Orálny sex

xnatalkax
27. sep 2021

Prepáčte za chulostivu otázku. Ale nemám sa ským o tom porozprávať a chcem vedieť váš názor. Môj partner ma nechce orálne uspokojiť, a keď ho už na to nahovorím tam mi tam fúka a neviem čo ešte a vyhovára sa že nevie pri tom dýchať… pritom on fajku odomňa vyžaduje. Aj som mu to niekoľko krát povedala ale on že veď ty to nemáš rada, no jasné ked sa ani nesnaží aby mi bolo príjemne pri tom. A že to je fuj.
Prosím hlúpe komentáre si odpustite, celkom ma to trapi .. 🙏

kittykat22
27. sep 2021

Je mu blbe povedat, ze ti ten oralny sex nechce robit. Hlavne ked on ho od teba vyzaduje. Mozno by si mala zmenit frajera. Ked oznamis, ze ti nerobi problem robit oralny sex, tak si mozes len sadnut a preberat 🙈😀 ono to moc zien robit nechce. Bude o teba obrovsky zaujem 😅

nevenka
27. sep 2021

Tak ja pridam este nasu skusenost,...teda, ja to mam velmi rada, aj moj muz, on este radsej. Lenze ja mam dost caste zapaly a teda som nachylna na akekolvek zmeny v bakterialnej flore tam dolu, takze som to viac menej tak potichu zatrhla. Aj bez toho dost trpim a musim uzivat nejake probiotika. Mam problem s imunitou. Ale mame sa radi a uzivame si to "normalne", sem tam to skusime...No ja som teda hotova za chvilku takymto sposobom. Nefuka mi tam teda 😅..Jemu sa to nechce a preto robi veci, aby Ti dokazal, ze to nevie, nechce, je mu to hnusne, nebavi ho to. Toto podla mna nie je vobec dobre. My sme spolu 18 rokov a stale nas to bavi. A teda mame radi rovnake veci, to je zasadne. Mozno pre niekoho nuda, no anal ani jednemu ku stastiu nechyba. Chvala Bohu. Zaklad je podla mna najst si kompatibilneho partnera v tomto smere. Neviem si predstavit, ze by ma mal do niecoho nutit alebo ja jeho. Akoze urobim niekedy nieco, co mi posunie hranice, ked nevyskusas, nevies. Ale nutit? Uff...

0silvia0
27. sep 2021

@kittykat22 rozmyslam, kde to ma oznamit😁🤪

kittykat22
27. sep 2021

@0silvia0 tinder? 😅

xnatalkax
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mareri
27. sep 2021

a ty ho oralne uspokojiš? Nepremyšlali ste pri tom použit lubrikačny gel na oralny sex?

karolinakr
28. sep 2021

@mareri ona jeho ano, on to jej nechce, a teraz otazka od Hamleta, ako dalej .."byť či nebyť"

essenceee
3. okt 2021

ja by som mu tiež nerobila oral ked on ho nechce robit, mne. Lenže potom taketo hašterenie nikam nevedie.

heisenberg
6. okt 2021

@xnatalkax aj ja chcem takú ženu 😔

mareri
31. okt 2021

tak mu narovinu povedz, že ked možeš ty jeho, tak može aj on teba. Že to jednostranne nefunguje.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xnatalkax
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karolinakr
4. nov 2021

@xnatalkax Ako ste pokročili od posledného príspevku? Zlepšilo sa niečo? Či po starom?

natalienka12
4. nov 2021

@xnatalkax Sklamem ťa, ale bohužiaľ v tomto sa nikdy nezmení. Buď sa s tým zmieriš alebo…tam su dvere.

gloria31
4. nov 2021

@xnatalkax nerob fajku ty jemu a je vybavene

xnatalkax
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xnatalkax
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
natalienka12
5. nov 2021

@xnatalkax Ahaa tak panko to rad, ale tvoja je fuj

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
xnatalkax
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fleur1111
5. nov 2021

@xnatalkax myslím si, že je sebec. Pokial ta miluje, mal by brat ohľad na to čo sa páči aj tebe a nie len to, po čom túži on. Ak nie je na jeho strane žiadna prekážka prečo ti to nechce robiť, zrejme sa mu len “nechce” ti dopriať.

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
fleur1111
8. nov 2021

@brembo teba to musí strašne trápiť 🙈