Muži, poraďte mi, prosím!

14. dec 2023

Ahojte potrebovala by som radu od mužov. S tym mojim sa chcem porozpravat o nasom intimnom zivote. Nastal u nas v tejto oblasti upadok a skratka odcudzili sme sa. Pre mna tato frekvencia co mame teraz je nedostacujuca a tiez by som privitala viacej snahy. Nikdy som so ziadnym chlapom nic taketo nemusela riesit preto ziadam o rady ako mu to povedat aby sa nezdul

madeincssr
14. dec 2023

Za mňa milo, vľúdne, nevyčítavo a pýtať sa ho, ako to vidí on. A začať rozhovor, keď je k tomu vhodná atmosféra, obaja v dobrej nálade, príp. v prítmí, na gauči, v posteli len tak rozprávajúc sa.

madeincssr
14. dec 2023

A skús ho nejako decentne, nevtieravo trošku zvádzať (neviem čo má rád). Netlač na pílu, buď zvodná, ale plachá, nie celkom dostupná.

madeincssr
14. dec 2023

Nemôžete si spolu urobiť niekde na príjemnom mieste (wellness, termál) aspoň predĺžený víkend na 2-3 noci? Romantická atmosféra, krátke dni (viac tmy 😉), pritúlite sa, nejaký dobrý drink, porozprávate o pekných veciach, pospomínate...

autor
14. dec 2023

@madeincssr dakujem pekne za rady a bohuzial nemozme ja som rada ze si najde cas aspon 20 minut na ten rozhovor ma tohi vela plus mame babatko ktore nemozme nikam odlozit

888elizabeth
14. dec 2023

Ahoj, skús ako záchranu ešte možno knihu Ako pochopiť a zmeniť vzťahy od Michala Drienika. Ja som ju počúvala v audioformáte a otvorila mi oči. Mali sme doma asi rovnaký problém. Ja som niečo prehliadala a nevedela som o tom. Našťastie môj muž bol ochotný dať knihe tiež šancu a potom sme sa konečne zosúladili.

autor
14. dec 2023

@888elizabeth dakujem velmi pekne skusim

karolinakr
15. dec 2023

čo to znamena zduť sa? prečo mu to toleruješ? máš nejake potreby, maš plne pravo vyjadriť sa k nim, takisto ako ti tu chlapi radia, ked ma muž s tebou nejaky problem, ma ti to povedat milo, s nehou, uctou a nevtieravo..prebieha u vas takato komunikácia?

888elizabeth
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
foterlotor
18. dec 2023

Muz sa zduje ked sa chces rozpravat o tom ze potrebujes viac sexu? To nie je normalne. Zdravy muz ktoreho pritahuje partnerka neodmieta sex.

karolinakr
18. dec 2023

@foterlotor to musi byť hrozne mať taku haklivku, nielen že ti nedopraje sesx, ale ešte sa zduje ked ho oňho žiadaš
Potom tu boli temy, že dvaja nemali sex 8 rokov, iba rukou a žene to vrtalo v hlave, ale bala sa ho spýtať, aby sa neurazil
Alebo, že iny fajčil vela marihuany, už sa mu nepostavil , a žena sa ho bala upozorniť, aby jeho ego neutrpelo
Alebo jeden chcel iba fajku 5 rokov 3x do tyždnam a že ked sa zoberu po 5 rokoch, z naboženskych dôvodov, a ona suhlasila, pritom on sa jej ani nedotkol
toto sú ženy, mile, empaticke a blbé 😅

pralinka25
18. dec 2023

@karolinakr ze mne tieto skvostne temy unikli som v uplnom soku 😀

inak ja mam asi stastie ale ja som nikdy este vo svojom zivote nestretla ziveho chlapa co by sa zdul ze jeho zena chce sex.

on s tebou autorka rozpravat o tom nechce. ak by to chcel riesit tak to urobi. chlapa co nieco chce nezastavi ani mount everest. prebehol by ho v slapkach ak by chcel vas problem vyriesit.

foterlotor
18. dec 2023

@karolinakr su to haluze. Hlavne ked to roky trpia a beru ako normal vec. Opakujem to tu dokola: muzi/zeny trpia v chorych vztahoch a potom cast ludi zije osamote pretoze si nevedia najst partnerov. 400 prispevkov mesacne ako muz nechce sex. Halooo ja chcem aj 2x denne a nemam. Piste 😁

karolinakr
18. dec 2023

@foterlotor 😂 😂

pralinka25
18. dec 2023

@foterlotor to su tie paradoxy zivota. je to absurdne. ked otvoris kona a 4 temy o tom ze muz nechce sex a 4 temy o tom ze zena nechce sex. tusim by mali zvazit podsekciu zoznamka odmietnutych 😎

j_m
18. dec 2023

@pralinka25
😂… uvažoval som nad témou “Zoznamka”, ale Tvoj je vhodnejší… 😂👍

madeincssr
18. dec 2023

Ľudkovia, začína to tu byť zábavné! A tak milo a rafinovane (jemne eroticky), Svěrákovsky.

pralinka25
18. dec 2023
foterlotor
18. dec 2023

@pralinka25 ok budem zakladajuci clen, hlaste sa zakladatelia, do nedele 😀

pralinka25
18. dec 2023

@foterlotor provizia nebude? 😀 ja budem mat asi vstup zakazany ked som taky odfajc este nedostala 🙄

karolinakr
18. dec 2023

@pralinka25
@foterlotor nezúfajte,jeden chalan si tu našiel milenku

pralinka25
18. dec 2023

@karolinakr fakt?
no ja nikoho prave nehladam som rada ze stiham to co mama doma 😝

karolinakr
18. dec 2023
foterlotor
18. dec 2023

@pralinka25 provizia? budes mat prednost u mna 😄

foterlotor
18. dec 2023

@karolinakr tak podla mna to nie je nic nezvycajne... prave naopak pri tom mnozstve ohrdnutych zien. Mne teda este ziadna nepisala 😀

j_m
18. dec 2023

@karolinakr…“ nezúfajte,jeden chalan si tu našiel milenku”
👀 aj ja chceeem 😂 (a napr. nie sme ďaleko od seba) 😉😃

autor
18. dec 2023

@foterlotor
@karolinakr
Baby zas taky extrem to u nas naozaj nie je haha🤣 ja len viem ze to je pre chlapov citliva tema a nechcela som sa ho dotknut preto som sa pytala o radu... btw rozhovor uz prebehol celkom v pohode aj sme prisli na to o co mohlo ist aj ine veci sme prebrali no v poslednom case skratka na nas oboch toho bolo vela asi

j_m
18. dec 2023

@autor … no daj 😂…👀

pralinka25
18. dec 2023

@foterlotor prosim ta. by som ta raz dva vyliecila z toho, niekoho chciet. ja som len na vlastne riziko (ako to byva pri reportazach ze nevhodne pre citlive povahy 😝)
vies co, budem tienovy spoluvlastnik. jeden nikdy nevie co prinesie buducnost 😉

pralinka25
18. dec 2023

autorka: super. inak len taka mala rada - nedovolte nicomu byt na prvom mieste. vo funkcnom vztahu by ste vy mali byt na prvom mieste, potom deti, zbytok rodiny priatelia a az nakoniec vsetky ostatne radosti a povinnosti. radsej si najst na seba cas a natriet len chleba s pastetou (obrazne povedane) ako uprednostnit 3 chodove menu ale nestihnut si najst na seba cas. niekedy ludi mnozstvo dennych povinnosti tak zomelie ze si ani neuvedomia ako daleko zrazu od seba su.