Mám mu povedať, čo som sa dozvedela?

simma121
31. mar 2023

Stretávam sa uz skoro rok s chlapom, s ktorým travime cas, ked nam to obom vyhovuje. Väčšinou naše stretnutia fungujú tak ze bud sa mi on raz za cas ozve alebo aj ja jemu a dohodneme sa a pridem k nemu. Predomnou mal dlhodoby vztah, o ktorom mi ale uz od začiatku tvrdí ze to ukoncili a spolu nie su. Avsak sa mi dostalo do usi, ze spolu su. A mne moja intuicia uz dlhodobo hovorí ze mi tu niečo nesedi. Je to uz par dni co nie sme v kontakte a cakam kedy sa mi zas ozve. Ale potrebovala by som od vas nestrannu radu, co si myslite mala by som mu o tom povedat, ze co sa mi dostalo do usi, ked sa mi ozve? Popripade ako mu to napisat tak aby som dostala od neho vysvetlenie? Dakujem vopred za všetky rady. Podotykam nic vztahove spolu neriesime. Ale obavam sa aby som ja nebola ta 3 osoba,ktorá niečo kazi

simma121
autor
31. mar 2023

Ale velmi sa cudujem ak by to bola pravda.. Ze mu za rok na to neprisla? Velmi zvláštne.. Podvadzanie vzdy vyjde na povrch

makakova
31. mar 2023

@simma121 snad to pravda nebude 🙂

simma121
autor
31. mar 2023

@makakova dufam aj ja nerada by som bola postavena do tskejto situacie.. Ved to mohol kedykolvek ukoncit s tym ze ja by som s tym bola maximalne ok. Pockam si ci sa mi ozve a vybalim to nanho.. Nebudem cakat... Ale ja sama sa mu uz neozvem..

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
family1230
1. apr 2023

Mne je aj celkom zvláštne, že ťa vodil ku nemu domov ak má teda priateľku 🤷🤷 však ľudia sú dnes tak klebetni, že by jej to podľa mňa niekto povedal.. ak by vás videli nechápem prečo by to robil

toskanka
1. apr 2023

@elizabet173 V kútiku duše závidím ženám, ktoré dokážu ísť do vzťahu za účelom sexu, do takéhoto levelu sa ja nikdy nedopracujem. To by som už radšej dožila bex sexu ako takýto voľný vzťah. Hold, každý sme nejaký.

gabika0825
1. apr 2023

@simma121 no chlap je záletník… určite by som mu to povedala, veď ti nejde o vzťah s ním, nemá ti prečo klamať.. ked sa ozve sa normálne stretnite, nič mu nepíš, osobne sa ho to spýtaj a povedz mu narovinu že čo sa ti dostalo do uši. Ak sa ti niečo na tom nebude zdať tak cúvni ak nechces byt tá tretia vo vzťahu.

zuzinka888
1. apr 2023

Toto nie je vztah ale milenecky pomer. A ty si jeho bokovka. Maj hrdost, uctu k sebe a najdi si partnera ktoremu nebudes robit matrac

lalenka33
1. apr 2023

Ja nepochopím jednu vec. Nemáš problém s ním rok len tak spávať bez záväzkov, ale máš problém si s ním na rovinu vydiskutovať túto klebetu a zistiť, kde je problém. To vaša komunikácia je fakt len o tom, že ti napíše mám chut na sex príď, ty dobehneš ako psík, posexujete a ideš domov? Keď ty sa mu prvá nemieniš ozvať?
Toto by som ani nenazvala kamarátstvo s výhodami lebo kamaráti sa dokážu medzi sebou normálne rozpravať. Toto je fakt len to, že si vzájomne ukojíte pudy a dovidenia. Teraz budeš čakať či sa chudáčik ozve či nie. A prečo by to robil keby mal vzťah? Lebo mu dáš na požiadanie zadarmo. Lebo mu nevyvolávaš, nevypisuješ. Prídeš, zasexujete a ideš. Jeho frajerka sa o tebe ani nemá ako dozvedieť, ked nieste v normalnom kontakte. Súhlasí so stretkom, ked vie, že ho frajerka neprekvapí. Ty nič neriešiš. Nevoláte spolu, nepíšete len tak. Nema dôvod ti vravieť o frajerke a pripraviť sa tak o sex zadarmo.

nnnuuunnn
1. apr 2023

A prečo chodíš len ty k nemu? Si zadaná? Bývaš u rodičov? Prečo nechceš radšej normálny vzťah alebo niečo viac ako toto? Neuráža Ta to?

beata_k
1. apr 2023

@lalenka33 Ano, komunikacia je fakt iba o sexe. A predstav si, ze aj on dobieha ako psik ked chce sex ona.

lalenka33
1. apr 2023

@beata_k keď niekomu nevadí dobiehat ako psík, tak je to jeho problém. Mne je to úplne jedno. Našťastie som človek a spravam sa ako človek. Nie ako zviera.
Neviem, aká je komunikácia medzi ľuďmi, ktorí spolu len spávajú, ale keď len o sexe a tí ľudia o sebe nič nevedia, tak pre mňa je to len eskort zadarmo. A potom to dopadne tak, ako u autorky. Komunikujú medzi sebou len o sexe a ona sa čuduje, že on jej nepovie o tom, že má frajerku a vzťah. Veď to je mimo komunikacie o ich sexe predsa.

nurielka
3. apr 2023

@simma121 ty si ideálna milenka pre zadaného chlapa, nemusí sa ti spovedať, len si dopisujete, resp. dohadujete si stretnutie(prečo by to mala vedieť jeho priateľka ak mu nelezie do mobilu), a čo keď mu napíšeš, či niekoho má alebo nie, pokojne ti môže napísať, že nie. Nechápem čo riešiš, ak sa ti niečo nezdá, sekni to, spovedať sa ti nemusí, vernosť ti nesluboval a aj keby hej, vzťah spolu nemáte, takže sa ti môže akurát smiať do tvare. Tak to proste je. Trošku sebaúcty žena. Utri nohy a dovidenia.