Kde ste sa spoznali s priateľom/kou?

23. máj 2022

Ahojte, kde ste sa spoznali žienky s partnermi, manželmi samozrejme aj muži môžu prispieť komentármi, príbehmi lásky ako vás vztah lásky vznikol 😇😇

denden77
23. máj 2022

pokec 🤷‍♀️😊

ankare
23. máj 2022

Na diske. Pred 18 rokmi. 🤭 A on je môj prvý a verím,že aj posledný chlap. ❤️

aurorastone
23. máj 2022

Na výške 🙂

modryzrebec
23. máj 2022

V škole, práci, na zábave, na zájazde, cez kamošky, vo vlaku, na zoznamkách (viackrát).

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
24. máj 2022

Na výstave.

elizabet173
24. máj 2022

pri športe

gir
24. máj 2022

Môj najlepší kamarát zo strednej školy, stretli sme sa po šiestich rokoch a bolo. Do roka svadba 💒

bessie12
24. máj 2022

v praci

sajminka
24. máj 2022

Cez Badoo,nikomu som tam neodpisovala,dokonca ani jemu až raz na jeden večer,keď som nemala čo robiť som z tých xy ľudí odpísala jemu a od vtedy to začalo,on 120km odomna,ale už bývame spolu a sme šťastný 🙂

ajko2011
24. máj 2022

Na pokeci 😂 sme spolu už 13 rokov 🙂

fineta
24. máj 2022

V škole... Bolo to pred 26 rokmi. 😁 V manželstve 20 rokov. Býva veselo aj menej veselo = život, ale keď je u oboch odhodlanie a manželstvo nie je iba akýsi papier, tak je možné zvládnuť všetko. 😁

kikuskab
24. máj 2022

Na pokeci :D sme spolu 8 rokov z toho 6 rokov manželia a 2 detičky :D

heymissg
24. máj 2022

U neho v práci, išla som si po paušál, odišla s manželom 😀

alexandra2010
24. máj 2022

v novej praci. myslel ze ho strieda chlap lebo mam meno bez -ova a potom ma uvidel a ...laska

masandra
24. máj 2022

V Anglicku :D išla som na brigádu po maturite pred siedmimi rokmi, pred skoro 4 rokmi sme mali svadbu a teraz máme krásne 3 ročné dievčatko 🙂

zdenkastanka
24. máj 2022

Par prispevkov nizsie ta istá tema... naco vytvaras dalsiu?

sipopa
24. máj 2022

v praci 🙂 clovek ani necaka a stane sa to 🙂 ale tak som rada, ze sa to stalo takto 🙂

annamarin
24. máj 2022

Ja sice nemám ako prispieť, ale chcem pochváliť príjemnú tému. ❤️ Baby napíšte prosím aj v koľkých rokoch ste sa stretli.

luc308
24. máj 2022

V piatej triede na ZŠ 😁

sweet20
24. máj 2022

intrak na vyske

lusinda1989
24. máj 2022

Poznali sme sa zo strednej no dokopy sme sa dali na diskotéke ja som mala 17 on 21 prednedávnom sme oslávili 10 výročie svadby sme spolu 16ty rok 😁

autor
24. máj 2022

@zdenkastanka nevedela som ze tato téma tu už bola

mimikarol
25. máj 2022

Na pokeci pred 14timi rokmi

modryzrebec
25. máj 2022

Treba hladať a potom zakladať 🙂 ale neva mám rád ankety. Tak kľudne aj nabudúce.

monikabvb
30. máj 2022

Na pokeci. Chodila som tam tak raz za pol roka v jeden deň mi napísal brala som to normálne ako normálny pokec kedže som sa hanbila chodiť von s chlapmi. Bavili sme sa na pokeci a potom som sa ako vždy odhlásila a kedže som tam na druhý deň neprišla tak ma našiel skrz instagram na FB. Nechcela som s ním ísť von ale on ma presvedčil. A bum bolo to stretla som krásneho chlapa a zamilovala som za na prví pohľad.🥰

zazrak1991
30. máj 2022

Pred skoro 15 rokmi na strednej 🙂 potom sme si písali aj na pokeci ,potom na FB ,mal frajerku z rovnakej dediny ako ja frajera tak ma občas zviezol na aute za ním keď už mal vodičák 😁 potom ma môj frajer donútil s ním prerušiť kontakt - oni boli spolužiaci ale môj vtedajší ho neznášal za to že sa kamaratime 😁 tak aj bolo ,prestali sme sa baviť. Nakoniec som sa rozišla s mojím ,o mesiac sa rozišiel on s frajerkou ,napísal mi len tak čo je nové ,a sme spolu 10 rokov 🙏❤️

bubu1999
7. jún 2022

Bola som pred 8 rokmi von s kamoskou, jeho kamos zastavil kamosku nieco si povedali a sli sme dalej ked namna zakrical hej ty ako sa volas? A ja nanho len: Nepoviem,zisti si. Na druhy den na fb sprava: našiel som ta. Po 6 rokoch pisania nepisania a tak mi napísal ze ci nejdeme von a ja ze inokedy. O tyzden sa ozval ze kam sa idem testovat na celoplosne a ze ak budeme pozitivny mozme mat spolu karantenu :D srandy srandy. A nakoniec sme sa dohodili ze pojdeme von vecer. Sli sme von 6h sme prekecali a od vtedy sme chodili kazdy den von. Dokonca ked sme sa 1 vecer lucili vravim mu ze sak este sa uvidime a on: hej zajtra :D o rok nato sme sa zasnubili a pol roka nato cakame babo.