Muž ma asi nemiluje

marika1918
3. mar 2023

Ahoj baby ideš sa sem vyrozprávať lebo to už ďalej nedokážem dusiť v sebe. Mám 19 rokov priateľ 20 a máme spolu 3mesačneho synčeka. Začali sem spolu žiť tesne pred mojimi 18 narodeninami nebolo to kvôli tomu že by sme to tak veľmi chceli ale on býval ďaleko a našiel si unás výbornú prácu tak sme sa teda rozhodli že si postavíme dom a začneme spolu žiť. Zo začiatku to bolo príjemné zábavné a krásne no po čase stále horšie stále menej a menej mi prejavoval lásku a mne to začalo strašne vadiť, cítila som a stále sa cítim byť menej cenná nemilovana a povedala by som že aj neatraktívna preňho. Veľa krát som mu povedala že mi to vadí že chcem aby mi dal najavo že má stále ľúbi no on stále že som sa zmenila a keď sa ho spitam že v čom tak neodpovedá. Ja už neviem ako to mám riešiť neviem čo mám urobiť aby si ma viac všímal aby ma občas aj pobozkal lebo akože ani po tej intímnej stránke to nieje bohvie čo inokedi sme spolu spali aj 3x do dňa no dnes je to 1x za 2 týždne a nejde len oto no aj keď príde domou z roboty a poviem mu daj mi pusu nikdi mi ju nedá buď povie že potom alebo niečo iné, trhá mi to srdce no už neviem čo mám robiť

marika1918
autor
4. mar 2023

Racej to tu ide už asi vymazať lebo sa tu rieši všetko možné len nie to na čo som sa pitala

bessie12
4. mar 2023

@marika1918 keď nechcem otehotnieť, tak sa všemožne chránim. Vek je len výhovorka 🤷‍♀️

mk22
4. mar 2023

@marika1918 to vážne ako 13r si mala frajera😒😅 zrejme ste si mysleli ze dospieť byt zodpovední sa dá z pondelka na utorok.
No nedá.. Vidíš sama.. Už len tým ze on, ty sa nechránite.. Mate naslapnute na veľkú rodinu..

elmivelmi
4. mar 2023

@marika1918 v 15,aj tak priskoro
Ale to je tvoja vec,len logicky ste spolu uz dlhsie a ste mladi,manzel mozno nechcel byt tak skoro otcom,ktovie ale na tvojom
mieste by som ratala,ze casom,tak co tak sa zalubo do inej.Ono tieto skore vztahy v dnesnej dobr aj skor koncia,a je to podla mna normalne,kedze muz je naprogramovany tak aby oplodnoval.A inak ja osobne nepoznam tak vela parov co od 14 tich zili do konca,to mozno kedysi byvalo,ked rozvody boli este dost tabuizovane.

komplikovana
4. mar 2023

@marika1918 mrzi ma, ze namiesto rad, sa ti tu dostalo iba vysmechu. Ak mas dobry vztah s maminou, skus sa jej opytat, ako by to riesila. Alebo sa porozpravaj s otcom, on je chlap, mozno by ti poradil ako chlapi rozmyslaju, co maju v hlavach. Ja si naozaj myslim, ze podstatny problem, je u vas komunikacia.

akiana
4. mar 2023

@amelie2017 V malych obciach na Slovensku sa to da, aj ked nevravim, ze je to rozumne. Mladi dostanu od rodicov pozemok, alebo zdedia, a cela dedina pomaha so stavbou, ziadne firmy. Navyse ak je dievca tehotne. Na Slovensku je navyse velmi lahke, dostat mensiu pozicku na stavebne materialy, netreba mat ani extra vysoky prijem.

akiana
4. mar 2023

@marika1918 “tabletky nechcem ja, kondom nechce on”, boze toto je fakt situacia, kedy deti maju deti a pustaju sa do dospelackych problemov. Neviete mat ani zodpovedne sex, ale hlavne ze treba stavat domy a robit si deti. Co ti poradim - ako 19-rocna single matka bez nicoho to budes mat setsakramentsky v zivote tazke, ale asi je to jedina moznost, ktora ti ostava. On bude mat po tebe este par frajeriek, kym emocne dospeje (od 20-rocneho chlapca sa este ziadne dospele spravanie a citenie cakat neda) a usadi sa. Dom jedine predat a rozdelit sa.

bajka16
4. mar 2023

To čo tu píšete 😀 ja osobne si myslím, že každý človek dospieva inak. Každý človek má niekde v živote ten zlom, kedy si všetko uvedomí, dospeje, a začne preberať zodpovednosť za svoje činy.
A možno práve toto, má pomôcť dospieť jej. Netreba tu vyčítať dieťa, ktoré už na svete je. Áno, nebolo plánované a nenarodilo sa do zázemia a istoty. Ale to všetko sa dá ešte spraviť.
Tým, že ju tu budete haniť a súdiť jej veľmi neporadite. Vy, dospelé, skúsené ženy. Chcela pomoc, nie hodnotenie jej života a rozhodnutí. Potrebuje sa pohnúť ďalej.

amelie2017
4. mar 2023

@akiana mozno da, ale napr. viaceri z mojej rodiny dostali pozemok od rodicov, stavali sami, cela rodina, kamarati,..ale kedze popri tom aj pracovali, vacsina prave na stavbach v zahranici, stavali domy dost dlho.
Plus teda neviem ako vy, ale 18 rocnej dcere by som isto nestavala dom len preto, lebo jej 19 rocny frajer byva daleko a nasiel si dobru pracu u nas v okoli..

beronsche
4. mar 2023

@ravador domysleny zivot? Vazne?
Ja vidim, ze s chlapom zacala byvat, nie preto, ze chceli, ale preto, ze on byval daleko.. k dietatu prisli, ani nevedia ako, nepripraveni na rodicovstvo ako jeden, tak druhy a zrazu je uz len to dieta, co ich spaja.. Dom im postavili rodicia, oni prispeli sumou 3000e.. waw..
A sice im vztah nefunguje, pocas sexu sa neochrania, ved co, nejako uz len bude, jedno dieta hore dole..

Toto nie je zodpovednosti, ani o "domyslenom zivote" a uz duplom to nie je prebrani zodpovednosti.. . oni, dvaja nezreli ludia, sputani dietatom, si len tak plavu zivotom a zatial mali to stastie, ze mali pomoc..

miadi
4. mar 2023

@bajka16 nikto jej nevycita dieta ktore mà 🤦‍♀️ ale prisla k nemu ako slepe kura k zrnu .. nechrania sa vobec a vztah sa rozpada. Tak treba poukazat na to ze to bude mat tazsie s 2-3 neplanovanymi detmi vo vztahu kde nie je spokojnost laska. Mne sa nepaci ten vysmech za jej gramatiku. Je dospela uz to moc nezmeni a nie je to podstatne. Ale to kolko mà neplanovanych deti s tym sa da nieco robit. Nie je hanba mat dve deti s chlapom co je jednou nohou prec ale rozumne to zrovna nie je.

lalenka33
4. mar 2023

@marika1918 súdime ťa podľa toho, čo tu píšeš a ako to píšeš. A okrem gramatiky ti nejde ani matematika. Otehotnela si 4 mesiace pred 18 čiže si rodila, keď si mala 18 rokov a 5 alebo 6 mesiacov, dieťa má 3 mesiace , takže 19 ešte nemáš preto je zaujímavé kedy si tú maturitu vôbec stihla. Keby si sa na základnej škole venovala učeniu a nie chlapcom, tak si mohla aj vedieť gramatiku aj sa čoto naučiť o sexe a nemusela si v tak mladom veku s bábätkom riešiť, že ťa otec dieťaťa už nemiluje. S vaším prístupom budeš o pár rokov s xy deťmi na krku vyplakávať na koni ako si na ne sama.

amelie2017
4. mar 2023

@akiana a teda, ak byval daleko, ako to, ze sa poznali od jej 13 rokov?
- to ozaj tak rychlo byvavili vsetky povolenia na stavbu domu?
- ma doma 3 mesacne babo a trapi ju, ze maju sex 1-2 krat tyzdenne a nie 3 krat za den..ako ja ked som mala 3m babo, bola som rada, ak to bolo 3 krat za mesiac..
Ale zas chapem, ze ju trapi celkove ochladenie partnera, ale v ich veku, s dietatom a s tym, ze na nom je tarcha uzivit 3 ludi mi to pride prirodzene. Ano, teraz maju vek na sexovanie 3 krat za den, ale bez dietata.

bajka16
4. mar 2023

@miadi to je už jej informovanosť a záujem. Keby chce, chráni sa aj bez kondómu a tebletiek, ktoré odmieta. Človek keď chce, hľadá spôsoby a keď nie, hľadá výhovorky. Tieto komentáre, ktoré sú akože dobre myslené, sú prudké a arogantné. Myslím, že si z nich nevezme nič. Stačí to podať inak. Aj tak ju trápi iba jediná vec, a to nezáujem partnera. 🤷🏻‍♀️

miadi
4. mar 2023

@bajka16 ako Inak to chces podat? Nech to ako chces zaobalis Jasne ze sa chranit nebude. Prudke a arogantne su vsetky odpovede ktore sa cloveku nepacia. Jedno ako su myslene. Podstata je ale rovnaka.

tosomja
4. mar 2023

@marika1918 ale veď nie ste manželmi, takže si si ho nevzala. A kedy si maturovala?

miadi
4. mar 2023

@bajka16 Nezaujem partnera sa jej snazim vysvetlit chronologicky od toho aka je ich zivotna realita. Maju spolu dieta nahodou- to nie su vycitky to je len fakt. Pozna ho roky no zil daleko. Tak ako spolu boli od 13r? Asi len cez prazdniny kedze obaja boli deti a kazdy zil inde . Zacali spolu zit az ked uz bola tehotna. Logicky keby nemali to dieta tak skoro uz by spolu pravdepodobne neboli. Lebo je ine s niekym randit a žit. Ak ti toto pride prudko arogantne ok tvoj problem. Uplne bez ironie si myslim ze postavit druhy dom je naj riesenie. Nezaujem partnera uz nechce riesit ked ju nemiluje. Tak najde ineho co zaujem mat bude. A Snad mu vydrzi aj po nahodnom tehotenstve. Clovek co sa nepouci zo svojich chyb ch zopakuje.

bajka16
4. mar 2023

@miadi ja to nevyvraciam ako fakt. Máš pravdu úplnú. Ale keď si prečítaš niektoré komentáre, povedzme si pravdu, príjemné niesu. Ty sa snažíš poradiť aspoň slušným spôsobom. Avšak ju to zrejme nezaujíma a fakt, že by mali ísť od seba čo časom určite pôjdu nepripúšťa. A zas tak zle sa mať nemusí, aj keď ostane sama s dieťaťom. Život sa nekončí

zuzu1986
4. mar 2023

@marika1918 fúú to bola rýchlosť za pol roka postavený dom

lalenka33
4. mar 2023

@tosomja ona žiadnu maturitu nemá, jasne píše, že v júli 2022 mala 18 rokov v tom komentári zároveň klame, že vtedy bola v 3ťom mesiaci pretože v inej diskusii píše, že rodila sekciou po termíne koncom novembra, matika 0 bodov, a riešila diskusiu s tehotenským príspevkom, kde písala, že v 2022 skončila strednú školu, čiže 3 ročnú bez maturity.
Nerozumiem, k čomu su dobré tieto klamstvá v diskusiach, kde sa dá všetko dohladať.

karolinakr
4. mar 2023

ked uz teraz mate problemy, v prvom rade chraneny sex..ked ti teraz lezie na nervy-pri 2 detoch ho uz zabiješ asi..zrejme nedozrel na dospeleho, v tom veku to je normalne..Ja som ako 18 ročna riešila uplne ine problemy. Do tej role treba dospieť vekom alebo skusenosťami..Neviem, či si spominala, či si romka, ale všimla som si veĺa mladych dievčat takychto s frajerom aj s 2 deťmi.Takže mňa to moc neprekvapuje, ked to niekto takto citi...Dozriet musite za pochodu

gabika0825
4. mar 2023

@marika1918 prosím tá neklam. 19 ročná s 20 ročným si postavia dom za rok 😀 3 mesačne dieťa ale otehotnela si pred 18tkou. Chod sa radšej učiť matematiku.

akiana
4. mar 2023

@amelie2017 Ved vravim, ze za rozumnr to osobne nepovazujem, iba narazam na to, ze sa to da pri istych okolnostiach

marika1918
autor
4. mar 2023

@miadi skade ty to prosím ťa máš že sa nechráni ? Hovorí ty niečo prerušovaný sex ? Nato netreba ani kondóm ani tabletku

amelie2017
4. mar 2023

@marika1918 predpokladam, ze pri praktizovani tej prerusovanej suloze si otehotnela...ako druh ochrany by som to nebrala.

miadi
4. mar 2023

@marika1918 to nie je chranenie sa. Ved z toho mas neplanovane teho. Hovori ti nieco kvapocky lasky? My na tejto metode frcime s muzom 10r deti mame planovane ked sme ich chceli no berieme to tak ze Keby sa pritrafilo nahodou tak v pohode. Lebo nas vztah je na tom dobre. ( a tak malo sexu ako mate vy mladi sme este nikdy nemali ) Tebe niet pomoci . Ale sak rodicia to nejak vyriesia za teba zas . Takze vlastne nemas problem . ( naco mat nechraneny sex Aj ked len 2x za mesiac s muzom co ta nemiluje?

lavinis
4. mar 2023

@marika1918 no s týmto pristupom budeš mať do 30tky tých detí 10. 🤦‍♀️

miadi
4. mar 2023

Ochladol Este nez sa dieta narodilo po par mesiacoch spoluzitia . Lebo az vtedy ta spoznal a uvedomil si ze si ina ako si myslel, Proste prisiel o tie zalubene iluzie . Nemiluje ta miloval len tu predstavu co si o tebe urobil. A to co sa cloveku pacilo v 13ke sa mu uz nemusi pacit v 20ke. Ono to bolo cele ine a lahke kym ste spolu nežili. Keby ste nemali dieta uz by ta nechal pred 5mesiacmi ked mu to docvaklo. Hovorim ti od zaciatku takto sa milujuci muz nechova . Ty Musis prosit o pusu pohladenie .. a on ti povie ze ho nebavis.

elmivelmi
5. mar 2023

@marika1918 prerusovany sex je ochrana tak na 50% To je dost slabe.

kubkovamama
5. mar 2023

Ak by slečna neprezradila,že je Rómka,pristupovali by ste k nej úplne inak.