Je pre vás orálny sex nevera?

linki90
28. máj 2022

Ahojte zaujima ma váš názor na to či je oràlny sex nevera.Pre mňa určite už áno.Názory mužov nato sú samozrejme iné ,že veď nebol dnu tam myslim 🤦🏻‍♀️ Odpustili by ste takúto neveru ktorá sa stala vraj pred 2.5 rokmi v čase keď ja som bola asi v 2 mesiaci tehotenstva a chlap sa mi priznal až teraz,lebo ho to dusilo,trápilo nemohol s tým ďalej žiť podla jeho slov 🤮 pre mna je to neodpustitelné len chcem názory inych zien kludne aj mužov ďakujem

kleopatra114
28. máj 2022

Samozrejme , že nevera to je . Ale tazko povedat , ako by som sa po takej dlhej dobe k tomu postavila .

bajka16
28. máj 2022

🤮🤮🤮🤮🤮

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bluka2
28. máj 2022

Debko, mal s tou tiazou žiť sám, ale on sa o ňu rád podelil s tehotnou ženou. Osobne by som nemala už záujem...a k tým spomenutym múdrostiam sa ani vyjadriť netreba

aurora33
28. máj 2022

@linki90 áno pre mňa to je nevera

ankare
28. máj 2022

@linki90 jasné,že je to nevera. Somár sprostý, tak jeho ťaží svedomie??? Doma tehotná žena a jemu robí orál druhá. 🤦 Chudáčik trpiaci.
Radšej mal byť ticho a Tebe do konca života nohy bozkávať.
Držím palce!

nikol789
28. máj 2022

@linki90 samozrejme že to je nevera...

diamond007
28. máj 2022

@bluka2 čítaj s porozumením... Staré 2.5roka, vtedy bola tehotná

54tinka54
28. máj 2022

@linki90 áno, je to nevera.. veď je to druh sexu. Debil.. Mal si držať vtáka v nohaviciach. A načo ti to hovoril po takej dobe 🙈 Snáď sa mu uľavilo a už je spoko.

maranta_leuconeura
28. máj 2022

Neexistuje ziadna tabulka, co je pre jedneho nevera, pre ineho nemusi byt. Povedala by som ale, ze bezne sa za neveru berie akakolvek intimnejsia interakcia k niekym inym okrem partnera.

Riad sa tym, ze pre teba toto je nepripustne a to je vsetko na com zalezi. Tvoj muz sa snazi vyvinit dost vagne. Mile, ze mu odhladlo, ,,chudacik", kolko ho to dusilo 🙄... Tak to trapenie preniesol na teba. Nuz, naloz mu ako uznas za vhodne.

ivangeline
28. máj 2022

Isteze je to nevera. Odpustit sa da vsetko. 🙂

0silvia0
28. máj 2022

@linki90 samozrejme ze je to nevera. Podla mna je to este intimnejsia zalezitost ako klasicky sex.

elenka74
28. máj 2022

Jasné, že je to nevera, ale radšej mal o tom mlčať, čo s tým získal, že ti to povedal.

diamond007
28. máj 2022

@linki90 ženy sú príšerne ... Tak chlap sa prizná, zle je lebo chudáčik ho to dusilo...
Neprizná sa... Debil že to žena zistí odinakiaľ....
Je jedno či to povedal alebo nepovedal, hold stalo sa. Je to dávna minulost, nevieme čo bolo za tým všetko. Nevera to síce je ale nie tak strašna ak to nebolo obojstranné 😀

annamarin
28. máj 2022

Nemohol s tým chudak žiť, ale nie je to nevera. Tak prečo ho to poto trapilo, že sa priznal, keď neurobil nič zlé? 🤔

pribinak
28. máj 2022

Nebol dnu ….. Bože, to je strašný úbožiak

terina25
28. máj 2022

@linki90 ano,je to nevera

yoxinka
28. máj 2022

@linki90
Je to nevera. Keby som sa dozvedela, že si môj chlap nechal niekde fajčiť vtáka a ja doma tehotná … no na zgrcanie 🤮. Bola by som v šoku a dôvera medzi nami by bola dramaticky narušená.

loliku
28. máj 2022

Nechápem načo ti to hovoril. To je také sebecké od neho. Spokojný si bude žiť s vyfajcenym vtákom ďalej a ty sa trap 🤦

dankanka
28. máj 2022

@linki90 co citis ty? Je to pre teba nevera? Ak to pre neho nie je, tak ti to predsa kludne mohol povedat hned ako sa to stalo..je to nevera, ale o to tu nejde. Ide o to, ako s tym nalozite.

ysseba
28. máj 2022

Samozrejme, že je to nevera. Inak podľa mňa aj on vie, že to nevera keďže ho to 2,5 roka dusilo. Čo by som urobila ja? Doteraz ho dusilo toto čo urobil, ja by som sa s ním nerozvádzala LEN kvôli tomu, ale podusila by som ho teraz ja. A poriadne.

yasmeena
28. máj 2022

ked to nie je nevera,tak v klude nech praktizuje oral so vsetkymi susedkami a kolegynami...ci? 😉

ivana11155
28. máj 2022

@linki90 samozrejme že je to nevera. Keď to už raz spravil, nemal ti to vôbec hovoriť a už vôbec nie po dva a pol roku. Čo vlastne čakal? Narušil tým max dôveru medzi vami. A ešte ti aj riadne ublížil.

melanta
28. máj 2022

Nie názory mužov. Názor tvojho muža. Podľa môjho je nevera už aj písanie a ísť na kávu s vedomím, že možno by z toho mohlo byť viac. A opýtaj sa muža, že ak by ti to nejaký chlap urobil ústami a ty jeho vyfajaka, tak by to nebral ako neveru? Bolo by to v poriadku pre neho? Lebo veď ten cudzí chlap by nebol vo vnútri. A čo sa týka toho, čo s tým, pre mňa je nevera neodpustiteľná, u mňa by to bol koniec vzťahu.

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
trema
28. máj 2022

Preco ho to potom dusilo, trapilo, nemohol s tym zit, ked to podla neho nebola nevera? Spytaj sa ho, ci sa aj ty mozes s niekym bozkavat a nechat sa olizovat, ked nepojde dnu.. bude s tym ten tvoj ok?

lintu
28. máj 2022

Keby je to v poriadku, ako prezentuje, asi by sa vnutorne tolko netrapil. Ci?

simca06022011
28. máj 2022

Nepoznam trn názor ze to nevera NIE je. Samozrejme ze je 😂

vsauce_
28. máj 2022

Veď či jej tam pchá vtáka alebo celú papuľu je jedno, nie? 😆😆😆 Ale jako fuj a ešte ti dokázal dať pusu? 😨😨

katarinka89
28. máj 2022

@linki90 pre niekoho nieje nevera ani samotná súlož takže tak....skôr rozmyslaj nad tým, ako s tou jeho informáciou naložil. A ešte by ma zaujímalo, či tu osobu poznám...