Dvojitý život - môj muž má tri roky pomer

17. apr 2024

Ahojte. Pred mesiacom som sa dozvedela, že môj muž má tri roky pomer. Zrútil sa mi svet, ale to netreba rozpisovať, každá ktorá si tým prešla, vie, čo prežívam. Neskôr som sa dozvedela viaceré detaily o tom, že mal u milenky pyžamo, papuče... komplet výbavu, často jej pomáhal s rôznymi vecami, v počítači som našla rôzne dokumenty. Poznali sa z práce, chodili spolu do fitka atď... Môj muž chodí na pracovné cesty, takže sa mu to dalo ľahko kamuflovať, mobil mal vždy zablokovaný a pri sebe. Po všetkých zisteniach som sa rozhodla vzťahu ukončiť, aj keď môj muž tvrdí, že ľúbi len mňa... Ja sa však nedokážem zmieriť, že toto divadlo robil tri roky. Niektorí ľudia z okolia ma prehovárajú, že sa nemám rozvádzať, ale neviem si predstaviť pokračovať v takomto "vzťahu". Manželstvo sme mali dobré, dve veľké deti, ale už nevidím dôvod pokračovať, zachraňovať ani kriesiť ho. Chcem sa spýtať, či by ste išli do rozvodu hneď, prípadne kedy ste sa rozhodli rozviesť. Ďakujem

hopsas
21. apr 2024

@martinami274 je veľa žien čo by uvažovali ako ja...a z vlastnej hlavy to nemám

joannita
21. apr 2024

@hopsas fu tak to sa ti cudujem, po 3 rokoch podvadzania. Ja som neveru zazila viac x a vzdy to bol koniec z mojej strany.
Ano manzelstvo je vazna vec a preto k nej treba vazne pristupovat. Ked niekto k nej nechce pristupovat vazne, tak dovidenia.
On ma zaujem ostat len preto, aby nezazil hanbu, aby neprisiel o sluzku a o vyhody manzelstva. On nchce ostat kvoli manzelke, ale kvoli svojmu egu.

kamatopo
22. apr 2024

@joannita máš pravdu. Tomu není ľúto lásky či rodiny. Toho štve ,že sa na to prišlo a príde o svoj zaužívaný malý svet.😂
@hopsas naozaj by si chcela zachraňovať niečo v čom cítiš už len neistotu,len preto aby si si niečo dokázala a to že máš navrch od milenky??? Ver mi aj to mi napadlo v tejto situácii. A aj to som skúsila no vnútorný pokoj ti nikto ani len pomsta či detinské vracačky nevrátia😉. Ale to pochopí len ten kto si tým prešiel. Si šťastná žena že si to nikdy nezažila a nemusela sa rozhodovať v tak ťažkej životnej situácii.