Koľko času ste s mužom spolu?

30. nov 2022

Ahojte, kolko casu v tyzdni travite so svojim partnerom? Resp. kolko casu venujete svojim priatelom, rodine, konickom, a vsetkemu ostatnemu a kolko svojmu partnerovi?

reklamka
30. nov 2022

Toto mna trapi, moj muz je s nami velmi malo. Stale je v praci.

autor
30. nov 2022

@reklamka aj poodvecer/vecer a cez vikendy? a mate deti?

reklamka
30. nov 2022

Deti mame. Chodi domov medzi 18.-19. hod. Volne vikendy ma kedy ako. Tak som zvycajne na vsetko sama.

guiseppinka
30. nov 2022

Za tento mesiac s muzom 1 noc. Inak zalezi od toho, co treba robit, ako mame nejake veci naplanovane... Podla toho aj kamosov riesime a rodina je vtedy, ked je dlhsie volno... Zijeme od rodiny daleko

mamamasama
30. nov 2022

Každý večer pred telkou. Víno, masáž, objatie. No reálne máme na seba viac času až v nedeľu. Cez týždeň práca, deti, sobota práca okolo domu.

zuzkaa1991
30. nov 2022

Moj muz pride o pol6 domov naje sa bud ide niečo robiť vonku alebo ja idem na brigádu alebo vecer sme oddelení preto som s malou v spalni nechce byt sama a on v obývačke.....cez týždeň sme mozno 2hodinky.alebo aj dlhsie zalezi ako sme unaveni a kedy zaspi mala spolu cez víkend viac zalezi ake mame.domace povinnosti

selest
30. nov 2022

Muz chodi okolo tretej domov a venuje sa rodine. Ked deti zaspia o 20tej sa venujeme sebe. Ak ja nie som v praci, co chodim tak 2x tyzdenne, kedze sa striedame pri detoch. Vikendy tiez travime spolu s detmi..

stellarstar
30. nov 2022

Každý deň 😅 ja ho už naháňam von aby som mala od neho pokoj 🤣 🤌 ale nie, sme skoro každý deň spolu, von chodí tak 2x týždenne ja von chodím pomenej. Čo sa týka rodiny žijem v AT a rodičov mám na SK ale snažím sa chodiť každé 2 mesiace domov na týždeň

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzi0911
30. nov 2022

Každý deň od 17,00 hodiny ..víkendy a my aj spolu robíme (teraz som pn a idem na matersku)
Rodina svokrovci ako kedy niekdy 3x do týždňa keďže bývame od seba 3 km...
Moji rodicia 2x do mesiaca, niekdy viac ak ideme do mesta na nákup tak sa stavime .Bývame od seba do 20km.
Kamaráti...hmmm moc ich nemáme,resp.nie takych s ktorými by sme sa nejako stretávali...volať si voláme atď no na stretnutie čas poväčšine nie je....

20erika07
30. nov 2022

To sa velmi neda spočítať ci zhodnotit. Akokedy. Ja robim 12tky a cez zimu aj on, niekedy si podame len kľučky, niekedy sme spolu cely den, niekedy sa ani nevidíme 24hod. Mame deti a mame niekedy aj spoločný vikend. Teraz napr nebudeme spolu ani na Vianoce, 23.12 mame obaja dennu 12tku a 24.12 ma on dennu 12tku a ja idem do nocnej 12tky. On pride az po 19h ja odchadzam o 17.45h, takže si ani tu kľučku nepodame. Ja mam turnus celorocne rovnaky, on ma mimo zimy 8hod prac.cas denne okrem vikendov, sviatkov, to chodi domov po 15tej ,ked mal tazky den, tak je nepouzitelny. Ja som dosla dnes po 18tej domov, presli sme ulohy s dcerou, hygiena a on zatial zaspal a uz bude spať do rana ,tak sme boli spolu asi 5min dokopy 😄

oli18
30. nov 2022

24 hod. denne 😉

beata_k
30. nov 2022

@oli18 My tiez tak. 24/7 uz 3 roky 😃

terry658
30. nov 2022

Niekedy ani 10 minút nie. Manžel robí 3 smeny, takže keď ma poobedné tak si len podáme klučku a dáme si pusu. Keď má ranné tak pracuje veľa na dvore. Ja riešim deti a krúžky. Niekedy sa vidíme na 30 minút večer, kým obaja nezaspíme od únavy. Priateľov vidíme len párkrát do roka. Bývajú ďaleko. Rodinu viac menej iba keď má niekto sviatok, čo je u nás minimálne 2x do mesiaca. Svokra býva hneď vedľa nás, to ani nerátam. Niekedy mám dojem, že s ňou som častejšie ako s manželom.

lucinka1988
30. nov 2022

s manželom veľmi veľa, od cca 15h každý deň, vikendy voľné a tiež spolu..sebe venujem čas podľa potreby, vždy, keď pociťujem/ chcem, vyhradim si čas pre seba zväčša popoludní, manžel prevezme starostlivosť o deti, čas pre mňa je jednou z mojich priorít..

nenne9
30. nov 2022

Kazdy vecer a cele vikendy.

nwnw
1. dec 2022

Vecer hodinu az dve ale to sa snazime nieco orobit popri servisu okolo deti. Vikendy ked je cas vylet s detmi. Inak sa podelime na domace prace alebo servis okolo deti 😉. Niekedy sa aj tyzden neporozpravame ani chvilu...

melanta
1. dec 2022

Ráno si dáme raňajky, cez obed príde muž na obed domov, z práce chodí okolo 17. Ja idem cvičiť buď doobeda alebo poobede. On 3 krát týždenne po práci na hodinu. Inak všetok voľný čas a koníčky trávime spolu. Takže každý deň sme spolu veľa a celé víkendy. Neviem si predstaviť, že by to bolo inak. Načo by som mala muža, keby sme nemali dostatok času na nás.

radacak
1. dec 2022

Keďže je celý deň v práci tak až večer...Ale ráno stávam vždy s ním a varím mu kávu, čiže aj vtedy sme spolu a večer keď pride..A víkend máme vždy spolu a vynahradime si ten týždeň 🤗

mackamizjedlaskrec
1. dec 2022

Moj je kamionista takze dva dni spolu 5 dni prec .Zvyk .