Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Manžel sa uspokojuje

15. mar 2021

Sme s manzelom spolu 14rokov a mame 6rocnu dceru.
Raz vecer som prichytila manzela ako sa sam uspokojuje a dost sa ma to dotklo,kedze som bola hore a len vo vedlajsej izbe,takze kludne sme to mohli aj spolu. Nevadilo by mi keby sa uspokojoval vtedy,ked nie som doma,nie som proti tomu,aj ja som sa obcas spravila aj sama ked bol v robote,ale nie nikdy ked bol doma a mohli sme spolu. Povedala som mu,ze sa mi to nepaci a slubil mi,ze to uz nespravi,ze to spravil len kvoli tomu,ze si myslel,ze by som nechcela lebo ma bolela hlava. Lenze uz sa to odvtedy stalo asi 2-3x zase,ale pocas toho ked sme sa spolu nebavili,ale zase som len lezala v tej druhej izbe. Najviac co ma ale zarazilo bolo,ked sa to stalo ale vcera. Pekne sme spolu stravili den,vecer som ho uspokojila oralne,lebo ja mam ms a strasne sa mu to pacilo. Potom som si isla citat do spalne a za nejaku hodinu a pol som chcela ist za nim sa ho spytat kedy pojde spat a zase som ho nacapala ako sa sam uspokojuje. Co by ste na to povedali? Nikdy sme nemali problem v sexe,vzdy sme sa vedeli o tom porozpravat a povedat si co sa nam paci,vyskusali sme co sa nam paci,mame ho aj tolko kolko potrebujeme.
Ja neviem co si mam uz mysliet 😢 slubil mi ze to nebude a spravil to este aj vtedy ked som mu ho podla jeho slov perfektne uspokojila a zase vtedy ked som bola este aj hore a dobre to vedel😢 som iba ja taka citliva ? Ved mi to slubil

autor
15. mar 2021

@panelacikova Ja som ho nezbuzerovala,ja som sa otocila a isla naspat do izby,lebo mi to ublizilo a hlavne kvoli tomu ze povedal ze uz to nebude robit ked mu to mozem sa robit. A inak nie jedenkrat mi povedal ze neho to sameho nebavi moc a je radsej ked mu to spravim ja,tak aby som si potom nemyslela hocico. Som rada,ze ma nepodvadza

autor
15. mar 2021

@belllinka ja som rada

autor
15. mar 2021

@ivca88 vzdy sme sa rozoravali o vsetkom a aj si povedali co by sme jeden na druhom chceli/nechceli tak preco mi nepovie preco musi sam ked som hned vedla. A ano mrzi ma najviac to ze mi dal slub a nedodrzal ho. Ked s tym nesuhlasi tak mal povedaľt a nie mi slubovat nieco co nedokaze splnit

autor
15. mar 2021

@ivca88 a inak ja ho dost casto provokujem,obliekam si casto pekne veci ktore viem ze ho rajcuju

alexk12
15. mar 2021

Co je natom že si ho "občas" vyhoni riešiš blbosti, keď nechceš aby si to robil urob mu to ty a je po "probléme"

autor
15. mar 2021

@evelyn246246 ja si to nerobim sama ked mam doma zdraveho pekneho muza,ja si to obcas spravim ale len vtedy ked nie je doma a inak to nemozem mat

autor
15. mar 2021

@alexk12 asi si necitala moj prispevok,ja som mu to urobila a nevyhybam sa tomu a spravil si to aj tak sam

alexk12
15. mar 2021

No tak možno potom nemá chuť na sex s tebou

autor
15. mar 2021

@alexk12 👍

domculik
15. mar 2021

@unicornlady Suhlasim s tebou.

Autorka - je to uplne normalne. Niektori to proste potrebuju viac, a niekedy aj "sukromne", sami so sebou 🙂. Ak teba nezanedbava a v ostatnych veciach vam to klape, tak mu to ani nevycitaj, nezakazuj, skus to proste pochopit.

unicornlady
15. mar 2021

navyše si myslím, že u žien predsa len tá sexualita je spojená s emocionálnou stránkou a u mužov je sex proste sex, myslím, že oni to vnímajú len čisto pudovo viac než keď my emocionálne

autor
15. mar 2021

@unicornlady takze to znamena jednoducho len to ze mu bolo malo tak si to spravil znova sam?vobec nie to ze mna uz nechce a ze ho nedokazem uspokojit? A sluby sa nemusia dodrziavat?

unicornlady
15. mar 2021

to ohľadom sľubov si vy vyjasnite

ja nechápem, prečo si myslíš, že to je o tom, že ty ho nevieš uspokojiť, čo ťa niekedy buzeroval za sex či ...? veď si spomínala, že ho máte dosť, často atd... tak asi keby nechce mať sex s tebou, tak by ho nemal

panelacikova
15. mar 2021

aké sľuby? že si to už neurobí sám? možno ťa nechcel "otravovať", keď si s ním bola tesne predtým a zrejme sa ešte necítil byť úplne "po tom", tak si to šiel poriešiť sám. veď už sa na to vykašli. pokecaj si s ním, veď s ním pikantný rozhovor, opýtaj sa ho, čo ho na tom rajcovalo a možno si to pekne rozdáte 😀 na nevidím dôvod na to, aby si si vynucovala nejaké sľuby. keby sa trel na inej ženskej, nepoviem... už ako som písala vyššie, aby si týmto spôsobom práve to nedosiahla :(

autor
15. mar 2021

@unicornlady no sak prave preto ze aj sam pivedal ze ma radsej ked mu to ja spravim,ze je to aj pepsie,tak neviem pochopit preco to musi robi sam ked nemusi

katkabg
15. mar 2021

Hmm podla mna v tom bude nieco....aj mne by liezlo na nervy ze mame super sex a on sa po hodine ide zase odbavit do vedlajsej izby 😕😕😕

autor
15. mar 2021

@katkabg no ved to,ze je taky strasne spokojny aj so sexom aj s oralom a aj tk musi sam a este ked som doma?

ivca88
15. mar 2021

Neskumaj to..
Isto ani on sám nevie prečo to urobil.
Len mu to skrslo v hlave a už bolo.
Ak ti povie dôvod prečo to spravil - napríklad, že ste boli pohnevaní, alebo že mu nestačilo, tak to sa dá zmeniť, ale on to isto spravil len tak a ty sa zbytočne trápiš.
Keď si smutná, tak to isto nepomôže ani situácii doma.
Len mu povedz nech nesľubuje, nech neklame, nech povie všetko tak ako to je a ušetrí to obom z vás veľa nervov a nedorozumení.
Ste spolu isto krásnych 14 rokov, tak isto nájdete riešenie, aby ste boli OBAJA spokojní ☺️

columbine
15. mar 2021

Presne tak uz to neskumaj. Nemusi mat vsetko nejaky dolezity dovod. Vobec to neznamena ze ta uz nemiluje, ze ho nevzrusujes alebo neviem co.. proste ak teda nemam pouzivat metafory a povedat to neslusne.. tak je uuplne iny pocit ked mu ho vezmes do ruky ty svojim stiskom, svojou malou dlanu, svojou technikou a ked to urobi on svojim tempom, svojou technikou, velkou rukou... Tak ako je niekomu prijemne ist na prechadzku, niekomu hladkat svoju macku niekto si to spestri proste takto.. 😁 po vecery si da dezert alebo duplu 🙂

Trosku mi to pripomina toto:

Po milovaní

ŽENA:
Leží vedľa mňa, vôbec ma neobjíme. Pozerá do stropu. Ktovie nad čím rozmýšľa. Sme spolu už dva roky. Príliš dlho na to, aby bol najvyšší čas vymeniť ma. Za mladšiu. Predsa len, za tie dva roky som dosť pribrala. Zamračil sa, to nie je dobré. Myšlienkami je niekde úplne inde.  Strácam ho, už so mnou určite nechce mať nič dočinenia.
MUŽ:
Mucha na strope. Ako to robí, že nespadne?

panelacikova
15. mar 2021

@columbine 😀

mareri
15. mar 2021

tiež by som to nejak neriešila. Robia to všetci muži a dokonca aj ženy bez ohladu na to, či su vo vztahu, alebo nie. nerobila by som z toho žiadnu vedu

sally001
15. mar 2021

Mozno si pise s nejakou zenou a preto sa uspokojuje sam

stary_ujco
15. mar 2021

Muž, vacsina tu prítomných vycmula chlapovi banan iba prilezitostne a ešte aj vedú reči, že ako sa kvoli tomu obetuju pre blaho vzťahu. Chlapi to potom proste tak berú, že aj ta 5 minutova fajecka je vlastne niečo extra a od princezny nemôžu viac čakať.
Nehovorím, ze toto je ten prípad, kedy zena nie je ochotná. Ale ruku na srdco, ktorá z vás by skakala od radosti, že pred 2 hodinami bol oral a chlap dôjde, ze chce zas. Ak este navyse mate krámy. Tak proste mu nestacilo, ostala ešte nejaká chuť, tak vylestil bambus a mohol byť každú spokojný. Ale tu sa idú vynucovať sľuby, ze uz si nikdy na neho sám nesiahne. Ale tak potom to dajme obojstranne. Ze okej, ale brana bude zakazdym nasiroko otvorená.

autor
15. mar 2021

@stary_ujco ja som nepovedala ze si na neho nema siahat uz,to od neho neziadam.Keby som ho odmietla tak ok,ma chut este tak sa spravi,ale ja som ho podla jeho slov perfektne spravila a lezala som len vo vedlajsej miestnosti a bola som hore.

autor
15. mar 2021

@stary_ujco a este k tomu oralu,ja mu ho nerobim len prilezitostne,ma ho dost casto a dost si ho uziva

zuzanapjat
15. mar 2021

Troška relaxoval. Ono takto sám sa uspokojiť šetrí energiu (nie ako pri sexe) a ty si aj tak nemohla. Predtým ste zase boli povadení, tak prečo by mal ísť za tebou. Nie si jeho matka, tak nieže teraz budeš striehnuť kedy a ako ho načapať.

palisko
15. mar 2021

Keď ho načapáš a nie je hotový, tak ho dokonči ty, či? Vieš ako ho prekvapíš? Keď tu čítam tie vážne krkolomné komentáre...🙈 a riešenie tak jednoduché 🙂

leskovael
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenka1993
15. mar 2021

Ja ti len poviem frázu jedného môjho kamosa “keď je nuda, hon si uda” 😂😂😂

mrva
15. mar 2021

zacni klopat, ked je v izbe sam. Kazdy potrebuje obcas sukromie. A je jedno, co tam robi. Viem, tvoj problem to nevyriesi. Ale aspon sa vyhnes neprijemnemu pohladu. Lebo to je asi jedine, co na tom vies zmenit. Kym chlap sam nechce tom zmenit nic s tym neurobis 🤷‍♀️