Kedy môžem mať sex po cisárskom reze?

karmenka123
22. dec 2020

Ahojte baby, poradíte my?
Som 2 týždne po cisárskom reze, žiadne bolesti a slabé špinenie.
Mojou otázkou je , podľa vás kedy môžeme mať s partnerom pohlavný styk. A ak aj pohlavný styk nie, ale aspoň predohry.
Vopred ďakujem za vaše odpovede.
Aké máte skúsenosti vy.?

83lenka83
22. dec 2020

@karmenka123 šestonedelie je šesť týždňov a v tomto čase by nemal byť pohlavný styk koli infekciam a hojeniu.

punka24
22. dec 2020

@karmenka123 no ako aj tu by malo platiť že do konca šestonedelia nie... Ale podľa toho jak ty sa budeš cítiť... Ak si myslíš že už aj hej, tak nezabudni muža upozorniť aby bol opatrný... Pri akejkoľvek nepohode bolesti proste nepokračovať... Ty sa musíš cítiť na to... Je to len na tebe...
Samozrejme až ti skončia očistky skôr vážne nienlebo si koleduješ o problém tam dole...

dada0902
22. dec 2020

Ja som si pockala tych 6 tyzdnou nech sa precistim ale asik je to na vas ako sa citite a ci vam to nevadi

ivangeline
22. dec 2020

Keď som sa prestala čistiť, bolo to skôr ako 6t.

pininka1
22. dec 2020

Aj ja ked som prestala spinit, po prvom to bolo po troch tyzdnoch, pri oststnych dvoch az po 6 tyzdnoch, lebo som sa dost dlho cistila.

jaskolka
22. dec 2020

Šestonedelie je preto šestonedelie, že ma význam tých 6 týždňov po pôrode. Nie je to zo srandy, telo je po veľkej námahe a výkone. Úprimne neviem, prečo teraz sa všetko tak ponáhľa, veď sex vám neujde, preboha, to je až taký problém vydržať? Potom sa žena sťažuje, že bolesti, výtoky, zápaly, infekcie, problémy. Ono ty sa môžeš cítiť fajn, ale vnútri je to ešte citlivé,čistí sa,organy sa vracajú na pôvodné miesto, tak skutočne by som pre vlastné dobro vyckala tých pár týždňov.

tiborm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
opica_skorica
24. dec 2020

@tiborm Kivinovou metodou.

tiborm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pupava36
21. aug 2021

Ja som ho mala hned po vybrati stehov z jazvy😁 Proste sme mali chut a neriesili sme. Samozrejme sme si dali pozor aby nevzniklo rychlo druhe.😁

veronice
21. aug 2021

My sme mali az po dvoch mesiacoch 🙈 ja som sa na to skor necitila. Hojenie bolo dlhe a bolestive.
Inak po prirodzenom porode, ok, ked sa zena citi dobre tak preco nie aj po 2 tyzdnoch. Ale po sekcii mi to pride riskantnejsie skrz tu jazvu, ktorej naozaj treba dat viac casu ako tie dva tyzdne... Bala by som sa ze sa pri orgazme s tym rezom moze nieco stat... A koniec koncov ako tu uz bolo spominane, sestonedelie je cas pre tvoje telo aby sa spamatalo z porodu. Ja osobne by som to neriskovala skor...