Najromantickejšie rande

11. nov 2022

Aké najromantickejšie rande/výročie ste zažili?

cyberk
11. nov 2022

Nase prve rande, bol halloween, hrali sme PSko v jednom pub-e .. od vtedy kazde nase vyrocie (chodenia) travime pri vinku, svieckach a PSku 🙂 ..

kiki68
11. nov 2022

V Thajsku v Bangkok na rooftop bare a s drinkom v ruke sme sledovali prichadzajucu burku, Joj romantika dzeci moje 😀😻😀

susy5
11. nov 2022

@cyberk co je PSko

petricka22
11. nov 2022

Pre mna bola najvacsia romantika ziadost o ruku, skoro ako z romantickeho filmu 😀 a potom som si celkom v dobrom romantickom duchu uzila aj svadbu. Ale uz som aj rozvedena 😁 no co uz zivot ide dalej a prinasa nam stale pekne chvile…

susy5
11. nov 2022

@petricka22 aj mna poziadal romanticky o ruku... robila som vtedy casnicku a niesla som z kuchyne 2 pizze v rukach :D :D tiez uz som rozvedena 😀

adriana2109
11. nov 2022

Žiadosť o ruku v Paríži na večernej plavbe po Seine ❤️❤️ rovno pri blikajúcej eiffelovke 🥹 ako z filmu 🙂 svadba nás ešte len čaká 😊

sergejj
11. nov 2022

@petricka22 isla by si do toho opat? (Nie nemyslim somnou 😀)

janai1
11. nov 2022

@susy5 playstation

susy5
11. nov 2022

@janai1 no to uz ano.. to je romantika tiez :D :D

petricka22
11. nov 2022

@sergejj svadba? Este raz by som to skusila. Stale verim, ze to moze byt ten pravy. Ale ten moj sucasny sa k nicomu nema 😀🤷‍♀️

tortelinka
11. nov 2022

@adriana2109 tak presne tomu som sa chcela vyhnúť, žili sme v Parizi dosť dlho a vždy som hovorila, že väčší gýč ako požiadať o ruku na eifelovke neexistuje. Manžel to urobil neskôr, na útese v Normandii, nikde nikto, romantika

adriana2109
12. nov 2022

@tortelinka Navštíviť Pariz bol môj sen a išli sme tam na moje narodeniny pre mna to gýč jednoznačne nebol 🙂 sle každý ma iný vkus a názor 🙂

petricka22
12. nov 2022

@adriana2109 moju kamosku zobral jej frajer asi na prve rande (poznali sa ale uz pred tym, len nerandili) do Pariza. Nevedela, kam idu, mala si len zbalit veci na par dni a zobrat pas. No za mna mega romantika. Chcela by som zazit 😀 za mna to gyc tiez nie je 😉

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana2109
12. nov 2022

@athom nerozumiem čo ma ta rubrika s tým spoločne? 🙂 letenky,ubytko sme platili každý za seba ak narážate na financie 🙂

athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana2109
12. nov 2022

@athom @athom aha tak 😂 za nás určite nie chodíme spolu 7 rokov z toho 3 roky spolu bývame a otvorené sme sa rozprávali na tému financíi keď budem s dieťaťom doma a pod. celkovo ako to bude fungovať 🙂 dokonca som pred mesiacom prišla o prácu ,poberám dávku v nezamestnanosti čo je oproti môjmu predošlému príjmu minimum a snúbenec odomna nechcel ani za nájom, ale aspoň niečo som prispela lebo by mi to nedalo 🙂 podľa mna je to všetko o vzájomnej dohode,treba sa dopredu porozprávať aby obe strany vedeli predstavy a očakávania toho druhého.
Takisto je podľa mna veľká výhoda to,že už spolu bývame v jednej domácnosti.

elam1234
12. nov 2022

Romantika ? A to je čo ? 😂😂😂

vecicky1805
12. nov 2022

No …každý si predstavuje romantiku inak..každý trávi čas rád inak..sme už spolu viac rokov tak všetko nepamatám, ale asi najviac žiadosť o ruku taká úplne obyčajná - pozerali sme film zaspala som, potichi ma normálne v tme prebudil a kľačal tam s prsteňom..romantické na tom bolo pre mňa to, že to bolo vo 4. Ročniku na strednej (keď som sa po čase pýtala že ako ho to napadlo takého mladého tak skoro 😂 povedal že hneď vedel že chxe byť so mnou celý život) - brať sme sa nemuseli..

vecicky1805
12. nov 2022

Ešte na pobavenie dodám že našim to moc romantické neprišlo 😂😂😂