Máte submisívneho muža?

22. jan 2022

Ahojte baby, viem chulostiva téma a ešte píšem anonymne. Ale je tu nejaká žena ktorá má submisivneho muža? Teda ze od nej v posteli vyžaduje nadradenosť. Ak áno môžeme to potom rozobrať aj v správach. Ďakujem

liusa82
22. jan 2022

čo si pozerala včera talkslov s Bernáthovou na tému BDSM😀ešte ked to dvaja robia v posteli tak to ako tak chápem ale ako životný štýl už vôbec nie.Pozri si tú reláciu je to aj na youtube

kiki68
22. jan 2022

Mame switch uz 6 rokov. Samozrejme ma to fazy, ked je viac on bottom a ja top a naopak. Velmi dobra je kniha na tuto temu: The new topping book, ale aj The bottoming book. To su naozaj vyborne manualy od a po z. Mozes mi napisat okolo tejto temy, hoci tazko je radit. Kazdy to ma doma inak. A k tomu zivotnemu stylu: ono to nie je tak, ze doma niekto nutne chodi nahodeny v podpatkoch a neviem com. Vela ludi ma na krku napr retiazku, naramok, prsten. To si nevsimnete. Alebo sa nejak oslovuju doma inak. Ludia bezne o tomto nerozpravaju mimo svojich par ludi, ktori o tom vedia. Casto nikto netusi ako to maju.

autor
22. jan 2022

@liusa82 nie, nepozerala. U nás sa nejedná o Bdsm, jemu sa skôr paci zakaz mi sa urobiť, bud na mňa tvrdá a prísna no a nápady mi nejako dochádzajú

autor
22. jan 2022

@kiki68 ďakujem za odpoveď. U nás je to o tom aby som bola na neho "zla" lebo to ho rajcuje. Samozrejme ze aj nejaké oblecko ale skôr tie reči

mareri
22. jan 2022

nemam a som rada, lebo sa mi to ani nepači, podla mna to ma byt v sexe vyvažene a musia sa vzájomne, doplnat, nie iba jednostranne

liusa82
22. jan 2022

no tak toto by som ja teda nevedela sice som aj ja taký rozkazovaci dominantný typ ale tu by som sa teda rehotala riadne😀 a tá bolesť tá musi byť na tom najhoršia

autor
22. jan 2022

@liusa82 ale ja mu nespôsobujem bolesť. Ú nás sú to iba príkazy a zakazy

kiki68
22. jan 2022

No ja byt Tebou mrknem si tie dve knihy. Je to dost o tej psychologii v celej veci. Nemusi to byt o bolesti. Moze to byt iba dominancia. Este na inspiraciu je dobra kniha Protocols ( je to navod ako co najlepsie sluzit, co sa vyzaduje). No akurat sa budes mat dobre a polka modreho kona bude zavidiet ten poriadok v byte a uvarenu veceru a vylestene topanky k tomu 😉 Tiez fajn knihy je She comes first. Tam je to ale skor pre muza, ako sa ma chovat, aby dominantnu zenu mal v respekte a necitila sa tak iba par minut v posteli alebo playroom

kiki68
22. jan 2022

Ked tak mi napis spravu, myslim ze Ti budem vediet poradit co s tym dalej. Zase nechcem to tu pred zenami vsetko rozoberat.

diamond007
22. jan 2022

Ak chces, napíš.

bennn
22. jan 2022

To su take uchylnosti. asi je skazeny zo sledovania videi pre dospelých.