Manžel má problém v posteli

17. aug 2022

Dievčatá píšem anonymne lebo je to dosť chúlostiva vec. S manželom mame uz dlhodobejšie problém v intímnej oblasti.
Poviem to na rovinu nechce mu stáť vtedy keď chce stáva sa to väčšinou večer sme z toho nešťastný on veľmi chce aj ma chut ale nevie to ovplyvniť keď sa aj niečo podarí tak to po chvíľke upadne.Ma 41 rokov myslim že vekom by to ešte nemalo byt.Máte niektorá takýto problém ako ste to riešili?

snehulak77
17. aug 2022

Ahoj, prečo nenavštívil urológa? Ak sa primerane dobre stravuje a hýbe, tak to môže mať iný súvis, je dobre, aby zbytočne nečakal.

anjelicek26
17. aug 2022

Ja fakt nerozumiem v tomto chlapom, my zeny na gynekologii kazdeho pol roka minimalne na kontroly a oni aj ked im nestoji - k urologovi nepojdu...sprav mu termin ty, daj mu listok do ruky, ze vtedy ide a hotovo, najefektivnejsie riesenie... moze byt hormonalny problem, zvacsena prostata, worst case rakovina prostaty, na co fakt caka? Ked nieco nefunguje, tak to urcite ma nejaku pricinu...

panelacikova
17. aug 2022

aj endokrinológia by nebola od veci...

marseillefan
17. aug 2022

Nech si dá predpísať Viagru...to nie je žiadna hanba a funguje skvele. A ani drahá nie je, generikum v lekárni stojí 28eur (8 tabliet). A možno mu bude stačiť používať polku tablety...

autor
17. aug 2022

@anjelicek26 zas keby vôbec nestal tak by bol určite uz u doktora ale to je tak ze ráno v pohode a aj cez deň

petronellla87
17. aug 2022

Moj ex to tak mal... Musel chodit urologovi na nejake injekcie potom to bolo ok

landsmanka
17. aug 2022

@petronellla87 ze sa to ako keby vyliecilo a zase fungovalo vsetko ako ma? to bol akoze nejaky zdravotny problem za tym?

anjelicek26
17. aug 2022

Autorka - minimalne prehliadka, stery, hormonalny profil - nijako mu to neuberie, proste pojde a aspon budes mat vylucene, ze problem nie je... mozno je to uplna "hlupost" a mozno nie, proste moze to by zaciatok este viac sa zhorsujuceho stavu a na co cakat, kym nebude stat vobec... este je mlady na taketo veci.

petronellla87
17. aug 2022

@landsmanka ano po tych injekciach uz vsetko fungovalo... Jemu bral vtedy krv a zistil ze ma nizku hodnotu niecoho (uz je to davno nepamatam si coho) tak mu to pichal v tych injekciach a potom uz bolo vsetko ok🙂

landsmanka
17. aug 2022

@petronellla87 ano ano, tak nejak som to myslela, ci to bolo 🙂 vdaka

jjanulienka
17. aug 2022

Neberie nejaké lieky? Známi to takto mali zistili, že to spôsobovali lieky🤷🏽‍♀️

tosomja
17. aug 2022

Testosterón. Nech si dá urobiť hormonalny profil.

autor
17. aug 2022

@jjanulienka nebere žiadne lieky

salamistka
17. aug 2022

tak to treba nechať na ráno a nesiliť večer

karolinav
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mateson
17. aug 2022

@anjelicek26 no nemusia to byť hneď takéto príčiny, kľudne môže byť na vine psychika. K urologovi ale treba jísť aj tak

lalenka33
17. aug 2022

@marseillefan z čistej zvedavosti, ktoré konkrétne generikum stojí 28 eur? Som z lekárne preč pár rokov a vtedy najlacnejšie bolo 40 eur za 8 tbl, tak ma zaujíma kto šiel s cenou takto dole a má zlatú baňu 🙂

januska12323
17. aug 2022

Keď funguje ráno tak to využi ráno a nie večer.

miroslava21
17. aug 2022

Pozri, mas rovnaky postoj ako tvoj muz. Radime ti ist k lekarovi a ty hned obranny postoj ze zase az taky problem nema, ze rano v pohode....tak asi len taky problem to pre vas nie je ked si sa odhodlala napisat na forum. Co ineho ti mame poradit?
Najlepsie ist k dr, a budete vediet co robit.

aliii3
17. aug 2022

Neviem podľa mňa je toto dosť veľký problém a teda dozaista by som to riešila. Nie je to sranda a môže to prerásť do väčších problémov, ktoré bude potom ťažšie riešiť.

galioska
17. aug 2022

skor mas 14 a vela casu na pisanie hluposti, douc sa gramatiku🫣

sindyem
17. aug 2022

Ak ma manzel rannu erekciu, tak fyzicky bude pravdepodobne vsetko v poriadku. Myslim si, ze psychika bude ten hlavny problem. Muzi su taki...raz zakolise (spustacom moze byt aj unava, zmena v zivote/praci, starosti), a uz to ma v podvedomi a ma s tym problem, resp. strach z dalsieho zlyhania sposobi, ze sa znovu nepostavi. Je to zacarovany kruh. Ja som sa s tymto stretla ako vysokoskolacka u svojho byvaleho priatela. Mlady nadrzany chalanisko a raz sa objavil problem, lebo stres, a tiahlo sa to potom s nim par dni. Pogooglili sme, porozpravali sme sa o tom otvorene...a aby nemal strach zo zlyhania a z toho, ze ma neuspokoji, zacinal styk mnou a oralnym sexom...akonahle mal pod sebou uspokojenu zenu, ktorej uz orgazmus sposobil, akoby uz necitil ten psychicky natlak, ze musi fungovat stopercentne a podarilo sa. A opat psychika, nezlyhal raz, nezlyhal druhy krat, sebavedomie sa vratilo a problem sa uz neopakoval. Drzim palce. Ale ist pripadne na nejake vysetrenia by tiez nebolo na skodu...predsa len je to uz ina vekova kategoria. Mozu to byt aj hormony...hocico.

marseillefan
17. aug 2022

@lalenka33 Slovinci nás prišli zachrániť 🙂
https://www.adc.sk/databazy/produkty/detail/sil...
A ako vravíš, musí to byť ryža, lebo výrobné náklady na to majú tipujem do dvoch eur.

lalenka33
17. aug 2022

@marseillefan wow čiže sandoz šiel takto dole s cenou, ja si ho pamätám ešte za 40 eur a už vtedy šiel na dračku lebo bol najlacnejší

dreamss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriam11
17. aug 2022

Je fajčiar

autor
17. aug 2022

@miriam11 nie nefajčí

coronaut
17. aug 2022

odporucam erekcny kruzok , idealne s kruzkom na semenniky

domca1408
17. aug 2022

no priznám sa že, s riešením ti neviem pomôcť....ale stretla som sa s niečím podobným....môj vtedajší priateľ mal 27 rokov a nestál mu ani za svet....raz kým sa za 2 minúty nespravil a viac som ho do pozoru nedostala (a to vyzerám dosť dobre, nie nefandím si ale ako nebolo to tým, že by som ho nepriťahovala) takže proste len , by to asi chcelo možno aj lekára a teda deje sa to veru aj mladším...

domca1408
17. aug 2022

Plus samozrejme psychologické hladisko...už mu to pár krát večer nevyšlo tak má z toho nervy a čím viac to má v hlave tým to bude horšie...skúsiť možno dáku romantiku...isť niekam večer do prírody a ak príde chuť tak ked aj na kapote alebo na zadných sedadlách..to je jedno kolko máme rokov...len nech sa mu z hlavy dostane, to, že to večer nejde....a ak to nepomôže tak fakt len doktor.