Manžel chce, aby sa na náš sex pozeral iný muž

18. máj 2022

Vlastne ani neviem čo chcem od vás počuť. Začnem od začiatku. Muž, s ktorým som 19 rokov, z toho 9 rokov manželia, sa asi prebudil do nejakého šialeného sna, v ktorom máme sex, a ďalší na nás pozerá. Najprv som si myslela, dobre fantázia, bola som s tým v pohode, veď keď o tom rozprával pred tým než sme na to skočili tak som si vravela, super predohra, že nemám problém, každý máme niečo "svoje" fantázii sa medze nekladú. Už pred 4 rokmi mi vravel, žeby sme náš sexuálny život mohli posunúť na iný level, lebo ten stereotyp aj keď sme ho korenili rôznymi hrami, hračkami sa nám/možno skôr jemu zunoval. Poviem na rovinu, máme to pomaly každý deň, každý druhý deň. Takže v tomto nám to klape. Pred rokom prišiel s týmto návrhom, aj mal dokonca chlapa, ktorý by bol na to ochotný pristúpiť. Vtedy som mu zhrozena vravela, že nie, nie som tak nastavená, možno o pár rokov. Čo som si mohla myslieť! Že na to zabudne? No a minulý týždeň prišiel s tým, že stretol toho dotyčného, že slovo dalo slovo a že ďalší týždeň teda príde. Deti už vraj vybavil ku starým rodičom. A vo mne sa všetko bije. Čo je horšie. Bojím sa, že po tomto by chcel zasa niečo ďalšie a zasa niečo ďalšie. Aj keď na toto mi povie, že nie, že sa iba bude dotyčný pozerať. Ďalší krát príde s tým, že sa aj zapojí, potom bude chcieť trojku a neviem čo ešte. Len mi nehovorte ženy, že som si mala vybrať lepšieho chlapa, lebo sa tu smejem a plačem zároveň, keďže na to dozrel asi po čase. Keď mu poviem, že neviem či sa na to cítim, tak on strucne povie, že ma miluje, že my sme my, a že tento život si treba užívať, že ako starý by už takéto nechcel riešiť. Najprv som si myslela, že blafuje a dnes som mu pozrela do mobilu(musela som!) A tam vo volanych číslach svietilo meno toho chlapa. Tak odvtedy mám tmu pred očami, lebo včera som mu vravela no dobre, ale keď sa na to človek triezvo pozerá tak je to šialené. Alebo len ja mám predsudky? Mám na to pristúpiť? Čo by ste robili kebyže na vás vyrukuje manžel s týmto. Kebyže mu poviem nie, príde s tým, že a takto to už bude do smrti? Žiadne vzrušenie? Buď to alebo musím prísť s inou alternatívou, len sa s ňou musím poponáhľať. A v hlave mám akurát prázdno. Nevedela som s kým sa poradiť, tato záležitosť sa nedá riešiť s nikým. A zasa nebyť tohto nám to veľmi klape.

katkazuz
20. máj 2022

Mila autorka, vyzerá, že ste sa nejako dohodli 😊
k obojstrannej spokojnosti.
Prezradíš aj ako? 😉

macik166
20. máj 2022

Fuj ten svet je tak hnusný a zvrátený, že si myslím, že tu už niet pomoci.

autor
23. máj 2022

@katkazuz asi neprezradím, lebo .. by som tu pobúrila 90% domýšľavých žien 🙂, ale mnohé z alternatív (nie všetkých) čo tu padli rozhodne využijeme do budúcna.

arianna25
23. máj 2022

Môj názor je taký, že hračky, predmety áno, ale ďalší človek nie. A bodka.

veronika66
23. máj 2022

Mňa zaujímalo čo sa vlastne udialo a či to bolo tak že sa dotyčný len pozeral

lenkavalova
23. máj 2022

.

mareri
25. máj 2022

je to podla mna dost uchylne. Ako použivat rozne hračky, obliečky ano, ale mat pri tom dalšiu osobu je už podla mna trochu vela

katarinka89
25. máj 2022

@katkazuz no tak usudila som ze tam zrejme bol a asi sa len ozaj pozeral....