Nedosiahnem vaginálny orgazmus

3. apr 2021

Ahojte. Mam problem. Neviem dosiahnut vaginalny orgazmus. S priatelom sme spolu uz 2 roky a vyskusali sme vsetky mozne polohy, proste vsetko. Ja si to uzivam, je to dobre ale orgazmus dosiahnut proste neviem. Ono to problem ani tak nie je, pretoze mi priatel neda pocitovat to, ze by to problem bol, vzdy ma uspokoji jazykom a prstami, problem s tym nema. Lenze ma to znepokojuje. Da sa takto zit s partnerom navzdy? Ked ma vzdy po sexe uspokoji len jazykom?

ruzasipova
3. apr 2021

Na to si musis odpovedat sama, ci da. A je to problem len s tymto partnerom, ci s kazdym?

stela1996
4. apr 2021

Sex nieje vsetko, vztah musi stat na inych pevnych zakladoch 😉 (kukni kolky muzi si nasli milenky koli sexu a aj tak nakoniec zdupkali s placom naspat ku zene... a poznam mnoho takych..)
takze ak vam to vo vztahu klape, neviem co riesis🤦🏻‍♀️🤷‍♀️

simsalabim
4. apr 2021

Ja osobne v tom neprekonatelny problem nevidim. Dolezite - podla mna - je, ze chce a vie ta vie uspokojit inak. A ak je pre teba dolezite mat orgazmus pri styku, mozno by ste mali popracovat na tom, aby bol klitoris drazdeny aj pri styku - rukou tvojou ci jeho, alebo nejakou hrackou...

betty_image
4. apr 2021

Ak máte dobrý sexuálny život, tak nechápem, načo to riešiš. Možno to príde samo, popr. vyskúšaj nejakú hračku, možno orgazmus zažiješ až časom.

lucia851
4. apr 2021

Ja už 18 rokov neviem dosiahnuť vaginálny orgazmus a neriešim to. Ty chalani pred manželom o tom nevedeli a manželovi to nevadí. Kúpil mi vibrátor a mam len klitorisovy orgazmus

moonlight1210
4. apr 2021

Vaginalny vobec nie je tak standardny, ani casty, ako by sa zdalo. Takze si v tomto normalna zena.

Niektore ho nezaziju vobec.
Niektore iba parkrat za zivot za specialnych okolnosti (poloha, uvolnenie, aktualny citovy vztah k partnerovi, hoci aj alkohol).
Ine ho maju vzdy.

Akoze je to uplny iny pocit, aj level zazitku pre zenu, to hej. Ale ked vaginalny nie je, tak nie je.

Skuste polohy, uvolnenie, predohru. Tazko povedat, co ste uz skusili.
Skus trenovat s vibratorom, lebo aj ta senzitivita svalstva na to sa musi u niekoho jednoducho najprv vypestovat.
Skusaj trenovat svaly cvikmi (benefit bude, ze aspon nebudes mat problemy s inkontinenciou, ked uz nic ine.).
Mozno to pomoze.

ebaz
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lindusss2016
4. apr 2021

@lucia851
@moonlight1210 myslim, ze autorka nevie dosiahnut ziaden orgazmus pocas klasickeho sexu.

moonlight1210
4. apr 2021

@lindusss2016 este je mozno problem, ze si este sama “neklikla na mysku”. Mozno by to tiez pomohlo.

lindusss2016
4. apr 2021

@moonlight1210 pravda 😁

natyreggae
4. apr 2021

Ahoj..mám rovnaký problém tiež ale mne to neprekáža🙂priateľ ma dokáže uspokojiť tiež prstami a jazykom aj počas sexu takže nepotrebujem vaginálny 🙂aj keď vyskúšať a zažiť niekedy by som to určite chcela ale keď nie, tak nie😀🤷‍♀️nepotrebujem to moc

renatavlkova
13. máj 2021

Skuste orál vrámci predohry.Aj poloha zozadu je dosť v tomto super.Je aj dosť iných polôh,treba skúšať

lucia851
13. máj 2021

@lindusss2016 ani ja neviem dosiahnuť žiadny orgazmus počas sexu. Ja len klitorisovy a aj to iba s vibratorom

lindusss2016
13. máj 2021

@lucia851 nuz pravdepodobne sa nevies pri sexe s muzom poriadne uvolnit. Sak na neho sadni a hyb sa tak, aby to tebe robilo dobre. Ak to ide s vibratorom, musi to ist aj s penisom, len treba zahodit zabrany

lucia851
23. jan 2022

@lindusss2016 s vibrátorom to ide ale iba ak si ho priložím ku klitorisu. Ja inak vnútorný orgazmus nemám vôbec ani keď sadnem na muža. Ja som ani predtým s inými partnermi nemala

klarakozickova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucia851
9. jan 2023

@klarakozickova ja som mala už niekolko partnerov a ani raz som nemala orgazmus