcna pri iných inak. No nič. Vypytovať sa ho na to stále je nezmysel. Teoreticky to naozaj ani sám nevie.
Malá pravdepodobnosť, že by si jeho rozhodnutie nejakým zázrakom zmenila.

elizabet173
26. okt 2021

júúj, vieš koľko mužov sa ti ešte bude páčiť? To ale nie je dôvod, aby si s každým spala

vahcaac
26. okt 2021

Možno by som začala tým, že by som mu neukazovala, ako veľmi ho chcem. 🙂

michaela789
26. okt 2021

Mne sa tiež páčil až chorobne jeden taký.... Volal sa Jakub a študoval v našom meste stavbarinu. No či som ja nebola tiež z neho celá pocikaná 😂
chalan to vedel a pokúšal sa so mnou zametať podľa nálady. Teraz sa mi páčiš, teraz nie. Teraz poď so mnou von, teraz nemám čas. Teraz mi zavolaj, lebo nechcem byť sám, zajtra ti nezdvihnem telefón. Teraz mám chuť na nežnosti, teraz ma otravuješ.... No debil 🤷‍♀️
Našťastie, hoci som bola trochu mladšia ako ty, som mala dosť rozumu na to aby som sa naňho, napriek tomu že sa mi páčil a priťahoval ma, vyprdla 😊 ruka hore, behala som s babami po koncertoch, festivaloch, stanovačkách, výletoch, našla som samú seba. Neupínaj sa naňho, sama vravíš že ti na ňom čosi nesedí. Asi to bude heartbreaker a hráč a zatiaľ čo ty tu riešiš na koňovi čo s ním tak on si ani nespomenie. A tebe uteká čas 😊
Nedovoľ, aby si si kvôli nemu kládla také otázky ako som dosť pekná? Pôsobím dosť múdro? On nie je maturitná komisia, ani kontrolór kvality. Sám má chýb až-až. A hlavne - nedáva ti dosť na to, aby na jeho názore záležalo 😅 venuj sa sebe, rozvíjaj svoju osobnosť, raz z nej niekto, kto si to zaslúži, padne na riť a ty sa budeš na tomto len smiať 😉

janickacrazy
26. okt 2021

Nič ti nechýba a nič nerobíš zle, si úplne v poriadku, akurát, že tento chlap nie je pre teba. Nikdy sa také veci žiadneho chlapa nepýtaj, že čo ti chýba a podobne, tým sa zhadzujes pred ním. Chlapi buď sa zamilujú alebo nie, nič medzitým. Stretneš iného, neboj sa. Len mi hneď na začiatku nevykecaj, že sa ti páči a tak. Muž musí dobýjať ženu, nechaj mu priestor. Nech sa snaží. Držím palce.

karolinakr
26. okt 2021

@michaela789 🙂 podarené

karolinakr
26. okt 2021

Pekná, múdra, sexi, šikovná a nechce ťa? No to by koho nenaštvalo 🙂

autor
26. okt 2021

@karolinakr 😂
Nie som bezchybná

cialota
26. okt 2021

to pride, ak sa budete mat kam posunut, tak sa posuniete. radsej netlac ak ho mas rada aby nezutekal. co viac.

wonder13
26. okt 2021

Podľa mňa bud vďačná že chlapec ti to taktne a úprimne povedal, že to tak necíti.Mohol ta od kopnúť aj iným spôsobom. Neutekaj za kočom, kt. na teba nečaká. Najlepšie ak prerušís kontakt s nim kým ta to zalaskovanie prejde. V živote to tak občas byva, že hhľadáme lásku tam kde nie je.

jaskolka
26. okt 2021

Nič ti nemusí chýbať. Iba si jeho nezaujala natoľko, že by chcel vzťah. Je od neho aj fér, že to nevyužil a keď ho "rajcujes" nevyspal sa a neodkopol.
Páčiš sa mu, aj si fajn... Ale proste tam chyba ta iskra, alebo ako to nazvať, aby chcel normálne s tebou prehĺbiť kontakty, skrátka vzťah.
Si mladučká, nemáš sa kde ponáhľať, vôbec sa netráp, že "máš 20 a nemáš sex". Všetko príde, keď ma prísť...

henrietkatr
28. okt 2021

Ale je pravda ako ti pisu, ze v dnesnej dobe ferove jednanie od muzskeho pohlavia, klobuk dole, ze ti to narovinu povedal. Ked tak to nesilit a pockat a tesit sa ze mate aspon takyto vztah nevztah 🙂

madeline1
5. nov 2021

On to neciti tak ako ty a pritom ho rajcujes. Tak v jednom z toho ti nepovedal pravdu.