Manželka mi bola neverná

tomas123q
23. jan 2023

Zdravim.prisiel som na manželkinu neveru...neviem čo ďalej.sme spolu 7 rok a jedno dieťa.niesom prvý ktorý tu píše ani posledný,beriem to s rezervou,nieje to prvý krát čo sme to riešili...

katarinkalilly
27. jan 2023

@tomas123q protiklady sa priťahujú. Možno teraz sa bude tváriť, že to chce napraviť, ale nedaj sa oklamať. Prišiel jeden, príde ďalší a budeš zas tam, kde teraz. A hlavne maj kus hrdosti. Ak zistí, že si to odpustil, aj tak to casom zas urobí. Kľudne ak budeš chcieť poradiť napíš správu, hlavne sa ňou nenechaj manipulovať.

anna_maria1
27. jan 2023

@katarinkalilly lenze toto zjavne nebolo ani po prvy krat, aspon tak som to pochopila z prvotneho prispevku. Najvyssi cas ju proste nechat. Syna sa snazit dostat do striedavky a isto si najde taku, ktora si ho bude vazit a bude mu verna

tomas123q
autor
27. jan 2023

@joesvk už som sa dosť natrápil,nemá veľký význam sa s tým zaoberať,už som si tým prešiel pred troma rokmi,denno denne sa nad tým zamýšľať prečo sa to stalo a trápiť sa,pre niekoho kto si neváži čo doma ma,to nemá žiadny význam.

katarinkalilly
27. jan 2023

@anna_maria1 ja som potom už ostatné komentáre nečítala, možno to niekde spomínal. Odpovedala som mu na to, čo napísal mne.

jahodka8
27. jan 2023

@tomas123q Možno sa len potrebovala s niekým porozprávať. Zakiaľ nie je tehotná, tak by som to neriešila. Keď ju ľúbiš, tak ona to určite zistí.

tomas123q
autor
27. jan 2023

@jahodka8 rozpráva sa ústami nie tým čo má medzi nohami😂

karolinakr
27. jan 2023

@tomas123q 😂

brembo
27. jan 2023