Máte radšej mladších alebo starších partnerov?

27. feb 2023

Ahojte zenicky, spytam sa vas, mate radsej mladsich partnerov alebo starsich od vas? Aky vekovy rozdiel je podla vas najlepsi?

anjelicek26
27. feb 2023

Takyto navod neexistuje...kedze muzi su aj v rovnakom veku - rozne zrely... a naopak zeny rozdielne pripravene na pevny vztah, zazemie, deti... takze tak... a aj keby clovek ma v "oku" idealny vek partnera, srdcu nerozkaze... moj je starsi... ma to plusy, ma to minusy, ako vsetko...

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindous
27. feb 2023

Nemyslím si, že existuje najlepší vekový rozdiel, je to veľmi individuálne a záleží - od životných skúseností, nastavenia, "mentálneho" veku, ale aj nejakej tej fyzickej preferencii, ktorý má každý inú.. môžeš si spraviť akurát tak štatistiku 😅 k veci, ja som vždy randila s cca rovesníkmi

wanda12
27. feb 2023

Na veku nezáleží,hlavne, aby ste sa nali radi

amelie2017
27. feb 2023

Ked som mala 20 rokov, spoznala som jeden manzelsky par. Ona 40, on 49. Ona mlada kocka, ktora chcela zit, on stary uhundrany paprda, ktory chcel len sediet doma. Povedala som si, ze v zivote by som nemala vztah so starsim chlapom..Max tak 3-4 roky. A asi vies ako to dopadlo..moj ma presne o 9 viac ako ja 😀

viera27
27. feb 2023

Ja som vzdy bola na starich napriklad. Rozdiel medzi nami je len 7r,takze nic extra. Ale zajacikovia ma nikdy netahali.

petamich
27. feb 2023

myslim, ze to je individualne 🙂 neexistuje univerzalna pravda...manzel je starsi o par mesiacov ako ja a snad uz iny vekovy rozdiel nebudem testovat :D

nikto2234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninka297
27. feb 2023

Tak, ako moze byt starsi malo vyzrety, tak moze byt mladsi velmi rozumny..mam okolo seba taketo zive priklady..

roja01
27. feb 2023

Vo vyssom veku je vyhodnejsie mat mladsieho partnera/ku.

anahaha
28. feb 2023

Čim starší tým rozumnejší (podla mna ) , my máme s priateľom 15 ročný rozdiel .. Ja mam 19 a on 33 , mame spolu 4 mesačnú dcérku a som rada. 🙂 postará sa , čomu nechápem vysvetlí a je mi oporou. Neviem si predstaviť, že by som mala frajera v mojom veku , myslia len na zábavu, alkohol atď a nemyslia do budúcnosti čo bude; bývanie , rodina , práca, zabezpečenie rodiny. Takze asi tak 🙂

jexica
28. feb 2023

ja zase som skor na mladsich manzel ma o 2 roky menej 😊

tykat
28. feb 2023

Mozno tym.ze moji rodicia boli od seba viac ako 10r a velmi im to neklapalo tak som nikdy nechcela ovela starsieho. Muz je starsi o 4 mesiace a ♥️👌👍
Ale nemyslim si ze u rodicov bol vekovy rozdiel najvacsi problem, skor povahovy.

babulkomale
28. feb 2023

zasadne mladsich ☝️

alexka89
28. feb 2023

@amelie2017 tak to teda hej vekový rozdiel keď pises že ona 40mlada kocka a on v 49stray paprda 😆potom by si čo písala ona 40 a on 60

vevesh
28. feb 2023

Ja s mm a svagrina so svagrom sme rovnako stari, jej muz o rok starsi od mm, aby sme boli spravodlivi. A rozdiel mame ja a muz 6 rocny. Oni sa uz pripravuju do hrobu a jednou nohou v dochodku, my este zdaleka nie sme v "polovici cesty"🤪 a teda, ked som bola mladsia, povedala by som, ze som chcela starsieho, kludne aj 20roc. rozdiel- ale vtedy som videla iba vyhody a nie nevyhody takehoto vztahu. S dnesnym rozumom by som nad takym rozdielom ani neuvazovala🙈 v rodine mame dost aj takych, kde muzi su mladsi-aj o 10 rokov- a vzdy to ma vyhody a nevyhody. Par musi byt hlavne v pohode s rozdielmi, ktore z rovnakeho ci rozneho veku vyplyvaju a neda sa povedat, ze to, co pre jeden par je ideal, pre druhy bude tiez...

zuzzinka
28. feb 2023

No ja som na starsich, nikdy som nemala ani len o mesiac mladsieho. Nevyberam si ale nejak vedome. Proste s mladsim nemam o com. Ex bol o 10rokov starsi ( mal 50 )a zatial najlepsi sex.. tak ale po tej 50 som uz trosku badala to fyzicke starnutie. Uvidime, kto a co mi pride do cesty ako dalsi 😀

zuzanockamt
28. feb 2023

Určite starších. Nikdy v živote by som si nič nezačala s rovesníkom a už vôbec nie s mladším. Prijateľný rozdiel je 5-15 rokov.

vroni
28. feb 2023

Ja len rovesníkov. Nezniesla by som staršieho, mladší by ma asi rusil, za mňa je rovesník ideálny.

xsandrax
28. feb 2023

Vždy som mala iba starších partnerov 3-12 rokov rozdiel a ak by mi to nedajbože s týmto mojim do budúcna nevyšlo, tak budem hľadať už mladšieho 😂

kvetinka75
28. feb 2023

@zuzanockamt tak ja tiež starších, mne nevadilo ani 10 rokov ale ako starnem, tak skracujem tú hranicu , už stačí starší o 5-7 rokov a keď budem mať 60 tak rovesník 😂. Mám taký pocit, že väčšina mužov je už takých usadenejších po tej 50ke. Viac sú aktívne ženy.

zuzanockamt
28. feb 2023

@kvetinka75 Ja sa nechystám partnera meniť, mám staršieho, čoskoro 50-nik, ale schová do vrecka aj o 10-15 rokov mladších.

kvetinka75
28. feb 2023

@zuzanockamt ja tiež nechcem nového ale zistila, som, že čím som staršia, tak tým viac skracujem ten rozdiel. Ja mám doma 50+ a už sa hlásia prvé problémy. Muž fyzicky robí celý život a aj v chlade, a už to začína byť vidieť.

amelie2017
28. feb 2023

@alexka89 naschval som napisala stary paprda, lebo jeho spravanim, nazormi, sposobom zivota nim aj bol, aj napriek tomu, ze mal 49. Mozno ten 60 rocny by bol stale mlady, aktivny.

mirco50
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabika0825
3. mar 2023

Tak každej žene to vyhovuje inak, ja osobne sa lepšie cítim pri staršom partnerovi. Starší myslím aj 10r rozdiel. Vlastne som mala iba jedného partnera rovesnika, to aj po 2 mesiacoch skončilo, ostatne vzťahy už iba so staršími odomňa. Ale napríklad kamoška má cely život iba mladších. Teraz má už manžela o 7 rokov mladšieho a majú aj dieťa spolu. Ale mala aj o 12 rokov mladšieho už. Skratka jej to tak vyhovuje, takze je to individuálne