Okorenenie vzťahu

23. máj 2020

Ahojte, s priateľom mame krásny vzťah, aj keď po tých rokoch to je miestami stereotyp.
Čo sa týka sexu mame ho 4-5 krát do týždňa. Porozprávať sa tiež vieme len by som chcela vniesť do vzťahu niečo nové. Nejako ho príjemné prekvapiť, čo mi odporúčate? Čo sa týka sexu, robili sme už všeličo. Proste ho chcem nejako ohúriť ako keď sme sa spoznali.

sunny8
23. máj 2020

Choď ku kadernícke manikerke kúp si niečo nové na seba vyupratuj celý dom/byt príprav nejakú luxusnú večeru so sviečkami a urobte si pekný večer 🙂 alebo choďte niekam von robte to čo bežne nerobíte

autor
23. máj 2020

@sunny8 to je to že všetko toto robíme, síce na večery sme neboli dlhšie kvôli pandemii, dobrý nápad, ďakujem 🥰

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liz_lemon
23. máj 2020

@sunny8 vacsina muzov si na zene nevsimne nove vlasy, a uz vobec nie manikuru a oblecenie 😂

tenerifka
23. máj 2020

prived kamosa do trojky, zostane naozaj ohureny a prekvapeny, iskry budu len tak lietat, a mozno aj ine veci

autor
23. máj 2020

@tenerifka to by bol cirkus 😂😂😂

tenerifka
23. máj 2020

ved o to ide, bude sranda

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eliska13
23. máj 2020

Veď ty vieš čo ste robili, skúšali.Mna by zaujímalo či aj chlapi si robia také starosti ako okoreniť vzťah😅zober ho do prírody a tam ho zved nech máte aspoň zmenu miesta😂

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny8
23. máj 2020

@perdulka7 no žiaľ vo väčšina vzťahov nie je v dnešnej dobe 🙂 žena slúži len ako stroj na zarábanie peňazí na upratovanie a varenie

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. máj 2020

@perdulka7 my to máme rovnako, ku kadernícke chodím každé dva mesiace, tak isto nechty každý mesiac, s upratovaním to mam ja na starosti ale on vysáva, variť ja navarím ale on lebo ho to baví takže za to som sa pýtala že ako inak na to, aby bolo niečo nové vo vzťahu, ale nechcem žiadne extrémy, rozmýšľala som o privatnom wellness ale teraz počas tohto čo sa deje tak sa nedá..

autor
23. máj 2020

Oprava *ja nevarím ale on... No samozrejme že mu pri tom pomáham

sunny8
23. máj 2020

@perdulka7 nemám žiadny vzťah 🙂 ale videla spm za svoj život skutočne dosť .. ako v mojej rodine tak aj mimo nej .. hlavne to ako si muži nevážia ženy a majú ich doslova za slúžky ..

iwesska
23. máj 2020

Podla mna kazdy vztah najlepsie okorenia deti🤣 Zo sexu 4-5x tyzdenne bude 1x za dva tyzdne,to bude takaaa zmena😂

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. máj 2020

@perdulka7 tak to musel byť zážitok 😂 my zas v prhlave sme to robili na to nezabudneme nikdy 😂 a to bolo naše prvé milovanie, pekne romantika pod hviezdami a v prhlave 😂

daganov
23. máj 2020

@liz_lemon ale väčšina mužov by si určite všimli poškriabané auto

sunny8
23. máj 2020

@perdulka7 Nehovorím ze sa tak niekto chova ku mne. Ale napr môj otec môj dedo môj ujo všetci sú takí k manželkám. Ako som spomínala ja vzťah nemám. Čakám na toho pravého a do vzťahu sa nevrham. To radšej budem single ako riešiť také problémy .. tak mi to vyhovuje .

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daganov
23. máj 2020

@sunny8 tak potom asi žiješ v inom svete, alebo sa možno utesujes tým, že veď aj ostatné ženy majú nožov k ničomu, no ja mám opačnú skúsenosť a to som určite staršia, ako ty. Ak sa žena pasuje do role slúžky, tak sa k nej aj ako k sluzke muž správa. Nechápem, prečo by žena nemala ostať zaujímavou, zvodnou a najmä upravenou aj po svadbe.

sunny8
23. máj 2020

@perdulka7
@daganov
Ja osobne vnímam vzťah ako niečo čisté hlboké duchovne .. ako dve spriaznené duše ktoré zvládnu všetko dopĺňajú sa vedia vnimat jeden druhého aj bez slov. Romantika na dennom poriadku. Úlohy pre fungovanie domácnosti rozdelené spravodlivo. ... Nehovorím že ja zle vnímam vzťahy len som v realite nevidela to čo túžim vidieť 🙂 ale to je ich život nie môj.

mirage
23. máj 2020

@sunny8 cize sa ma narobit.. upratat cely dom, navarit, este sa vyfintit.. akoze, ani by ma nehlo.

sunny8
23. máj 2020

@mirage iné ženy píšu že to má byť samozrejme ty že by ťa ani nehlo 😂 no koniec. To bol iba tip vôbec to nemusí robiť ak ju to stojí toľko úsilia ..

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunny8
23. máj 2020

@perdulka7 Nakoniec každý rozumie aj tak len to čo chce však ? Keď je autorka založená takto "prízemné" ako si to nazvala tak som jej odporučila veci ktoré ženy bežne robia keď chcú okoreniť vzťah. Nehovorila som že by som to urobila ja sama takto. Sú ženy a ženy .. niektoré to robia bez dôvodu bežné raz do mesiaca iné to nerobia lebo je to pre nich prílišná námaha a niektoré vôbec nie sú na také veci ako manikúra kaderník a pod .. ničím som si neodporovala. Hovorila som že vo svojom okolí vidím len také vzťahy že žena je služka má zadávať peniaze. Nehovorila som že ja žijem v takom vzťahu. Ako som spomínala nemám vzťah. Len o nejakom snívam a radšej si počkám ako sa trápiť v "obyčajnom" vzťahu a riešiť takéto "prízemné" veci. Nerozumieš - nemusíš. Maj svoju pravdu a ja svoj pokoj. Pekný večer prajem

perdulka7
Odpoveď bola odstránená
Zobraz