Čoho sa najviac bojíte pri dlhodobom vzťahu/manželstve?

21. mar 2023

Ja sa najviac bojím toho, že chlap, o ktorom som si myslela, že ho dokonale poznám urobí niečo, pri čom ho nebudem spoznávať.

stellarstar
21. mar 2023

Že mi jedného dňa odíde ( do neba ) slovo zomrie nechcem písať 🙈

marca12
21. mar 2023

Nebojim sa nicoho. Verim,ze som si dobre vybrala,prezili sme uz kadeco a aj v najhorsich chvilach sa spraval ako clovek a dostojne. Jedine,co by som nechcela,aby sa stalo,ze pride k urazu,bude priputany na lozko alebo ak raz pride smrt,to si nedokazem predstavit.

lily14
21. mar 2023

Že ho prestanem ľúbiť a budem v pokušení😂

mikadooo
21. mar 2023

Beriem život ako ide, báť sa čohokoľvek dopredu bez príčiny mi príde ako zbytočné znepríjemňovanie si vlastného života. Takže ak sa mi myšlienky rozbehnú týmto smerom, odkláňam ich do iných "čo ak" filozofovaní.

terezka1947
21. mar 2023

@stellarstar ja to isté. Bojím sa,že sa mu niečo stane.

ivangeline
21. mar 2023

Vsetkeho spomenuteho. :D

panelacikova
21. mar 2023

nebojím sa ničoho. čo má prísť, príde. taký je život. už som sa v živote bála dosť. stačilo. teraz už len žijem a teším sa z toho.

ameema
21. mar 2023

Mám strach len z toho že ho stratím... Svojho muža milujem, ctím si ho🤍 je to môj poklad 🙏🏻 ma veľmi nebezpečnú prácu a vždy keď ráno odíde do práce myslím len na to aby sa mi z práce aj vrátil...
Je smutné že tu nik nebude večne a raz všetci odídeme... To je môj jediný strach, neviem si predstaviť život bez neho, toľko sme toho už spolu zvladli ❤️

veronika1754
21. mar 2023

15 rokov som sa bála že odíde, teraz sa 6 rokov bojím aby sa nevrátil 😁

kristinapetronela
21. mar 2023

Nebojím sa ... Všetko je tak ako má byť

kamatopo
21. mar 2023

@veronika1754 😂😂😂😂😂👍

bylinka25
21. mar 2023

Bojím sa zostať vdovou, že ma opustí, že odíde tam, odkiaľ už niet návratu.

oli18
21. mar 2023

Toto, čo píšeš, sa ti stane v živote veľa krát. Tomu sa nedá vyhnúť, ani človeka dokonale spoznať. Prajem ti, aby sa ti nestalo nič horšie. 🍀

katenka2
21. mar 2023

Bojím sa staroby, nevladnosti, choroby nás oboch. O to viac, že tie roky sú už tu. Že si nebudeme vládať pomáhať, ani chodiť na posledné rozlúčky s rovesníkmi... Dievčatá, staroba je hnusoba! To povedala moja 89 ročná babička a to bola dáma s veľmi kultivovaným a jemným vystupovaním. Veru tak!

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tiezjedna
22. mar 2023

@athom si zabil😂

kvetinka75
22. mar 2023

@katenka2 aj mne to už tento rok povedala aj svokra aj mama a to majú niečo cez 70r. My sme teiž prežili všeličo ale keby odišiel tam, odkiaľ nie je návratu, to by bolo ťažké. Nech už je akýkoľvek, spravil čokoľvek, srdcu človek nerozkáže a ke´d ľúbiš tak bude chýbať.

kvetinka75
22. mar 2023

@athom toto aj žena môže napísať, že sa bojí, že muž bude čítať príspevky na MK a radšej zostane potom sám a ona príde o šancu nájsť si niekoho 😉

malalienka85
22. mar 2023

@stellarstar presne ☹

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvetinka75
22. mar 2023

@athom tak to je ten lepší prípad 😉

nikoleta1234
22. mar 2023

Podvedie, ochorie neliecitelne, umrie.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elly11
25. mar 2023

Stereotypu 😔
Zmeny povahy a charakteru
Smrti

Ale ja na nič z toho nemyslím 🙂