Mladší muž a staršia žena

11. okt 2022

Zamýšľam sa, že aký dôvod ma mladší muž vybrat si staršiu ženu? Napríklad rozdiel o 4 roky. Nie je tak markantný, výrazný, necítiť ho. Ale keď by si vybral mladšiu o 4r, už ma rozdiel 8 rokov vo veku ženy, čo už je dosť... Aký máte na to názor? Riešili by ste tento rozdiel (myslím 4r).

elenka74
11. okt 2022

@dadis Nežijú spolu, len ho zavolá, keď má náladu na sex a on poslušne dobehne.

dadis
11. okt 2022

@elenka74 Tak vidis😀, evidentne si maju co vzajomne ponuknut..ak by ten chlap chcel rodinu, tak si ju zalozi, trebars aj s tou pani alebo s nejakou rovesnickou

madla60
11. okt 2022

Manžela mám mladšieho o 3 roky a už sme spolu 42 rokov, dve dcéry a 4 vnúčatá. Nehľadaj problémy, užívaj života.

moonlight1210
11. okt 2022

@elenka74 tak to treba preplieskat jeho, nie? Ked uz nesuhlasis. Resp. jeho matka by nesuhlasila.
Co to davas za vinu jej?

Vsak keby on nechcel, tak za nou nepojde, aj keby ona zhavila drat cely den a pisala mu spravu za spravou.
On vsak chce a tam to konci.
Vyzera, ze ona mu dava nieco, co ina nedokaze. Trebars presne to, ze po nom vlastne okrem peknych spolocnych chvil nic nechce. A inak ma on svoj volny cas na seba, ziadne zavazky. A zaroven sa neciti osamoteny a nechceny, lebo priatelku ma. Takze presne takto mu je asi dobre, ked v tom zotrvava uz 13 rokov.

shelby88
14. okt 2022

Nerieš je to ok. Aj po mne idú skôr mladší. Tiež žijem mladšie. Tí starší odomňa už sú takí, že doma, chcú zirnku domácu. Ja som si život moc neužila, preto to asi chcem zažiť tu slobodu, stále niekam behať, mať spoločné záujmy. Problém je v tom, že ja už deti nemôžem a tí mladší o niekoľko rokov áno. Teraz s tým momentálne bojujem. On má 33 ja 39.

madeline1
19. nov 2022

@ibrunova a kolko mali rokov, ked sa dali dokopy?