Partner má so mnou problém pri sexe

21. nov 2020

S priatelom sme 3 roky a z toho 1 a stvrt roka sme bez sexu. Nie z mojej strany ale vlastne neviem. Ked som tuto temu otvorila povedal najskor nemal chut potom skrz pracu potom ze som dost pribrala ( co je pravda) a navyse mu vadilo ze som pri sexe sa krutila a vseljak ptehadzovala alebo som sa smiala. Ale je dost obdareny a ja nie som dost vzrusena boli ma to a nevie to pochopit ze si hladam vhodnejsiu polohu. Boli ma ked ide cely do mna nadoraz dokial sa neuvolnim. Dovtedy sme problem nemali. Sexovali sme uplne bez problemov. Inu nema lebo ked nemame sex aspon si necha to ...m a navyse je skoro stale doma tak prosim ho neurazajte typu,ze ma podvadza. Dakujem pytam sa preto aby som vedela ci je niekto kto mal take problemy a nejako sa to poriesilo

marseillefan
21. nov 2020

Žien s podobným problémom je veľa, až by som povedal, že to je bežná téma na MK... ale ešte som sa ani raz nestretol s tým, že by sa to niekomu poriešilo...

leuchtturm
22. nov 2020

vymen partnera. Nahodou s nim niekedy otehotnies, priberies a co potom? Sa na teba vykasle uplne.

janulka1802
22. nov 2020

Vo vlastnom záujme schudni. Ma zaujalo, čo znamená krútila, prehadzovala? K tomu obdareniu veď predsa na to je predohra, rozne lubrikanty, olejčeky. Jedine, že má ozaj mega penis a to tiež nie je ktovieaká výhra. A na margo toho, že s Tebou sex nemá, tak buď sa uspokojuje sám alebo ho aktuálne niečo trápi, že nemá chuť.

slobodnamama777
22. nov 2020

On ma problem so sebou hlavne, nie s tebou.

amelie2017
22. nov 2020

Na co ti je partner, s ktorym vyse roka nespis a ktory ta kritizuje?

lucilus
22. nov 2020

Ak Ťa niekto ľúbi, tak kilá navyše to nezmenia. Ak Ťa niekto ľúbi, tak sa nebude s Tebou milovať, pokým nie si dostatočne vzrušená. Veď by Ti mohol ublížiť. Sama si odpovedz, či to má význam.

snazilka_bio_mamka
23. nov 2020

Mojmu priatelovi sa pačia baculky, taku ma aj spoznal a sla som z 85 kg na 65 za rok, aj som sa bala ze sa mu nebudem pačiť, ale neopovaži sa ma takto uraziť a nemalo by to fungovať ani v opačnom smere. To že ta nepodviedol, je dočasne, skor ci neskor to urobi. Zdravy mlady chlap nebude do konca života bez sexu. Krutis a prehadzujes a smejes sa? tak to skus zmeniť, nahod sa, daj si sexi pradlo, prestan sa krutiť ako kebab a ukaz mu ze mu vieš dopriat aj vašnivý sex.

snehulienka639
23. nov 2020

Co by si vlastne chcela pocut sama o sebe si povedala dost veci, ktore mu asi vadia. Mozno ze cakas pokial proste zacnes so sebou nieco robit. A ver, ze smiat sa pri sexe na tom druhom, to je to najhrosie

luciannka83
23. nov 2020

Ak si uz teraz nevyhovujete v sexe, tak sa radsej rozidte. Nemat rok sex lebo stale vyhovorky a potom ho mat, ale ocividne ,,na sucho,, ked ta to bi😅 ziadna vyhra. Ked po porode budes este viac pribrata, tak uz do konca zibota nebude mat s tebou sex? Vyhovorky.

karolinakr
23. nov 2020

A nepisala si tu pred rokom, že si pribrata nemaš sex s muźom a idete sa brať? Všetci ťa odhovarali, ty si povedala, že sa velmi lubite a ti to nevadi a zrazu ti to vadi.A čo si tam pisala, že si ho necha fajčiť? Tvoja postava mu nevoni ale obsluha ano?
Takže tazko sa radi.Ak si neposluchla vtedy musiš si niest nasledky zrejme dokiaĺ neschudneš .Moja mama schudla až na dóchodku takže máte čas 😄

jaass
23. nov 2020

Keď ti povedal, že si dosť pribrala, tak mu to zjavne VEĽMI VADÍ. Schudnúť sa dá, pohoda 😇 len človek musí chcieť