Jazyk lásky

4. apr 2021

Ahojte, mojími jazykmi lásky sú najmä skutky a fyzický kontakt, u môjho partnera je to však pozornosť. Pár krát došlo k malému nedorozumeniu, lebo mal pocit, že jej má málo, pritom ja som mala pocit, že som mu dostatočne prejavila lásku tým že som niečo pre neho spravila. Nikdy z toho nebola veľká hádka, ale aj tak by som sa chcela naučiť lepšie prejavovať lásku jeho jazykom. Preto by ma zaujímalo od báb, ktorých jazykom lásky je pozornosť, čo vnímate ako prejav lásky, čo vás poteší, keď partner spraví, resp. čo robíte pre partnera, konkrétne príklady, ďakujem 🙂

nnnuuunnn
4. apr 2021

Rozpravať sa z oci do oci aspon pol hodinku, vecerat spolu, ze na mna mysli, napr. vie, ze po niecom túžim, tak ma tým prekvapí, lístočky s odkazom, prípraví mi ranajky do prace a tak 🙂

ivangeline
5. apr 2021

Sústredená pozornoxt. 🙂 Je to namáhavé. XD

tncka
5. apr 2021

Mna potesi ked ma necha dlhsie si pospat,urobi mi ranajky,vycisti zvieratam akvarko alebo len tak mi spravi masaz bez naroku na odmenu🤣🙈

littledaisy
16. máj 2021

Mňa potešia nečakané smsky, list, keď ma sústredene počúva a pýta sa a zaujíma...

basska_b
16. máj 2021

Mňa poteší nerušený rozhovor večer pri jedle/víne, celkovo keď mi venuje sústredenu pozornosť, keď niečo hovorím 😀