Navodenie chute na sex

vasjar
3. sep 2023

Som po druhom pôrode, malý ma 5 mesiacov už a skúšali sme to iba raz. Nepáčilo sa mi to, taky hnus som k tomu mala. Vôbec ma neláka chuť na sex, už len pomyslenie na to má odrqdza a vidím na manželovi ze ho to trápi Poradte mi, ako sa opäť do toho dostat

h2
3. sep 2023

@vasjar Dojčíš? Ak áno, tak je to hormónmi a je to úplne normálne. Po skončení dojčenia sa to veľmi pravdepodobne dá do normálu.

vandicka7
3. sep 2023

Hormony dokazu vela. To z toho si nic nerob, chce to myslim len cas.

sergejj
3. sep 2023

@vasjar 1x za 5 mesiacov. Chudak chlap. 🫣

sergejj
3. sep 2023

@h2 jedine zeby nie. Aj take zeny su. 😀

h2
3. sep 2023

@sergejj Môže byť. Preto som napísala "veľmi pravdepodobne". Lebo určite je vyššia pravdepodobnosť, že sa to do normálu dá, než že nie.

janka1011
3. sep 2023

@sergejj žena pred 5 mesiacmi rodila, stará sa deň noc o 5 mesačne dieťa, ale chudák je ten chlap...no veď ako ináč 😉

sergejj
3. sep 2023

@janka1011 to ked si za 5 mesiacov najde az jeden den tak chudak je. 😉

h2
3. sep 2023

@sergejj A tá žena nie je chudera? Tiež nemá viac sexu, než ten chlap. A na rozdiel od neho si ani ten jeden sex neužila. Ona ako k tomu príde? Tiež nie je šťastná, že sa jej to stalo, nemyslíš? ☹️

marca12
3. sep 2023

@janka1011 prepac,ale naozaj je chudak. Aby si za 5 mesiacov nenasla cas ked aj na rychlovku? Netreba zabudat,ze nie je len otec,ale aj muz. Potom sa necudujme,ze koncia vztahy,ked porodom zeny zabudnu byt manzelkami a chlap je na druhej kolaji. Nevravim,ze to musi byt intenzitou ako predtym,ale ako sa ma citit muz v takomto pripade? Ze ho zena vyuzila na splodenie deti a teraz bude sluzit uz len na prinos penazi a tam jeho život konci?

janka1011
3. sep 2023

@marca12 päť mesiacov od pôrodu nie je ešte tak strašne veľa. Každý normálny, opakujem normálny chlap to vie pochopiť a nemá s tým problém. Život nie je len o tom jednom. A tu nejde o to, že si nenašla čas, prečítaj si lepšie príspevok.

@sergejj no keby tak chlapi mohli rodiť...hneď by bolo po hrdinstve...

h2
3. sep 2023

@marca12 Ale to nie je jej rozhodnutie, že teraz stratím chuť na sex. Sama je z toho nešťastná a pýta sa, ako tú chuť znovu získať. Trošku nefér od teba, že jej píšeš, že chlapa využila na splodenie detí. Určite si dieťa spravili z lásky a že si to plodenie užili.

marca12
3. sep 2023

@janka1011
@h2 napisala som to nemozne,to je pravda. Nemyslela som s tym plodenim konkretne,ze to tak bolo,ale ze aj tak to moze chlap brat. A samozrejme,ze normalny chlap to pochopi,ale aj ten normalny chlap sa potrebuje citit,ze je ziadany. A je fajn,ze hladaju riesenia.

2006_1211
3. sep 2023

@vasjar aj ja som 5 mesiacov po porode, nekojim, a tiež nemám chut na sex ani ja neviem co mam robiť

vasjar
autor
4. sep 2023

@h2 áno kojím,

vasjar
autor
4. sep 2023

@janka1011 ďakujem 😘

miriam11
4. sep 2023

@sergejj okrem hlúpeho komentu si aj niečo poradil?

sk4nk
4. sep 2023

Som v rovnakom pate ale na opačnej strane😪 Je úžasné, že situáciu vnímaš a chceš ju riešiť. Mrzí ma, že ako obvykle, si sa tu okrem kontraproduktívneho dotazovania k ničomu nedopracovala. Ani ja nemám návod ako ti pomôcť.......ale určite by som na tvojom mieste vyskúšal hračky pre teba samú a skúšať nechuť prekonať na začiatku aspoň hraním sa sama so sebou - a určite nejaké afrodiziaká a zmenu prostredia - vypadnúť niekam úplne mimo bežného prostredia a problémov.......Hlavne to rieš a nečakaj, že sa udeje zázrak a všetko sa spraví samo, lebo nemusí. My sme mali za 4 roky od splodenia syna sex menej než 6x. Priateľka cíti vyslovenú bolesť keď na to príde. Snažím sa byť chápavý a byť jej oporou no aj tak som na tom kvôli tomu psychicky zle, mám výkyvy nálad a keď ma to zlomí hocikedy si poplačem. Proste len bojuj, keď ho ľúbiš nenechaj ho trpieť!! 🙏✊

vasjar
autor
5. sep 2023

@sk4nk ďakujem, veľmi pekne ste to napisal