Orálny sex

xnatalkax
27. sep 2021

Prepáčte za chulostivu otázku. Ale nemám sa ským o tom porozprávať a chcem vedieť váš názor. Môj partner ma nechce orálne uspokojiť, a keď ho už na to nahovorím tam mi tam fúka a neviem čo ešte a vyhovára sa že nevie pri tom dýchať… pritom on fajku odomňa vyžaduje. Aj som mu to niekoľko krát povedala ale on že veď ty to nemáš rada, no jasné ked sa ani nesnaží aby mi bolo príjemne pri tom. A že to je fuj.
Prosím hlúpe komentáre si odpustite, celkom ma to trapi .. 🙏

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
radanadzlato
17. nov 2021

Ak od vás vyžaduje vás partner orálne uspokojenie, myslím, že by mal to isté urobiť aj pre vás. Nechápem, čo by malo byť na tom fuj ak človek dodržiava potrebnú hygienu. Fajka pre neho fuj nie je ale keby mal uspokojiť vlastnú partnerku to už je fuj? 🤷‍♀️ popravde ja by som si s takým partnerom asi veľmi nerozumela.

radanadzlato
17. nov 2021

fúkať do vagíny by určite nemal, je to nebezpečné, takisto nechápem aký má problém s dýchaním, pokiaľ viem robí sa to jazykom a pritom kľudne môže dýchať nosom

kireb
4. sep 2022

@xnatalkax tak je to blbe aby si sa ty prosila a hovorila mu čo by si chcela .. treba si nájsť druhého priateľa . ktorý si ta vychutná 😃😉🤭