Je mesiac po rozchode

6. sep 2022

Spoznávali by ste chlapa s tým žeby ste snin chceli mať potom vzťah keď je len mesiac po rozchode ? Vidím že nieje citovo ešte vonku z toho. Trápi sa dosť a cítim sa ako vytláča vrba preňho . Čo v takom prípade ? Bojím sa že na chce len ako zaplatu na zlomené srdce.

mec321
6. sep 2022

Tak keď sa on rozišiel tak je to ok ale keď ona ho poslala do riti alebo všeobecne je z toho smutný ako vravíš tak mu treba dať čas si myslím.. pretože očividne mu chýba a je to trochu blbé si niečo s takým človekom tak skoro začínať 😅

marca12
6. sep 2022

Z vlastnej skusenosti viem,ze nie je dobre,ak este nie je vysporiadany. Ovolyvnuje to vztah,bude ta porovnavat stale a nebude mat cas sa vyliecit. Ale mozno su pripady,kedy taky vztah vydrzi. Za skusku nic nedas.

bessie12
6. sep 2022

ja som sa dala dokopy s mojim terajsm priatelom asi 1 alebo 2 dni po mojom burlivom rozchode s ex.
Vyskusaj. Za to nic nedas. Mozno vam to vydrzi.

iv007
6. sep 2022

A musite sa dat hned dokopy? Ja by som sa s nim spoznavala,travila cas a uvidi sa neskor.Netreba nic unahlit

panelacikova
6. sep 2022

ak z toho nie je "von" a ty si bútľavá vŕba, tak NIE. preňho si len bútľavá vŕba... nič viac.

janka_23
6. sep 2022

Na základe vlastnej skúsenosti ti poviem ze uz by som do takého niečoho nikdy nešla. Pokiaľ nie je vysporiadany s rozchodom, nemá uzavretú minulosť budeš iba butlavou vrbou a prestupnou stanicou. Skúste byť iba priatelia, nenamotavaj sa, daj tomu čas a uvidis

autor
7. sep 2022

@iv007 nemusíme, len chcem vedieť dôležité veci pre mňa na začiatku, predtým než sa zamilujem.

misinka26
7. sep 2022

Rozišiel sa on či ona? A bol to dlhodobý vzťah? Ak s tým vzťahom nie je ešte vysporiadaný, tak budeš len náhrada a nakoniec sa budeš trápiť...