Kedy sa stretnúť?

18. mar 2022

Dobré ránko
Predvčerom som si začala cez net písať s jedným mužom a včera navrhol stretnutie na dnes. Išli by ste?
Ja som už dosť skeptická v tejto téme. Nemá zmysel vypisovať si do nekonečne to mi je jasné ale po tak krátkom čase ísť hneď von? Osobne by som si ešte popísala a von išla až v priebehu budúceho týždňa, no on v nedeľu odchádza na 2 týždne preč takže buď teraz alebo až neskôr. Aký máte názor? Nemám sa báť a ísť alebo radšej si počkať a spoznať ho lepšie cez net?

spadnutaslivka
18. mar 2022

no a keby ťa oslovil niekde vonku, tak by si si s ním pokecala alebo by si povedala, že počkaj, tu máš môj mail a najprv si 2 týždne píšme a až potom zájdeme von? Veď nemusíte ísť na drahé miesta, ani na tajné súkromné. Normálne si len sadnite niekde verejne na kávu/čaj a pokecáte. A aspoň hneď uvidíš, ako vyzerá a čo ho zaujíma. Kedysi sa ľudia oslovovali offline úplne v pohode.

jazula
18. mar 2022

Nemáš sa čoho báť podľa mňa. Veď choďte na kávu niekam, pokecáte naživo a uvidíš, či sa s ním oplatí písať ďalej. Mne je sympatickejšie rovno sa stretnúť, ako si dlho vypisovať…

hadecka39
18. mar 2022

Fíha celkom rýchlo. Ako osobne som hanblivá na takéto rýchle stretnutia ale to asi ty sama máš posúdiť či sa na to cítiš alebo nie 🙂 Nikto ťa nenúti že to tak treba lebo inak neviem čo sa stane 🙂

autor
18. mar 2022

Cez net som vždy narazila na nejakého intelektuála , ktorý nebol úplne okej. Naživo sa mi to ešte nestalo tak som s tými stretnutiami cez net trocha nedôverčivá

autor
18. mar 2022

Ale asi stále lepšie teraz ísť von a zistiť či to vôbec má zmysel než si ďalšie 2 týždne vypisovať a až potom zistiť , že to bola strata času

spadnutaslivka
18. mar 2022

no veď v pohode- prídeš, uvidíš a keď bude treba, zdrháš. Presne ako v reálnom offline živote. Keď ťa tam osloví nejaký čudák, tiež ho odmietneš hneď. Cez net sa každý javí ako milý, dobrý, chápavý,... Nezabíjaj čas. Veď nemusíš na tom "rande" sedieť pol dňa. Uvidíš, či ti je vôbec sympatický.

meriene
18. mar 2022

Juuuj... Ja som už bola tooolko x na stretku, že toto riešim už podľa svojej nálady 🙈😁 keď mám chuť a mám ten pocit, že komunikácia je na úrovni a mám si s dotyčným čo povedať idem von, keď cítim, že zo ešte potrebuje čas, tak nejdem 🤷‍♀️

gab
18. mar 2022

pre mna - daleko lepsie sa stretnut osobne, vidis mu do oci, vidis jeho reakcie, ako sa sprava v spolocnosti, tak z toho skôr zistis, ci ti vyhovuje alebo nie. Papier znesie vela, kdeake vypisovanie - ved z toho polovica nemusi byt pravda.
Date si kavu, nejaky kolac, pokecate a uvidis, ci z toho nieco bude, aspon nebudes stracat cas a zamotavat si hlavu dlhym vypisovanim.

amiaja
18. mar 2022

Urob ako citis. Dva tyzdne nie je zas tak vela.
Ak si si este neni ista tak pockaj a piste si.
Ja by som asi zo zvedavosti isla

1sally12
18. mar 2022

Ja by som nešla takto hneď. Keď tak až za tie dva týždne. Za mňa je toto moc skoro.

travelllerka
18. mar 2022

Za mňa zbytočná strata času, chod hneď, spontánne akcie sú tie najlepšie 🙂

telusikk
18. mar 2022

Súhlasím, dva týždne ešte sú ok, predsa len aj tak ho môžeš ešte spoznať.

pinaofina
18. mar 2022

Ja som po 3 dnoch pisania sa dala dokopy so skvelym clovekom, ktory je dnes moj manzel uz takmer 3 roky, takze podla mna na stretko nie je skoro. Aspon uvidis, ci mate nejaku chemiu

pinaofina
18. mar 2022

A inak osud je svina. co ak by to bol tvoj perfektny muz, ale za tie 2 tyzdne co bude prec niekoho stretne a uz sa vy nestretnete? 😆

autor
18. mar 2022

Nestraaaaš😂 Cez správy je fakt sympatický tak by som bola veľmi nerada keby sa to stalo , asi mu aj napíšem , že teda dnes ako🤔🙈😂
@pinaofina

danica2711
18. mar 2022

dievčatá, čo keby ste sa skúsili zoznamovať reálne, nie len virtuálne? Potom by ste nemali tieto problémy ani obavy... príliš sa spoliehate na (často pofidérne) zoznamky a chaty, kde vám človek môže do hlavy natlačiť kaleráby, aké len chce. Vybehnite do sveta a žite reálny život! Super systém, keď sa dokážem na niekoho cez jeho slová citovo naviazať, potom sa s ním stretnem v skutočnosti a zistím, že je buď debil alebo divný alebo sa mi proste nepáči. Nie je lepšia realita, pohľad do očí, chémia, rozhovor naživo - a hneď je všetko jasné...?

pinaofina
18. mar 2022

Skus a daj vediet 😊 prinajhorsom budes mat jedno blbe rande ale prinajlepsom.. 🤷🏻‍♀️😊

autor
18. mar 2022

@danica2711 Snáď je na mne kde a prečo sa zoznamujem tak ako sa zoznamujem 😊 Otázka nebola či sa mám zoznamovať cez internet alebo nie😊

autor
18. mar 2022

@danica2711 Určite je lepšie sa zoznamovať reálne ale nie vždy je možnosť 😊

fednaja
18. mar 2022

No a ako to teda spravíš? Stretnete sa? 🙂

autor
18. mar 2022

Uvidíme , je po nočnej a ešte spí tak neskôr dám vedieť keď sa zobudí😊 ale asi áno

nina255
18. mar 2022

Podla mna to nieje skoro, ved kolko ludi je takych ze je lepsie pre nich nestracat cas vypisovanim a rovno sa stretnu niekde na kave, aspon uvidis ci to je fajn alebo cele zle… si zober ze si vypisujes s niekym dva tri mesiace uplne si namotana cez spravy a prides von a katastrofa 😂

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vilma7
18. mar 2022

Išla by som. Určite zistíš viac ako z pismeniek.

vilma7
18. mar 2022

@danica2711 kaleráby môže predsa tlačiť aj pri káve v kaviarni 🤪

autor
18. mar 2022

Dohodli sme sa teda, že dnes navečer po práci🙈

ivanka0645
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivanka0645
18. mar 2022

Daj potom vedieť ako to dopadlo 😁 a určite nejaké verejné miesto ak máš obavy

autor
18. mar 2022

@ivanka0645 Dala som vedieť aj kamarátke,..poznamenala, že keby niečo je pripravená volať policiu - on je policajt 😂

ivanka0645
18. mar 2022

Haha 😂.. Ale úplne super že sa takto najprv "zabezpečíš" úprimne som potešena že si ženy na seba dávajú taký pozor veď kto keď nie my 🙂 lebo človek nikdy nevie... ja pre istotu mám v kabelke paralyzér a sprej 😅